Mistrovství regionu Severní Morava

V sobotu 30.3. bylo dohráno Mistrovství regionu Severní Morava. Letošního mistrovství se zúčastnilo 35 hráčů a hráček.

Nejlépe zahrál Pavel Vinklárek a odnáší si tak další titul Mistra regionu. Mezi hráčkami mistrovství ovládla Kateřina Hejdučková ml. Děkujeme všem za účast a přejeme hodně "strike" v dalších mistrovstvích.

Jan Spáčil

Přílohy

Mistrovství regionu Severní Morava - muži

Datum konání: 30. března 2019 Místo: Bowland Šantovka

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Vinklárek Pavel 203 247 191 245 260 218 227,33
2. Spáčil Jan st. 188 213 280 269 216 186 225,33
3. Vojkovský Matěj 236 160 215 208 203 231 208,83
4. Valošek Tomáš 202 215 192 232 181 202 204,00
5. Tichý Tomáš 223 233 183 200 199 160 199,67
6. Grunda Daniel 225 176 196 180 224 193 199,00
7. Orság Karel 176 190 179 193 211 213 193,67
8. Lang David 196 183 214 209 188 166 192,67
9. Smékal Oldřich 188 179 199 204 204 172 191,00
10. Mihulka Josef 179 204 215 178 162 206 190,67
11. Osička Antonín 164 242 191 214 159 170 190,00
12. Krusberský Ladislav 203 225 181 177 195 140 186,83
13. Mlčák František 169 191 200 188 193 146 181,17
14. Hoschna Jan 155 189 173 172 173 221 180,50
15. Lakomý Jan 166 231 180 168 161 171 179,50
16. Koukal Drahomír 210 177 169 149 178 193 179,33
17. Mihalcsak Silvester 167 172 203 138 176 212 178,00
18. Janošec Miroslav st. 192 187 171 167 189 161 177,83
19. Grunda Aleš 151 184 149 159 209 214 177,67
20. Cuc Radek 192 152 171 189 189 161 175,67
21. Svák David 149 210 205 135 148 191 173,00
22. Pazděra Jaroslav 175 180 179 192 145 164 172,50
23. Ulička Antonín 168 190 190 182 168 137 172,50
24. Kaplan Milan 138 143 178 199 193 147 166,33
25. Tříska Roman 176 144 198 134 146 187 164,17
26. Müller Vladimír 168 173 155 172 165 151 164,00
27. Motyka Milan 171 157 180 155 136 166 160,83
28. Zářecký Vlastimil 150 161 126 158 158 153 151,00

Mistrovství regionu Severní Morava - ženy

Datum konání: 30. března 2019 Místo: Bowland Šantovka

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Hejdučková Kateřina ml. 217 211 238 179 183 214 207,00
2. Zvěřinová Lenka 170 166 201 188 200 170 182,50
3. Janošcová Kateřina 159 174 173 179 187 190 177,00
4. Krejčí Jarmila st. 170 139 172 159 152 212 167,33
5. Krejčová Danuše 161 169 153 195 173 144 165,83
6. Zapletalová Jiřina 145 189 158 184 159 139 162,33
7. Hejdučková Kateřina st. 134 134 165 195 169 173 161,67

Krátké zprávy

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

10.10.2019 v 08:59

Zveřejněny mazací modely na MČR dvojic.

09.10.2019 v 10:55

STK provedla a zveřejnila rozřazení do hracích rund na MČR dvojic.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS