| Dat. | Turnaj | Po. | Náhozy | Průměr | B. | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. 5. | 7.liga Prosek | 127 | 129 | 132 | 113 | 145 | 129,20 | |||
| 26. 4. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 28. | 129 | 152 | 138 | 157 | 119 | 139,00 | ||
| 15. 4. | Letenský pohár na Radavě | 27. | 142 | 139 | 182 | 149 | 149 | 126 | 147,83 | 13 |
| 14. 4. | 7.liga Prosek | 132 | 156 | 126 | 124 | 170 | 141,60 | |||
| 29. 3. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 28. | 173 | 144 | 132 | 174 | 134 | 121 | 146,33 | |
| 18. 3. | Letenský pohár na Radavě | 33. | 119 | 115 | 155 | 145 | 153 | 165 | 142,00 | 13 |
| 15. 3. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 29. | 132 | 168 | 148 | 118 | 150 | 143,20 | ||
| 1. 3. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 30. | 128 | 155 | 139 | 108 | 183 | 142,60 | ||
| 19. 2. | Letenský pohár na Radavě | 30. | 141 | 150 | 132 | 159 | 136 | 99 | 136,17 | 22 |
| 15. 2. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 28. | 153 | 149 | 137 | 125 | 141 | 141,00 | ||
| 3. 2. | 7.liga Prosek | 127 | 167 | 122 | 148 | 141,00 | ||||
| 1. 2. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 30. | 140 | 147 | 126 | 125 | 156 | 138,80 | ||
| 18. 1. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 23. | 149 | 149 | 156 | 163 | 162 | 155,80 | ||
| 14. 1. | Letenský pohár na Radavě | 29. | 147 | 145 | 147 | 158 | 120 | 148 | 144,17 | 13 |
| 4. 1. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 29. | 149 | 122 | 136 | 138 | 162 | 141,40 | ||
| 21. 12. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 29. | 156 | 108 | 116 | 162 | 110 | 130,40 | ||
| 13. 12. | Letenský pohár na Radavě | 36. | 161 | 134 | 134 | 157 | 146,50 | 9 | ||
| 7. 12. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 23. | 135 | 165 | 154 | 138 | 154 | 149,20 | ||
| 23. 11. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 25. | 146 | 143 | 145 | 178 | 157 | 153,80 | ||
| 19. 11. | Letenský pohár na Radavě | 11. | 183 | 145 | 167 | 167 | 170 | 147 | 163,17 | 18 |
| 17. 11. | 6.liga Prosek | 127 | 153 | 120 | 198 | 167 | 153,00 | |||
| 9. 11. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 25. | 166 | 139 | 149 | 130 | 155 | 147,80 | ||
| 22. 10. | Letenský pohár na Radavě | 16. | 135 | 158 | 168 | 142 | 131 | 124 | 143,00 | 19 |
| 14. 10. | 6.liga Prosek | 132 | 131 | 131,50 | ||||||
| 29. 9. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 26. | 151 | 149 | 172 | 128 | 138 | 147,60 | ||
| 24. 9. | Letenský pohár na Radavě | 28. | 143 | 151 | 118 | 110 | 130,50 | 2 | ||
| 23. 9. | 6.liga Prosek | 104 | 153 | 164 | 131 | 152 | 140,80 | |||
| 22. 9. | Letní Letenský pohár na Radavě | 34. | 156 | 182 | 141 | 135 | 153,50 | 18 | ||
| 2. 9. | 6.liga Prosek | 153 | 133 | 149 | 114 | 139 | 137,60 | |||
| 18. 6. | Letenský pohár na Radavě | 17. | 169 | 173 | 156 | 167 | 145 | 142 | 158,67 | 16 |
| 8. 6. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 22. | 157 | 155 | 158 | 137 | 131 | 138 | 146,00 | |
| 25. 5. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 27. | 115 | 132 | 137 | 150 | 149 | 123 | 134,33 | |
| 21. 5. | Letenský pohár na Radavě | 26. | 140 | 163 | 151 | 156 | 152,50 | 11 | ||
Reportáž z MČR juniorů 2026 naleznete zde.
Kompletní fotogalerii z MČR juniorů 2026 naleznete zde.
Další medaile juniorů z ME budou ještě cinkat !!! Jednou z nich je stříbrná Jardy Zapletala z All-Event.
Ema Iwazawa a Julie Rácová vybojovaly na ME juniorů 2026 bronz v soutěži dvojic.
Jarda Zapletal je Mistr Evropy 2026 U18.