| Dat. | Turnaj | Po. | Náhozy | Průměr | B. | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26. 4. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 5. | 164 | 207 | 176 | 192 | 156 | 179,00 | |||
| 20. 4. | Podnikovka | 1. | 181 | 213 | 225 | 175 | 198,50 | ||||
| 15. 4. | Letenský pohár na Radavě | 2. | 199 | 151 | 244 | 180 | 206 | 219 | 199,83 | 38 | |
| 13. 4. | 2.liga A PRG | 201 | 200 | 160 | 224 | 211 | 168 | 194,00 | |||
| 12. 4. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 1. | 200 | 188 | 222 | 190 | 184 | 233 | 202,83 | ||
| 29. 3. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 3. | 216 | 194 | 216 | 171 | 190 | 205 | 198,67 | ||
| 25. 3. | Radavské Play off | 11. | 202 | 190 | 226 | 221 | 174 | 161 | 216 | 198,57 | 23 |
| 23. 3. | Podnikovka | 3. | 165 | 189 | 206 | 161 | 180,25 | ||||
| 18. 3. | Letenský pohár na Radavě | 1. | 173 | 235 | 222 | 239 | 236 | 142 | 207,83 | 45 | |
| 16. 3. | 2.liga A PRG | 202 | 157 | 167 | 151 | 156 | 185 | 169,67 | |||
| 15. 3. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 1. | 213 | 162 | 212 | 182 | 234 | 200,60 | |||
| 9. 3. | Podnikovka | 1. | 209 | 178 | 267 | 172 | 206,50 | ||||
| 1. 3. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 5. | 165 | 195 | 180,00 | ||||||
| 23. 2. | Podnikovka | 1. | 206 | 165 | 224 | 205 | 200,00 | ||||
| 19. 2. | Letenský pohár na Radavě | 4. | 242 | 166 | 194 | 193 | 218 | 193 | 201,00 | 48 | |
| 15. 2. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 1. | 216 | 216 | 189 | 194 | 203,75 | ||||
| 9. 2. | Podnikovka | 1. | 194 | 215 | 191 | 204 | 201,00 | ||||
| 1. 2. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 5. | 192 | 150 | 181 | 198 | 180,25 | ||||
| 26. 1. | Podnikovka | 1. | 233 | 191 | 232 | 183 | 209,75 | ||||
| 18. 1. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 5. | 163 | 202 | 160 | 202 | 179 | 181,20 | |||
| 14. 1. | Letenský pohár na Radavě | 2. | 215 | 204 | 200 | 202 | 207 | 191 | 203,17 | 40 | |
| 12. 1. | Podnikovka | 2. | 218 | 164 | 197 | 235 | 203,50 | ||||
| 4. 1. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 12. | 172 | 216 | 147 | 150 | 158 | 168,60 | |||
| 21. 12. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 1. | 189 | 191 | 216 | 218 | 157 | 194,20 | |||
| 13. 12. | Letenský pohár na Radavě | 1. | 165 | 202 | 181 | 225 | 193 | 192 | 193,00 | 44 | |
| 7. 12. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 1. | 213 | 191 | 177 | 214 | 268 | 212,60 | |||
| 1. 12. | Podnikovka | 1. | 205 | 172 | 213 | 223 | 203,25 | ||||
| 24. 11. | 3.liga C PRG | 255 | 247 | 173 | 202 | 179 | 211,20 | ||||
| 23. 11. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 1. | 194 | 197 | 199 | 182 | 204 | 195,20 | |||
| 9. 11. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 1. | 189 | 193 | 212 | 254 | 199 | 209,40 | |||
| 3. 11. | Podnikovka | 1. | 218 | 181 | 226 | 194 | 204,75 | ||||
| 29. 10. | 3.liga C PRG | 192 | 168 | 169 | 192 | 179 | 180,00 | ||||
| 22. 10. | Letenský pohár na Radavě | 2. | 178 | 195 | 193 | 183 | 205 | 223 | 196,17 | 33 | |
| 20. 10. | Podnikovka | 1. | 279 | 277 | 172 | 169 | 224,25 | ||||
| 29. 9. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 2. | 202 | 152 | 204 | 169 | 232 | 191,80 | |||
| 24. 9. | Letenský pohár na Radavě | 2. | 193 | 193 | 139 | 179 | 185 | 211 | 183,33 | 28 | |
| 22. 9. | Letní Letenský pohár na Radavě | 2. | 205 | 193 | 226 | 247 | 217,75 | 50 | |||
| 22. 9. | 3.liga C PRG | 202 | 172 | 196 | 203 | 207 | 196,00 | ||||
| 14. 9. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 1. | 181 | 171 | 181 | 225 | 222 | 196,00 | |||
| 9. 9. | 3.liga C PRG | 137 | 124 | 186 | 199 | 180 | 165,20 | ||||
| 8. 9. | Podnikovka | 1. | 201 | 203 | 232 | 189 | 206,25 | ||||
| 23. 8. | Letní Letenský pohár na Radavě | 1. | 225 | 217 | 214 | 237 | 223,25 | 33 | |||
| 12. 8. | Radavské play-off | 1. | 195 | 211 | 200 | 185 | 204 | 212 | 201,17 | 17 | |
| 2. 8. | Letní Letenský pohár na Radavě | 1. | 173 | 190 | 247 | 248 | 214,50 | 45 | |||
| 12. 7. | Letní Letenský pohár na Radavě | 3. | 212 | 246 | 181 | 199 | 209,50 | 41 | |||
| 18. 6. | Letenský pohár na Radavě | 1. | 180 | 193 | 176 | 187 | 219 | 211 | 194,33 | 32 | |
| 8. 6. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 6. | 158 | 215 | 203 | 165 | 183 | 184,80 | |||
| 2. 6. | Podnikovka | 3. | 180 | 192 | 179 | 183,67 | |||||
| 25. 5. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 2. | 195 | 173 | 235 | 144 | 176 | 184,60 | |||
| 21. 5. | Letenský pohár na Radavě | 2. | 130 | 178 | 196 | 193 | 162 | 207 | 177,67 | 35 | |
| 19. 5. | 3. liga A PRG | 180 | 230 | 209 | 199 | 163 | 196,20 | ||||
Reportáž z MČR juniorů 2026 naleznete zde.
Kompletní fotogalerii z MČR juniorů 2026 naleznete zde.
Další medaile juniorů z ME budou ještě cinkat !!! Jednou z nich je stříbrná Jardy Zapletala z All-Event.
Ema Iwazawa a Julie Rácová vybojovaly na ME juniorů 2026 bronz v soutěži dvojic.
Jarda Zapletal je Mistr Evropy 2026 U18.