| Dat. | Turnaj | Po. | Náhozy | Průměr | B. | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30. 9. | 2. liga A2 St.&JM | 181 | 190 | 154 | 178 | 146 | 169,80 | ||||||
| 16. 9. | 2. liga A2 St.&JM | 150 | 166 | 130 | 199 | 138 | 156,60 | ||||||
| 22. 8. | Český Seniorský Pohár (WonderHand tour) | 32. | 195 | 215 | 194 | 153 | 168 | 160 | 160 | 187 | 190 | 180,22 | |
| 15. 4. | 2. liga A2 St.&JM | 180 | 135 | 144 | 147 | 210 | 163,20 | ||||||
| 14. 4. | Amatérská Bowland 2. liga | 160 | 164 | 166 | 130 | 163 | 183 | 161,00 | |||||
| 22. 3. | Single open Holešov | 10. | 135 | 135 | 148 | 154 | 142 | 179 | 160 | 150,43 | 15 | ||
| 11. 3. | 3. liga B Holešov | 212 | 191 | 175 | 183 | 190,25 | |||||||
| 10. 3. | Amatérská Bowland 2. liga | 226 | 223 | 148 | 175 | 187 | 157 | 186,00 | |||||
| 17. 2. | Amatérská Bowland 2. liga | 157 | 198 | 193 | 219 | 210 | 195,40 | ||||||
| 18. 1. | O Mistra Xbowlingu ValMez | 10. | 180 | 163 | 181 | 164 | 174 | 201 | 177,17 | ||||
| 4. 12. | Senior Cup Tour ValMez | 2. | 198 | 192 | 210 | 216 | 204 | 179 | 199,83 | ||||
| 13. 11. | Senior Cup Tour ValMez | 6. | 246 | 207 | 160 | 156 | 171 | 183 | 187,17 | ||||
| 16. 10. | Senior Cup Tour ValMez | 5. | 199 | 213 | 181 | 160 | 198 | 179 | 188,33 | ||||
Ve čtvrtek 1. října bude po 18.oo hod. otevřena obsazovačka na říjnový turnaj PRESTIGE.
Otevřeny obsazovačky pro Kvalifikace MČR dvojic 2026.
Ve čtvrtek 27. srpna bude po 19.oo hod. otevřena obsazovačka na zářijový turnaj PRESTIGE.
Ve středu 19.8. 2026 v 23:59 hod. je uzávěrka obsazovaček a plateb předem na 2. turnaj Prestige.
Dne 15. 8. 2026 je uzávěrka přihlášek týmů do Extraligy ČBL.