| Dat. | Turnaj | Po. | Náhozy | Průměr | B. | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26. 9. | Czech Old School - masters | 134 | 192 | 168 | 164,67 | ||||||||
| 26. 9. | Czech Old School - týmy | 181 | 166 | 175 | 234 | 189,00 | |||||||
| 26. 9. | Czech Old School - doubles | 164 | 201 | 182 | 162 | 214 | 179 | 157 | 234 | 167 | 184,44 | ||
| 26. 9. | Czech Old School - singles | 182 | 162 | 136 | 138 | 163 | 185 | 161,00 | |||||
| 1. 8. | Beer Cup 40+ (WonderHand meeting) | 222 | 215 | 139 | 161 | 192 | 174 | 187 | 174 | 141 | 178,92 | ||
| 181 | 184 | 177 | |||||||||||
| 25. 7. | Český Seniorský Pohár (WonderHand tour) | 47. | 170 | 150 | 144 | 145 | 169 | 139 | 152,83 | ||||
| 2. 6. | Mistrovství regionu ABL a ČBA, stř. & jižní Morava | 18. | 183 | 147 | 148 | 180 | 166 | 139 | 160,50 | ||||
| 28. 2. | Český Seniorský Pohár (WonderHand tour) | 43. | 231 | 211 | 152 | 152 | 118 | 155 | 169,83 | ||||
| 10. 1. | Czech Old School | 150 | 156 | 170 | 150 | 191 | 157 | 162 | 155 | 155 | 155,13 | ||
| 142 | 165 | 145 | 131 | 148 | 142 | 163 | |||||||
| 6. 1. | Mistrovství regionu ABL a ČBA, stř. & jižní Morava | 18. | 178 | 181 | 177 | 163 | 161 | 141 | 166,83 | ||||
| 20. 12. | Český seniorský pohár Silvernite tour | 50. | 142 | 136 | 152 | 149 | 139 | 140 | 143,00 | ||||
| 29. 11. | Český seniorský pohár Silvernite tour | 49. | 170 | 141 | 154 | 168 | 128 | 190 | 158,50 | ||||
| 9. 11. | Finále MČR seniorů, muži 65 let a starší | 15. | 159 | 162 | 178 | 168 | 177 | 133 | 162,83 | ||||
Ve čtvrtek 1. října bude po 18.oo hod. otevřena obsazovačka na říjnový turnaj PRESTIGE.
Otevřeny obsazovačky pro Kvalifikace MČR dvojic 2026.
Ve čtvrtek 27. srpna bude po 19.oo hod. otevřena obsazovačka na zářijový turnaj PRESTIGE.
Ve středu 19.8. 2026 v 23:59 hod. je uzávěrka obsazovaček a plateb předem na 2. turnaj Prestige.
Dne 15. 8. 2026 je uzávěrka přihlášek týmů do Extraligy ČBL.
Nejlepší hráčka kategorie P190, nejlepší žena - 3. turnaj Prestige Tour 2026/27