Storm Prague Cup, 4. turnaj

Jaroslav Lorenc vítězí na Stormu podruhé za sebou

(aktualizováno 21.6.2020) Ve dnech 19. a 20. května 2020 se v Praze na centru Best Bowling uskutečnil čtvrtý turnaj série STORM Prague Cup 2020, červnového turnaje se účastnilo 70 hráčů. Hrálo se na dlouhém mazacím modelu a dosaženo bylo celkem sedm zápisů do Klubu 250+.

KVALIFIKACI vévodil junior Tomáš Liebich s 1331 bodem a průměrem 211. Druhý Ondřej Michal měl na svém kontě jen o bod méně a s nevelkým odstupem za nimi, byla s 1303 body Kateřina Slavíková.

Na postup z 24 místa bylo zapotřebí mít na svém kontě po šesti odehraných hrách 1159 bodů (podrobné výsledky kvalifikace >> zde).

Ve FINÁLE se však chopil taktovky Jaroslav Lorenc a připsal si druhé vítězství v řadě, za sebou. Po výkonech 248, 222, 245, 211 vítězí s finálovým součtem 901 a 23 bodovým náskokem před Lukášem Jelínkem. Stejně jako na minulém turnaji se třetí umístila juniorka Andrea Mazalová, která byla vyhlášena nejlepší ženou turnaje

Za umístění ve finále převzali ocenění ve vedlejších kategoriích ještě Albert Jarovský (nejlepší senior) a Hana Kolářová (nejlepší hráč kategorie P165). Konečné výsledky a pořadí >> zde.

FOTOGALERIE:

- obr.1: Tři nejlepší celkově (zleva Lukáš Jelínek, Jaroslav Lorenc, Andrea Mazalová)

- obr.2: Nejlepší junioři Lukáš Jelínek a Andrea Mazalová

- obr.3: Nejlepší senior Albert Jarovský a Hana Kolářová, nejlepší hráčka kategorie P165

.

ŽEBŘÍČEK celoročního pořadí. Hraje se o prize money 40 000,- Kč za umístění na prvních pěti místech, dále se hraje o deset bowlingových koulí.

Červnový žebříček zaznamenal mnoho změn, objevilo se zde devět nových hráčů a celkový počet účastníků stoupl na 131. Pozici lídra si upevnil Lukáš Jelínek a vede s 353 body. Na druhém místě se 191 bodem se nově objevuje Josef Colon. Též na třetí pozici nastala změna, tu nyní obsadil Václav Rác s 285 body. Žebříček celoročního pořadí s označením oceněných naleznete >> zde.

.

(aktualizováno 20.6.2020) Vítězem 4. turnaje STORM PRAGUE CUP se stal Jaroslav Lorenc, druhé místo vybojoval Lukáš Jelínek, třetí se umístila Andrea Mazalová. Výsledky finále naleznete v přílohách, report a foto z turnaje budou přidány později.

.

(zveřejněno 19.6.2020) Páteční předehrávkou od 17.00 hod. začal čtvrtý „áčkový“ turnaj STORM PRAGUE CUP 2020.

- Červnový turnaj letošní série se hraje se na dlouhém mazacím modelu (viz příloha).

- Průběžné páteční výsledky kvalifikace naleznete v příloze.

- V sobotu se začíná hrát již v 9.00 hod, v této hrací rundě je zlevněné startovné, za šest her se platí jen 300 korun, volná místa naleznete >> zde.

PS: V kvalifikaci se hraje se o 24 postupových míst přímo s postupem rovnou do finále, které bude začínat cca v 16.45 hod. Prezence a výběr drah pro finále cca. 15 min před plánovaným začátkem.

Přílohy

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Lorenc Jaroslav 206 202 198 246 174 178 248 222 245 211 213,00 70
2. Jelínek Lukáš 289 214 204 181 189 195 247 192 273 191 217,50 69
3. Mazalová Andrea 181 237 152 167 201 179 213 186 214 169 189,90 68
4. Beštová Kateřina 209 214 172 189 201 200 206 221 204 168 198,40 67
5. Jarovský Albert 207 172 214 217 206 154 225 177 194 217 198,30 66
6. Horňák Vladimír 200 218 212 148 211 167 210 173 197 178 191,40 65
7. Černík Vojtěch 181 205 247 170 202 172 192 171 216 182 193,80 64
8. Malec Jaromír st. 181 226 181 228 179 187 200 218 191 175 196,60 63
9. Kolářová Hana 164 149 203 173 178 172 168 178 169 196 175,00 62
10. Kunc Oto 155 173 190 234 189 195 173 168 201 177 185,50 61
11. Liebich Tomáš 210 233 237 244 201 206 207 169 240 163 211,00 60
12. Slavíková Kateřina 188 256 182 206 204 183 165 178 198 182 194,20 59
13. Colon Josef 222 190 194 193 205 165 179 176 203 195 192,20 58
14. Hindrák Jiří 172 186 215 193 256 194 181 234 176 172 197,90 57
15. Korecký Michal 179 216 193 134 157 171 138 157 186 206 173,70 56
16. Michal Ondřej 212 213 235 230 254 186 236 150 162 212 209,00 55
17. Rác Václav 181 213 151 215 214 182 185 178 218 172 190,90 54
18. Bail Šimon 165 191 210 212 178 165 160 188 177 200 184,60 53
19. Semerák Stanislav 225 181 222 188 209 170 170 151 219 188 192,30 52
20. Homola Lukáš 209 179 212 190 216 244 176 132 204 198 196,00 51
21. Novák Eduard 182 170 179 174 222 179 164 144 148 167 172,90 50
22. Egert Jiří 192 187 171 152 173 190 179 121 142 157 166,40 49
23. Jirsa Miloš 184 182 181 143 158 213 136 130 160 139 162,60 48
24. Sýkorová Andrea 216 253 161 168 134 142 131 124 142 174 164,50 47
25. Bočan Josef 226 158 244 159 204 229 203,33 46
26. Straková Irena 178 180 186 179 223 147 182,17 45
27. Horáček Petr 199 164 180 169 212 184 184,67 44
28. Malcová Gabriela 158 152 164 181 186 194 172,50 43
29. Strejcová Tereza 153 210 161 168 174 163 171,50 42
30. Vokrojová Marie 170 163 169 235 159 162 176,33 41
31. Beneš Michal 191 194 216 182 141 222 191,00 40
32. Vacek Pavel 171 204 206 192 180 160 185,50 39
33. Kovařík Dušan 178 161 173 215 202 178 184,50 38
34. Mach Libor 157 159 216 224 177 194 187,83 37
35. Sovová Alena 147 182 154 174 175 186 169,67 36
36. Liebichová Fantová Ingrid 158 164 195 138 181 170 167,67 35
37. Matějka Antonín 191 211 193 156 156 179 181,00 34
38. Bílek Miroslav 189 211 195 155 141 152 173,83 33
39. Málková Lenka 144 189 154 195 129 206 169,50 32
40. Klepáček Adolf 171 200 181 205 169 167 182,17 31
41. Schön Viktor st. 153 163 181 189 150 159 165,83 30
42. Semeráková Monika 182 165 194 153 145 147 164,33 29
43. Paračka Andrej 215 181 204 156 143 136 172,50 28
44. Vlček Josef 138 145 215 146 156 177 162,83 27
45. Černíková Karolína 147 187 133 169 171 167 162,33 26
46. Hais Petr 200 157 148 159 144 203 168,50 25
47. Drábek Aleš 159 158 204 187 154 202 177,33 24
48. Vrážel Jiří st. 177 159 189 213 190 158 181,00 23
49. Kolář Jan st. 171 170 187 149 205 204 181,00 22
50. Šimůnek Pavel st. 172 190 156 174 156 184 172,00 21
51. Slezák Luboš 189 179 169 170 187 126 170,00 20
52. Flieger David 199 181 176 147 173 167 173,83 19
53. Štícha Bohumil 137 130 175 146 206 201 165,83 18
54. Klepáček Mašková Yvona 168 168 175 160 169 143 163,83 17
55. Nosek Richard 175 149 167 156 200 204 175,17 16
56. Bočanová Ivana 191 156 165 167 135 136 158,33 15
57. Menclová Otýlie 138 187 159 171 154 139 158,00 14
58. Schönová Jana 143 150 169 150 162 164 156,33 13
59. Honomichlová Martina 151 158 164 174 137 147 155,17 12
60. Marek Jakub 140 175 164 151 132 190 158,67 11
61. Mňačko Matyáš 168 134 161 152 180 132 154,50 10
62. Čermák Pavel 201 179 148 155 203 147 172,17 9
63. Kassas Abdul 130 160 184 191 148 116 154,83 8
64. Míka Miroslav 189 110 124 158 136 173 148,33 7
65. Homola Ladislav 143 152 207 171 120 128 153,50 6
66. Míka Adam 138 160 125 184 147 151 150,83 5
67. Urbánek Jan 148 125 151 167 133 158 147,00 4
68. Navrátil Marek ml. 171 143 139 137 146 124 143,33 3
69. Žáčková Pavla 160 130 134 112 114 131 130,17 2
70. Rácová Julie 108 123 122 125 133 143 125,67 1
ReRác Václav 183 235 199 152 159 222 191,67
ReBail Šimon 178 196 187 194 181 183 186,50
ReHoráček Petr 195 190 190 161 201 146 180,50
ReKovařík Dušan 146 215 175 200 161 181 179,67
ReKolář Jan st. 181 190 131 174 188 178 173,67
ReMazalová Andrea 166 166 183 168 178 180 173,50
ReKovařík Dušan 146 155 159 181 210 182 172,17
ReHoráček Petr 128 180 170 166 202 168 169,00
ReČerník Vojtěch 161 168 159 170 167 182 167,83
ReSlavíková Kateřina 164 155 140 159 208 175 166,83
ReSýkorová Andrea 135 153 159 183 143 192 160,83
ReDrábek Aleš 151 177 139 188 159 146 160,00
ReEgert Jiří 205 181 147 138 156 124 158,50
ReŠimůnek Pavel st. 168 118 178 126 148 199 156,17
ReMenclová Otýlie 145 161 146 153 139 162 151,00
ReČerníková Karolína 135 145 139 155 125 157 142,67

Krátké zprávy

22.06.2020 v 12:31

Vydány propozice PRESTIGE Tour 2020 - 2021 a otevřena obsazovačka na 1. turnaj.

19.06.2020 v 09:39

Zveřejněny mazací modely na EXTRALIGU.

19.06.2020 v 00:04

Zveřejněna ANKETA o nejlepší hráče sezony 2019 - 2020.

12.06.2020 v 07:02

Vyhodnocen a zveřejněn Bodovací žebříček za květen, vítězí Jan Kolář

13.05.2020 v 12:40

V současné době probíhají synchronizační práce na hráčské databázi, web dočasně může zobrazovat chyby v registračních číslech a klubové příslušnosti.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz turnajové série Prestige 2019-2020

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

2. místo v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

3. místo v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Straková Irena
Strike Řevnice
Straková Irena

Straková Irena

Strike Řevnice

Nejlepší žena turnajové série Prestige 2019-2020

Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo

Nejlepší hráč kategorie P190 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BC Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BC Klíše

Nejlepší hráčka kategorie P165 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Poprocký Michal
bez klubové příslušnosti
Poprocký Michal

Poprocký Michal

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS