| Dat. | Turnaj | Po. | Náhozy | Průměr | B. | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. 10. | Strašnická Xbowling Devítka | 6. | 224 | 254 | 219 | 226 | 210 | 225 | 233 | 144 | 216,88 | 14 | |
| 1. 9. | Strašnická Xbowling Devítka | 13. | 179 | 226 | 192 | 208 | 266 | 242 | 210 | 242 | 220,63 | 11 | |
| 27. 8. | Finále Žižkova sk. A | 190 | 203 | 196,50 | |||||||||
| 24. 8. | Devítková liga Žižkov sk. B | 183 | 202 | 242 | 209,00 | ||||||||
| 4. 8. | Strašnická Xbowling Devítka | 17. | 359 | 193 | 138 | 158 | 222 | 167 | 192 | 735 | 217 | 255,30 | 9 |
| 172 | |||||||||||||
| 7. 7. | Strašnická Xbowling Devítka | 15. | 145 | 130 | 188 | 175 | 199 | 296 | 200 | 171 | 188,00 | 13 | |
| 6. 7. | Devítková liga Žižkov sk. B | 220 | 169 | 178 | 220 | 146 | 186,60 | ||||||
| 2. 6. | Strašnická Xbowling Devítka | 24. | 202 | 178 | 213 | 209 | 144 | 211 | 192,83 | 12 | |||
| 14. 5. | Senior 40+ devítka | 16. | 175 | 187 | 154 | 178 | 171 | 274 | 189,83 | ||||
| 5. 5. | Strašnická Xbowling Devítka | 15. | 208 | 156 | 174 | 190 | 202 | 189 | 179 | 155 | 181,63 | 16 | |
| 16. 4. | Senior 40+ devítka | 18. | 162 | 208 | 143 | 185 | 158 | 177 | 172,17 | ||||
| 31. 3. | Strašnická Xbowling Devítka | 9. | 221 | 156 | 244 | 219 | 208 | 194 | 251 | 227 | 215,00 | 14 | |
| 3. 3. | Strašnická Xbowling Devítka | 21. | 152 | 198 | 174 | 185 | 110 | 158 | 162,83 | 9 | |||
| 2. 12. | Vánoční Říčanský Devítkoosmičkový Iron Special | 33. | 151 | 170 | 157 | 194 | 211 | 176,60 | 8 | ||||
| 18. 11. | Strašnická Iron Devítka | 23. | 237 | 158 | 176 | 210 | 210 | 198,20 | 3 | ||||
| 6. 11. | Říčanská Iron Devítka | 22. | 190 | 152 | 159 | 264 | 178 | 188,60 | 4 | ||||
Ve čtvrtek 1. října bude po 18.oo hod. otevřena obsazovačka na říjnový turnaj PRESTIGE.
Otevřeny obsazovačky pro Kvalifikace MČR dvojic 2026.
Ve čtvrtek 27. srpna bude po 19.oo hod. otevřena obsazovačka na zářijový turnaj PRESTIGE.
Ve středu 19.8. 2026 v 23:59 hod. je uzávěrka obsazovaček a plateb předem na 2. turnaj Prestige.
Dne 15. 8. 2026 je uzávěrka přihlášek týmů do Extraligy ČBL.