Old School Slovakia

V Bratislavě české barvy opět uspěly

Jednotlivci, vítězové - Skobrics 2. místo, Zoričák 1. místo, Hanušová 3. místo

Old School Slovakia, třídenní turnaj, 6 her jednotlivci, 6 her dvojice, 4 hry trojice, denní finále, Masters. To je v kostce každoroční program. Letos z ČR dorazilo přes 50 hráček a hráčů. Celkem hrálo 96 hráček a hráčů ze 4 zemí.

Ze Slovenska si přivážíme dvě zlata (Josef Bešík v Masters, Stulíkovi + Jiří Hindrák z trojic), jedno stříbro (Walter Enders v Masters) a dva bronzy (Dana Hanušová v jednotlivcích, Milan Soušek + Tomáš Rathouský ve dvojicích).

Měli jsme zaděláno na více úspěchů, ale ne všechno vyšlo podle představ hráčů. Takže kromě 5ti krásných umístění si 3 české seniorky odvážejí také 3 losované prémie – LED TV Panasonic. Na české ženy si sedlo štěstí...

Současně byla prezentována myšlenka uspořádání obdoby tohoto třídenního turnaje také v ČR. Příprav se chopilo jako obvykle v případě seniorských bowlingových aktivit sdružení ESBC CZ. Výsledek je tak už na světě – 1. ročník Czech Old School se bude konat od 13. do 15.11.2014 v Pardubicích. Srdečně všechny zveme a věříme, že to zvládneme stejně dobře a pěkně jako naši slovenští kamarádi. Propozice budou definitivní asi v půlce června a současně hned otevřeme obsazovačku.

Vše o Old School Slovakia včetně podrobného komentáře, podrobných výsledků, mnoha fotek a krátkých videí najdete na domovských stránkách seniorského bowlingu www.seniorbowling.cz.

Milan Soušek
ESBC CZ
08.06.2014

Přílohy

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
Fleischmann Jan st. 214 233 161 267 160 170 243 185 212 245 188 161 203 191 243 200 215 181 195 195 192 189 201,95
Hindrák Jiří 229 184 200 162 186 194 193 191 209 198 189 193 224 171 212 203 176 248 209 190 193 226 199 199,09
Stanishevskyi Vladimír 198 202 179 193 289 258 153 145 163 206 189 269 193 171 151 234 237 204 172 201 190 191 173 198,30
Plánička Vojtěch 186 138 256 190 214 158 157 218 162 207 223 182 191 198 147 159 205 256 193 170 208 214 207 191 192,92
Štochl Marcell 212 150 199 186 200 184 172 196 207 183 198 180 193 197 235 164 202 187 147 209 219 201 226 168 192,29
Hanušová Dana 177 223 221 209 171 213 182 166 192 164 191 134 184 204 181 213 214 197 192 201 177 207 180 202 212 192,28
Rathouský Tomáš 184 201 182 175 192 194 180 195 201 200 183 196 204 179 181 184 171 212 174 194 157 188 182 187,35
Bešík Josef st. 197 187 187 254 210 140 137 158 207 182 221 176 170 159 177 168 172 180 256 160 234 185 187,14
Dedera Vladislav 216 202 192 194 182 178 175 234 164 170 267 169 185 140 198 207 223 167 178 199 155 146 142 186,22
Větrovský Jaromír 191 185 226 191 166 173 167 205 199 156 146 172 267 210 166 152 185,75
Stulík Jiří 181 162 230 172 204 165 208 185 133 126 167 180 182 215 181 203 204 190 240 185,68
Nejezchleba Stanislav 175 169 181 192 211 202 212 180 188 159 167 179 192 191 189 162 165 187 164 224 184,45
Plešinger František 171 151 194 168 203 211 202 220 189 169 174 159 179 195 256 166 160 158 152 176 184 222 158 192 183,71
Hanusíková Blanka 214 162 173 148 207 181 159 131 179 231 160 175 227 158 163 215 158 175 185 170 248 181,86
Frýbort Otakar 159 194 150 229 201 214 148 149 187 182 180 206 169 202 171 150 180,69
Soušek Milan 147 150 191 182 200 175 154 184 194 201 187 187 193 186 170 211 178 162 176 180,42
Hübst Vladimír 229 180 192 242 184 171 155 155 134 145 155 142 192 192 179 159 176 266 169 177 162 177 191 179,30
Bočan Josef 189 138 201 187 153 148 178 187 161 198 174 198 157 215 179 198 178,81
Enders Walter 161 172 180 175 175 152 156 154 182 202 190 160 193 187 160 185 177 205 225 190 188 150 178,14
Stulíková Dagmar 134 135 163 195 234 175 172 216 150 164 190 160 152 178 165 178 201 190 203 176,58
Frýbortová Marie 211 197 133 180 202 182 169 154 182 193 209 150 168 140 175 166 154 203 148 183 174,95
Tomášek Petr 175 191 135 156 195 177 188 162 153 169 190 195 153 190 205 160 174,63
Pitaš Vladimír 155 157 199 191 167 187 153 216 170 131 199 147 177 172 197 161 142 189 178 193 174,05
Šlechtová Irena 148 179 191 174 186 185 167 178 214 186 158 155 129 205 161 157 173,31
Plešingerová Jana 149 186 199 171 214 146 158 184 189 223 163 171 146 165 178 192 159 184 147 167 146 173,19
Levák Karel 172 123 158 148 158 165 202 196 182 193 168 176 185 142 165 199 170,75
Bobek Vlastimil 165 200 144 165 189 192 143 146 117 184 166 146 233 172 157 204 170,19
Brokeš František st. 134 193 189 199 172 188 174 155 185 192 160 142 155 167 151 153 169,31
Egert Jiří 145 206 145 150 182 162 176 186 134 223 186 203 151 124 156 152 181 168,35
Klečka Jiří 128 167 224 161 159 168 181 172 167 157 186 168 152 169 159 161 167,44
Breindlová Anna 115 204 159 179 165 230 129 161 180 147 179 191 133 164 164 168 166,75
Jindřišek Milan 179 158 208 172 166 179 116 161 145 154 175 132 158 159 202 160 164,00
Vilkus Jaroslav 133 157 185 184 172 147 182 139 156 211 176 162 142 143 162 151 148 161,76
Pindurová Jana 146 147 192 174 122 159 124 150 173 139 167 181 180 150 154 229 161,69
Brokešová Anna 154 158 165 198 164 218 129 131 158 157 159 175 163 132 174 122 159,81
Chládková Hana 143 159 166 153 168 158 135 153 148 161 148 189 143 165 172 141 156,38
Pláničková Zdenka 139 159 191 164 176 128 151 165 159 124 162 167 161 144 147 160 156,06
Flegelová Dáša 154 158 167 162 179 170 158 140 172 208 159 134 127 159 121 129 156,06
Havlíček Zdeněk st. 148 165 156 175 169 167 182 109 179 128 160 127 126 167 175 163 156,00
Fencl Boris st. 147 165 155 153 155 186 143 160 173 180 136 150 105 151 157 170 155,38
Láník Igor 140 170 159 124 186 172 151 106 142 129 159 167 150 149 157 168 151,81
Endersová Alena 114 148 145 157 168 166 140 179 186 142 140 178 116 109 167 152 150,44
Soukupová Dana 127 136 162 124 143 162 166 167 183 123 167 157 139 151 174 112 149,56
Lencová Anežka 146 134 137 136 187 166 138 131 153 149 142 147 146 140 154 181 149,19
Schmídová Irena 165 155 151 144 183 132 155 159 144 149 141 121 152 164 133 119 147,94
Tomášková Dagmar 162 189 125 118 192 109 147 159 109 122 126 145 121 150 139 148 141,31
Dušková Blanka 146 161 144 132 127 139 139 159 119 137 107 147 160 139 121 156 139,56
Šlechta Jaroslav 109 192 146 158 166 166 126 202 154 186 216 220 170,08
Chládek Vlastimil st. 199 182 206 142 145 185 176,50

Krátké zprávy

19.05.2022 v 14:27

Baráž o účast v Extralize skupina západ byla zrušena.

19.05.2022 v 10:30

Byl přidán mazací model pro Baráž o finále ČBL a Finále ČBL v Brně

19.05.2022 v 10:26

Byl přidán mazací model pro Baráže o účast a setrvání v extralize 2022/23

13.05.2022 v 11:10

Zveřejněny propozice Finále ČBL.

13.05.2022 v 11:03

Zveřejněn mazací model pro 4. turnaj Kadet Cup 2021/22.

Galerie

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

Vítěz 8. turnaje Prestige Tour 2021/22

Hrazdírová Lucie
Bowling Blansko, z.s.
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

Bowling Blansko, z.s.

Nejlepší žena, nejlepší juniorka, nejlepší hráčka kategorie P190 - 8. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 8. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Málková Lenka
JKM bowling
Málková Lenka

Málková Lenka

JKM bowling

Nejlepší hráčka kategorie P165 - 8. turnaj Prestige Tour 2021/22

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Vítěz 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Hrazdírová Lucie
Bowling Blansko, z.s.
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

Bowling Blansko, z.s.

Vítězka 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Pražská plynárenská
  • Silvernite/