| Dat. | Turnaj | Po. | Náhozy | Průměr | B. | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. 5. | 3.liga B PRG | 183 | 122 | 171 | 187 | 163 | 165,20 | |||
| 4. 5. | Podnikovka | 6. | 153 | 132 | 214 | 183 | 170,50 | |||
| 21. 4. | 3.liga B PRG | 157 | 154 | 127 | 146 | 143 | 145,40 | |||
| 20. 4. | Podnikovka | 12. | 161 | 158 | 155 | 186 | 165,00 | |||
| 15. 4. | Letenský pohár na Radavě | 31. | 140 | 110 | 149 | 144 | 157 | 154 | 142,33 | 9 |
| 23. 3. | Podnikovka | 35. | 127 | 136 | 144 | 127 | 133,50 | |||
| 18. 3. | Letenský pohár na Radavě | 31. | 154 | 146 | 168 | 128 | 122 | 144 | 143,67 | 15 |
| 11. 3. | 3.liga B PRG | 143 | 186 | 154 | 144 | 166 | 158,60 | |||
| 9. 3. | Podnikovka | 20. | 153 | 157 | 138 | 160 | 152,00 | |||
| 23. 2. | Podnikovka | 36. | 143 | 123 | 140 | 152 | 139,50 | |||
| 19. 2. | Letenský pohár na Radavě | 35. | 126 | 163 | 134 | 156 | 144,75 | 17 | ||
| 9. 2. | 3.liga B PRG | 139 | 152 | 124 | 115 | 132,50 | ||||
| 26. 1. | Podnikovka | 23. | 148 | 134 | 172 | 145 | 149,75 | |||
| 4. 1. | Mistrovství regionu ABL a ČBA, Praha/střední Čechy | 22. | 134 | 144 | 179 | 171 | 192 | 153 | 162,17 | |
| 13. 12. | Letenský pohár na Radavě | 20. | 136 | 182 | 148 | 167 | 166 | 134 | 155,50 | 25 |
| 1. 12. | Podnikovka | 36. | 135 | 131 | 133,00 | |||||
| 10. 11. | 3.liga E PRG | 152 | 150 | 149 | 148 | 146 | 149,00 | |||
| 3. 11. | Podnikovka | 21. | 153 | 131 | 150 | 174 | 152,00 | |||
| 20. 10. | Podnikovka | 35. | 118 | 138 | 152 | 134 | 135,50 | |||
| 30. 9. | 3.liga E PRG | 148 | 127 | 122 | 156 | 131 | 136,80 | |||
| 29. 9. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 31. | 148 | 134 | 145 | 114 | 139 | 136,00 | ||
| 22. 9. | Letní Letenský pohár na Radavě | 39. | 138 | 117 | 145 | 168 | 142,00 | 13 | ||
| 22. 9. | Podnikovka | 12. | 188 | 141 | 135 | 179 | 160,75 | |||
| 10. 9. | 3.liga E PRG | 157 | 175 | 150 | 131 | 144 | 151,40 | |||
| 8. 9. | Podnikovka | 10. | 163 | 139 | 174 | 172 | 162,00 | |||
| 31. 8. | Summer Cup | 88. | 139 | 162 | 169 | 168 | 165 | 170 | 162,17 | 13 |
| 30. 8. | Summer Cup - RE | 154 | 157 | 171 | 175 | 145 | 158 | 160,00 | ||
| 30. 8. | Summer Cup - RE | Re | 132 | 183 | 136 | 166 | 167 | 158 | 157,00 | |
| 30. 8. | Summer Cup - RE | Re | 149 | 127 | 184 | 165 | 147 | 169 | 156,83 | |
| 30. 8. | Summer Cup - RE | Re | 191 | 118 | 138 | 162 | 133 | 132 | 145,67 | |
| 30. 8. | Summer Cup - RE | Re | 138 | 148 | 147 | 136 | 126 | 177 | 145,33 | |
| 12. 7. | Letní Letenský pohár na Radavě | 33. | 167 | 126 | 171 | 146 | 152,50 | 11 | ||
| 18. 6. | Letenský pohár na Radavě | 15. | 152 | 138 | 177 | 170 | 154 | 158 | 158,17 | 18 |
| 8. 6. | Mistrovství regionu ABL a ČBA, Praha/střední Čechy | 44. | 124 | 152 | 153 | 164 | 159 | 130 | 147,00 | |
| 2. 6. | Podnikovka | 18. | 201 | 159 | 114 | 158,00 | ||||
| 21. 5. | Letenský pohár na Radavě | 28. | 119 | 163 | 123 | 111 | 129,00 | 9 | ||
| 19. 5. | Podnikovka | 19. | 155 | 124 | 169 | 178 | 156,50 | |||
Reportáž z MČR juniorů 2026 naleznete zde.
Kompletní fotogalerii z MČR juniorů 2026 naleznete zde.
Další medaile juniorů z ME budou ještě cinkat !!! Jednou z nich je stříbrná Jardy Zapletala z All-Event.
Ema Iwazawa a Julie Rácová vybojovaly na ME juniorů 2026 bronz v soutěži dvojic.
Jarda Zapletal je Mistr Evropy 2026 U18.