Prestige 1. turnaj

Rekapitulace a pozvánka na druhý turnaj, který se hraje ....

(aktualizováno 15.8.2013)
Turnajová série Prestige začala v tradičním prázdninovém čase, který oživoval vždy letní mrtvé období mistrovských soutěží. Letošní srpnový start byl ale pod účastí 50 hráčů a tak doufáme, že na druhém turnaji, který se bude hrát v Praze na Xbowlingu (odkaz na centrum ZDE), bude zájem vyšší.

Na pardubickém centru Luka Bowling se ve dvou hracích dnech představilo celkem 44 hráčů, kteří vybojovali první body do celoroční série, dle loňské bodové stupnice. Žebříčky jsme po prvním turnaji zatím netvořili, ty budeme zveřejňovat až od příštího turnaje, kdy nastane první přičítání. V kategorii Master hrálo 29 hráčů (14 mužů, 5 žen), v kategorii Standard 17 hráčů (12 mužů, 5 žen) a v kategorii Amatér 8 hráčů (5 mužů, 3 ženy). Na následujících odkazech naleznete výsledky mužů a žen, které jsou již načteny do hráčských vizitek.

Celkovým vítězem 1. turnaje nového ročníku Prestige 2013-2014 a vítězem kategorie Master muži se stal Lukáš Homola (BC Most, Ø 201,00) před Ladislavem Šimánkem (Strike Řevnice, Ø 194,67) a Tomášem Plechatou (Bowland Olomouc, Ø 186,83). Ženské kategorii vládla Jana Lébrová (Car Citon Olomouc, Ø 190,33) před Ivanou Pádárou (Strike Řevnice, Ø 184,50) a Petrou Dologovou (Tacl Letohrad, Ø 184,33).

Nejlepším hráčem kategorie Standard se stal Tomáš Severa ( Ø 194,67) před Zdeňkem Žabkou (Ø 189,33) a Janem Babkou (Ø 183,67). V ženách této kategorii vévodila Klára Nefová (Ø 180,50) před Drahomírou Morávkovou (Ø 167,17) a Kateřinou Hejdučkovou (Ø 186,83).

Poslední hodnocenou kategorií je Amatér. Nejlépe zahrál Petr Váradi (Ø 173,67), druhý se umístil Jiří Appeltauer (Ø 170,17) a třetí Milan Jindříšek (Ø 167,00). V ženách bylo umístění následující: 1. Jiřina Zapletalová (Ø 167,67), 2. Anna Brokešová (Ø 154,33), 3. Kateřina Hejdučková st. (Ø 140,17).

Příští turnaj Prestige se hraje v září v termínech: neděle 15.9. a čtvrtek 19.9. na Xbowling Praha. Aktuální "On-line" obsazovačku do které se můžete hlásit a odhlašovat sami při přihlášení přes „uživatele“, najdete zde na webu v levém menu „Obsazovačky“.

PS: Téměř každý rok se stává, že vznikne při rozjezdu série "šotek" se zařazením do hráčské kategorie a proto si zkontrolujte Vaše zařazení. Pokud se něco takového přihodilo i vám informujte neprodleně sekretáře ČBA (tel: 776 105 706). Děkujeme za spolupráci a pochopení

aktualizováno 11.8.2013 v 19.30 hod
Přidány podrobné výsledky, první kolo Prestige máme za sebou. V kategorii Master vyhrála ženy Jana Lébrová výkonem 1 142 bodů, mezi muži byl nejlepší Lukáš Homola u něhož součet šesti her činil 1 206 bodů. V kategorii Standard potřeboval na vítězství mezi muži Tomáš Severa 1 168 bodů a v ženách Klára Nefová 1 083 body. Kategorii Amatér vyhrál výkonem 1 042 bodů Petr Váradi, Jiřina Zapletalová vyhrála tuto kategorii v ženách výkonem 1 006 bodů.

(aktualizováno v 10.30 hod)
Dnes pokračuje druhým hracím dnem úvodní turnaj ze série Prestige 2013-2014. Od 11.00 začala hrací runda, která se nakonec zcela zaplnila do posledního místečka. V poslední hrací rundě, která začne cca v 13.15 hod jsou ještě 3 volná místa, v případě zájmu volejte Lukáše Barvínka tel: 732 628 568.

zveřejněno 8.8.2013
Včera v 17.00 hod. odstartovala na centru Luka Bowling Pardubice první hrací runda nového ročníku turnajové série Prestige 2013-2014. Jako hlavní rozhodčí na tento, a také pro nedělní hrací den, byl delegován Barvínek Lukáš (tel. 732 628 568).

Nejlépe zahrál Lukáš Homola (BC Most) s průměrem 201,00 a s 1 206 body vede průběžné pořadí. Na druhém místě je Zdeněk Žabka (Ø 189,33 - Black Riders) následován nejlepší ženou Ivanou Pádárovou (Ø 184,50 - Strike).

Turnajová série pokračuje druhým hracím dnem v neděli 11.8.2013. Volná místa najdete zde v menu obsazovačky. Přihlašovat se můžete sami on-line přes uživatele, on-line pomocí emailu, nebo prostřednictvím sekretáře ČBA (tel: 776 105 706).

31. Chládek Václav 131 143 138 174 159 115 143,33

Zuzana kvasničková a Ema Iwazawa vybojovaly na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže dvojic.

26.01.2024 v 22:29

Lukáš Jelínek vybojoval v Světovém poháru juniorů do 21 let bronzovou medaili.

14.01.2024 v 14:45

Obsazovačka na únorový turnaj PRESTIGE bude otevřena v úterý 16.1. v 20.oo hod.