| Dat. | Turnaj | Po. | Náhozy | Průměr | B. | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. 5. | Podnikovka | 18. | 150 | 138 | 156 | 178 | 155,50 | ||||
| 26. 4. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 7. | 207 | 130 | 159 | 196 | 193 | 177,00 | |||
| 20. 4. | Podnikovka | 5. | 180 | 190 | 164 | 177 | 177,75 | ||||
| 15. 4. | Letenský pohár na Radavě | 10. | 161 | 200 | 148 | 171 | 179 | 164 | 170,50 | 30 | |
| 12. 4. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 13. | 152 | 156 | 136 | 155 | 202 | 191 | 165,33 | ||
| 29. 3. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 12. | 171 | 157 | 148 | 190 | 173 | 201 | 173,33 | ||
| 25. 3. | Radavské Play off | 9. | 192 | 169 | 207 | 144 | 129 | 166 | 182 | 169,86 | 25 |
| 23. 3. | Podnikovka | 9. | 193 | 161 | 165 | 157 | 169,00 | ||||
| 18. 3. | Letenský pohár na Radavě | 9. | 196 | 159 | 177 | 164 | 157 | 142 | 165,83 | 37 | |
| 15. 3. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 25. | 169 | 170 | 135 | 146 | 116 | 147,20 | |||
| 9. 3. | Podnikovka | 15. | 163 | 156 | 143 | 162 | 156,00 | ||||
| 1. 3. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 17. | 145 | 139 | 196 | 160,00 | |||||
| 23. 2. | Podnikovka | 24. | 155 | 155,00 | |||||||
| 1. 2. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 25. | 133 | 180 | 156,50 | ||||||
| 18. 1. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 6. | 178 | 180 | 179,00 | ||||||
| 14. 1. | Letenský pohár na Radavě | 19. | 182 | 146 | 141 | 196 | 185 | 168 | 169,67 | 23 | |
| 12. 1. | Podnikovka | 16. | 175 | 142 | 164 | 138 | 154,75 | ||||
| 4. 1. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 6. | 174 | 173 | 173,50 | ||||||
| 13. 12. | Letenský pohár na Radavě | 13. | 156 | 162 | 150 | 174 | 148 | 164 | 159,00 | 32 | |
| 1. 12. | Podnikovka | 2. | 214 | 190 | 180 | 179 | 190,75 | ||||
| 19. 11. | Letenský pohár na Radavě | 8. | 144 | 195 | 168 | 165 | 117 | 185 | 162,33 | 21 | |
| 9. 11. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 14. | 180 | 158 | 161 | 166,33 | |||||
| 3. 11. | Podnikovka | 10. | 211 | 144 | 170 | 148 | 168,25 | ||||
| 22. 10. | Letenský pohár na Radavě | 4. | 148 | 202 | 158 | 174 | 199 | 177 | 176,33 | 31 | |
| 20. 10. | Podnikovka | 2. | 208 | 176 | 160 | 181,33 | |||||
| 29. 9. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 13. | 170 | 154 | 162,00 | ||||||
| 24. 9. | Letenský pohár na Radavě | 4. | 132 | 191 | 174 | 178 | 203 | 146 | 170,67 | 26 | |
| 22. 9. | Letní Letenský pohár na Radavě | 15. | 198 | 161 | 190 | 173 | 180,50 | 37 | |||
| 22. 9. | Podnikovka | 28. | 121 | 148 | 170 | 134 | 143,25 | ||||
| 14. 9. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 17. | 155 | 144 | 147 | 148,67 | |||||
| 8. 9. | Podnikovka | 2. | 168 | 216 | 173 | 160 | 179,25 | ||||
| 23. 8. | Letní Letenský pohár na Radavě | 6. | 147 | 212 | 179 | 215 | 188,25 | 28 | |||
| 12. 8. | Radavské play-off | 3. | 213 | 188 | 155 | 170 | 201 | 189 | 186,00 | 15 | |
| 2. 8. | Letní Letenský pohár na Radavě | 13. | 173 | 219 | 197 | 137 | 181,50 | 33 | |||
| 12. 7. | Letní Letenský pohár na Radavě | 5. | 161 | 190 | 206 | 193 | 187,50 | 39 | |||
| 18. 6. | Letenský pohár na Radavě | 13. | 163 | 152 | 129 | 181 | 183 | 150 | 159,67 | 20 | |
| 2. 6. | Podnikovka | 29. | 135 | 151 | 154 | 146,67 | |||||
| 25. 5. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 22. | 147 | 163 | 143 | 151,00 | |||||
| 21. 5. | Letenský pohár na Radavě | 27. | 144 | 157 | 143 | 152 | 149,00 | 10 | |||
| 19. 5. | Podnikovka | 14. | 120 | 181 | 168 | 177 | 161,50 | ||||
Reportáž z MČR juniorů 2026 naleznete zde.
Kompletní fotogalerii z MČR juniorů 2026 naleznete zde.
Další medaile juniorů z ME budou ještě cinkat !!! Jednou z nich je stříbrná Jardy Zapletala z All-Event.
Ema Iwazawa a Julie Rácová vybojovaly na ME juniorů 2026 bronz v soutěži dvojic.
Jarda Zapletal je Mistr Evropy 2026 U18.