Kegel PRESTIGE Tour, 3. turnaj

Jiří Hindrák nastavil laťku ve 3. turnaji

(12.9.2016) ŽEBŘÍČKY A CELOROČNÍ HODNOCENÍ bojů o postupy na MČR 2017

Je odehrán třetí turnaj Prestige a turnajová série si hrdě drží titul nejnavštěvovanějšího turnaje v ČR. Prahu vystřídala Olomouc a hráčský zájem neutuchá. Celkově je v sérii již evidováno 144 hráčů.

A jak se výsledky třetího turnaje Kegel PRESTIGE Tour projevily v celkovém pořadí série?

V hlavní kategorii si první místo bodově upevňuje Jan Macek (375b), ale na druhé se vyhoupl z osmé pozice Jiří Hindrák (317b). Na třetí příčce těsně pod hranicí 300 bodů je v průběžném pořadí Michal Janovský s 298 body.V kategorii žen nastalo na první pozici střídání. Nově se do čela vyhoupla juniorka Anna Petáková s 279 body, druhou příčku si hlídá Jana Lébrová (264b) a třetí je Dana Hanušová (258b).

V kategorii P190 vede již výše zmiňovaná Anna Petáková a s náskokem 25 bodů před Martinem Görgem, se ztrátou dalších 10 bodů je na třetím místě Kateřina Janošcová.

V kategorie P165 vede Václav Rác se 162 body. Díky své neúčasti spadla na druhou pozici Andrea Sýkorová, ztrácí 34 bodů a jen o další tři body je za ní Lukáš Jelínek.

V kategorii juniorů je průběžné pořadí na prvních třech místech beze změn, tj. Jan Tříska, Patrik Pechar a Lukáš Jelínek a mezi juniorkami Anna Petáková, Lucie Kubelková a Daniela Hradilová.

Mezi seniory patří první příčka Jiřímu Hindrákovi, který vede v této kategorii o 108 bodů před průběžně druhým „Gabi“ Teamem. Na třetím místě je se ztrátou dalších šesti bodů Jan Fleischmann st.

V kategorii seniorek vévodí pořadí nově Jana Lébrová s 264 body. Druhá je Dana Hanušová s 258 body a třetí Míla Nováková s 207.

V pořadí čtvrtý turnaj série Kegel PRESTIGE Tour se hraje v Chomutově, předehrávka je 29.9.2016 a hlavní hrací den je 2.10.2016. Obsazovačka, která by již měla fungovat on-line, bude otevřena v nejbližším čase.

11.9.2016

Třetí turnaj Kegel Prestige Tour, byl zakončen v neděli 11.9.2016. Jiří Hindrák zůstal s průměrem 224,83 nepřekonán a stal se vítězem. Na druhém místě se umístil Pavel Vinklárek (Ø 205,50) a třetí místo vybojovala juniorka Anna Petáková (Ø 195,50), která se stala vítězkou kategorie P190. V další hodnocené kategorii P165, byl nejlepším hráčem Lukáš Jelínek s průměrem 183,50.

7.9.2016

1. runda otevřela 3. turnaj série Kegel Prestige, který se hraje v olomouckém centru Bowland Bowling center. V první rundě zahrál nejlépe Jiří Hindrák, který zahrál průměr 224,83.

3.9.2016

V příloze článku naleznete mazací model, který bude použit na 3. turnaj Kegel Prestige, která se bude odehrávat v tomto týdnu.

Přílohy

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Hindrák Jiří 196 278 193 205 243 234 224,83 92
2. Vinklárek Pavel 192 193 246 232 202 168 205,50 91
3. Petáková Anna 180 231 192 202 183 185 195,50 90
4. Kubelková Lucie 226 158 200 234 154 193 194,17 89
5. Mrkvičková Lenka 203 256 173 178 161 185 192,67 88
6. Macek Jan 178 255 210 163 214 180 200,00 87
7. Klein David 185 210 187 147 213 234 196,00 86
8. Vrážel Jiří st. 215 254 169 161 182 192 195,50 85
9. Lébrová Jana 187 186 161 163 202 223 187,00 84
10. Vondráček Adam 192 199 187 168 222 200 194,67 83
11. Chládek Vlastimil st. 244 165 187 211 169 191 194,50 82
12. Květenský Vítězslav 168 182 247 200 200 166 193,83 81
13. Görg Martin 182 179 221 231 152 197 193,67 80
14. Spáčil Jan st. 179 223 161 213 194 192 193,67 79
15. Beran Jiří ml. 158 183 203 202 176 231 192,17 78
16. Fleischmann Jan st. 168 177 193 249 180 180 191,17 77
17. Prokůpková Alena 187 144 212 169 211 171 182,33 76
18. Kala Rostislav 193 185 183 200 191 185 189,50 75
19. Schindler Radek 167 207 214 214 152 182 189,33 74
20. Beran Jiří st. 180 204 197 180 162 210 188,83 73
21. Morávek Jaroslav 212 170 184 193 176 195 188,33 72
22. Nováková Miluše 172 228 170 170 161 179 180,00 71
23. Janošcová Kateřina 181 173 140 206 201 171 178,67 70
24. Lakomý Jan 176 188 217 188 160 189 186,33 69
25. Štefková Eva 142 174 154 175 195 228 178,00 68
26. Homola Lukáš 158 191 180 178 203 206 186,00 67
27. Hanušová Dana 156 182 177 159 216 174 177,33 66
28. Janovský Michal 204 153 190 191 136 235 184,83 65
29. Tříska Jan 177 211 179 180 176 183 184,33 64
30. Vopička Karel 201 176 154 188 172 214 184,17 63
31. Teame Habtegabriel 204 171 191 194 155 190 184,17 62
32. Jelínek Lukáš 191 203 204 158 178 167 183,50 61
33. Beštová Kateřina 178 157 179 189 169 177 174,83 60
34. Vlachovič Jakub 158 132 239 163 149 255 182,67 59
35. Burian Ivan 166 180 204 190 198 157 182,50 58
36. Krňák Pavel 160 158 167 186 222 201 182,33 57
37. Hladík Karel 182 164 165 231 160 190 182,00 56
38. Pekár Petr 144 186 193 169 246 145 180,50 55
39. Maléřová Pavlína 175 208 149 152 190 160 172,33 54
40. Krňáková Šárka 190 207 153 166 145 172 172,17 53
41. Pechar Patrik 180 194 198 168 199 137 179,33 52
42. Straková Irena 178 165 146 181 164 189 170,50 51
43. Prokůpek Pavel 182 192 167 176 149 201 177,83 50
44. Marval Michal 165 162 186 149 198 206 177,67 49
45. Fryšová Věra 147 157 157 191 194 169 169,17 48
46. Vavrla Zdeněk 180 175 210 165 134 193 176,17 47
47. Pankivová Božena 147 206 204 161 135 152 167,50 46
48. Kučírek František 174 135 181 192 189 179 175,00 45
49. Liebichová Fantová Ingrid 140 164 174 148 178 196 166,67 44
50. Schůt Ladislav 169 182 166 161 192 177 174,50 43
51. Burianová Eva 179 133 163 205 170 148 166,33 42
52. König Antonín 158 159 183 167 216 162 174,17 41
53. Florík Petr 187 193 177 152 166 167 173,67 40
54. Brokeš František st. 176 169 147 170 157 222 173,50 39
55. Motyka Milan 194 157 185 148 184 168 172,67 38
56. Flegelová Dáša 167 121 185 159 192 159 163,83 37
57. Ruml David 162 148 149 180 187 195 170,17 36
58. Drábek Aleš 176 200 172 154 151 163 169,33 35
59. Merva Vladimír 167 167 186 146 171 179 169,33 34
60. Stulík Jiří 167 182 158 191 170 147 169,17 33
61. Hasník Vít 197 179 179 133 151 172 168,50 32
62. Erben Roman 163 154 155 199 158 179 168,00 31
63. Bohačík Milan 163 162 191 160 181 151 168,00 30
64. Osička Antonín 140 158 160 190 197 161 167,67 29
65. Rác Václav 141 183 150 148 186 195 167,17 28
66. Krejchová Věra 166 169 160 147 128 183 158,83 27
67. Krejčová Danuše 152 141 148 182 174 154 158,50 26
68. Hasníková Martina 136 160 175 188 127 160 157,67 25
69. Hanusíková Blanka 157 159 164 135 169 159 157,17 24
70. Slezák Luboš 184 168 134 162 176 148 162,00 23
71. Grunda Aleš 160 201 132 144 169 164 161,67 22
72. Adamec Petr 178 141 175 162 134 172 160,33 21
73. Gurgul Lukáš 136 167 122 177 210 139 158,50 20
74. Chládková Hana 149 177 127 163 126 161 150,50 19
75. Zapletalová Jiřina 161 162 144 152 171 113 150,50 18
76. Brokešová Anna 143 145 166 141 132 168 149,17 17
77. Tříska Roman 160 131 146 177 165 163 157,00 16
78. Křesťan Ladislav 165 137 128 178 169 164 156,83 15
79. Lencová Anežka 153 154 142 117 159 166 148,50 14
80. Grunda Daniel 150 187 165 133 118 168 153,50 13
81. Stulíková Dagmar 168 149 130 147 115 158 144,50 12
82. Krummerová Eliška 127 129 143 200 113 151 143,83 11
83. Král Ondřej 140 150 148 159 136 171 150,67 10
84. Homola Ladislav 147 109 122 191 168 136 145,50 9
85. Kocmanová Jana 133 142 115 127 148 160 137,50 8
86. Morávková Drahomíra 127 129 122 149 142 151 136,67 7
87. Varhaníček Pavel 167 137 147 141 144 121 142,83 6
88. Javůrek Pavel 118 159 144 108 151 166 141,00 5
89. Liebich Tomáš 126 151 154 106 127 148 135,33 4
90. Ladžov Alexandr 185 183 153 121 134 24 133,33 3
91. Kober Ivan 116 105 144 106 136 182 131,50 2
92. Knap Miroslav ml. 110 103 112 125 141 148 123,17 1

Krátké zprávy

03.08.2021 v 19:50

Zveřejněn časový plán a rozpis do rund na MČR juniorů 2021

02.08.2021 v 10:56

STK zveřejnila propozice na MČR seniorských dvojic, obsazovačka pro přihlašování otevřena.

29.07.2021 v 22:44

Video reportáž přidána do článku MČR seniorů 2021

29.07.2021 v 10:12

Zveřejněny mazací modely pro MČR jednotlivců

22.07.2021 v 21:52

Zveřejněny mazací modely pro nástavbovou část Extraligy

Galerie

Rác Václav
Xbowling club
Rác Václav

Rác Václav

Xbowling club

1. Místo na 6. turnaji Prestige Tour 2020/21

Kováč Ondřej
BC Tábor
Kováč Ondřej

Kováč Ondřej

BC Tábor

Nejlepší hráč kategorie P190, 6. turnaj Prestige Tour 2020/21

Minář Zdeněk
ProBowling Hustopeče
Minář Zdeněk

Minář Zdeněk

ProBowling Hustopeče

Nejlepší hráč kategorie P165, 6. turnaj Prestige Tour 2020/21

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior na 6. turnaji Prestige Tour 2020/21

Krummerová Eliška
Tacl Letohrad
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

Tacl Letohrad

Nejlepší žena na 6. turnaji Prestige Tour 2020/21

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura