| Dat. | Turnaj | Po. | Náhozy | Průměr | B. | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. 5. | 1. liga VČ | 145 | 165 | 177 | 172 | 200 | 192 | 175,17 | ||||
| 26. 4. | S-centrum pestoandchilli tour | 9. | 179 | 172 | 176 | 192 | 192 | 188 | 183,17 | 22 | ||
| 13. 4. | 1. liga VČ | 173 | 157 | 161 | 165 | 156 | 164 | 162,67 | ||||
| 29. 3. | S-centrum pestoandchilli tour | 21. | 167 | 147 | 146 | 130 | 179 | 153 | 153,67 | 14 | ||
| 1. 3. | S-centrum pestoandchilli tour | 24. | 157 | 204 | 149 | 174 | 128 | 148 | 160,00 | 10 | ||
| 7. 1. | Mistrovství regionu ABL a ČBA, východní Čechy | 23. | 143 | 119 | 145 | 135 | 194 | 181 | 152,83 | |||
| 4. 1. | S-centrum pestoandchilli tour | 16. | 181 | 137 | 134 | 175 | 191 | 158 | 162,67 | 16 | ||
| 15. 12. | Vánoční koulení | 15. | 150 | 169 | 209 | 165 | 177 | 178 | 174,67 | 18 | ||
| 25. 11. | 2. liga VČ | 135 | 203 | 207 | 156 | 161 | 172,40 | |||||
| 23. 11. | S-centrum pestoandchilli tour | 18. | 175 | 158 | 156 | 169 | 157 | 185 | 166,67 | 7 | ||
| 4. 11. | 2. liga VČ | 149 | 179 | 193 | 213 | 171 | 171 | 179,33 | ||||
| 2. 11. | S-centrum pestoandchilli tour | 7. | 235 | 181 | 179 | 180 | 168 | 163 | 194 | 179 | 184,88 | 16 |
| 21. 10. | 2. liga VČ | 162 | 138 | 173 | 177 | 168 | 169 | 164,50 | ||||
| 7. 10. | 2. liga VČ | 138 | 163 | 156 | 159 | 170 | 194 | 163,33 | ||||
| 30. 9. | 2. liga VČ | 158 | 160 | 194 | 172 | 149 | 195 | 171,33 | ||||
| 28. 9. | S-centrum pestoandchilli tour | 21. | 133 | 182 | 173 | 152 | 169 | 130 | 156,50 | 4 | ||
| 16. 9. | 2. liga VČ | 199 | 183 | 159 | 135 | 154 | 148 | 163,00 | ||||
| 7. 9. | S-centrum pestoandchilli tour | 13. | 180 | 183 | 155 | 158 | 182 | 118 | 162,67 | 10 | ||
| 28. 8. | Letní pohár Kuttenberg | 5. | 200 | 147 | 161 | 161 | 181 | 168 | 169,67 | 28 | ||
| 20. 8. | Letní pohár Kuttenberg | 9. | 175 | 182 | 160 | 185 | 169 | 156 | 171,17 | 23 | ||
| 5. 8. | Letní pohár Kuttenberg | 15. | 144 | 181 | 179 | 161 | 140 | 182 | 164,50 | 14 | ||
| 22. 7. | Letní pohár Kuttenberg | 4. | 236 | 225 | 165 | 170 | 147 | 159 | 183,67 | 20 | ||
| 16. 7. | Letní pohár Kuttenberg | 7. | 179 | 204 | 210 | 159 | 152 | 168 | 178,67 | 24 | ||
| 22. 6. | S-centrum pestoandchilli tour | 15. | 132 | 177 | 159 | 183 | 191 | 179 | 170,17 | 6 | ||
| 8. 6. | Kuttenberg open | 12. | 163 | 152 | 174 | 199 | 161 | 190 | 183 | 169 | 173,88 | 21 |
| 26. 5. | 1. liga VČ | 152 | 169 | 166 | 167 | 176 | 166,00 | |||||
| 25. 5. | S-centrum pestoandchilli tour | 21. | 129 | 148 | 122 | 147 | 136,50 | 1 | ||||
Reportáž z MČR juniorů 2026 naleznete zde.
Kompletní fotogalerii z MČR juniorů 2026 naleznete zde.
Další medaile juniorů z ME budou ještě cinkat !!! Jednou z nich je stříbrná Jardy Zapletala z All-Event.
Ema Iwazawa a Julie Rácová vybojovaly na ME juniorů 2026 bronz v soutěži dvojic.
Jarda Zapletal je Mistr Evropy 2026 U18.