| Dat. | Turnaj | Po. | Náhozy | Průměr | B. | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. 5. | 1. liga o udržení SM | 142 | 123 | 140 | 153 | 127 | 137,00 | ||||||
| 3. 5. | Moravská juniorská 1. liga | 182 | 194 | 173 | 202 | 205 | 191,20 | ||||||
| 21. 4. | 1. liga B SM | 203 | 224 | 192 | 157 | 187 | 192,60 | ||||||
| 18. 4. | Jadranský půlmaratón | 9. | 176 | 207 | 213 | 169 | 183 | 202 | 189 | 148 | 178 | 187,63 | 20 |
| 208 | 193 | 195 | 185 | 252 | 140 | 164 | |||||||
| 11. 4. | Moravská juniorská 1. liga | 211 | 204 | 192 | 226 | 164 | 256 | 208,83 | |||||
| 3. 3. | 1. liga B SM | 236 | 186 | 163 | 222 | 163 | 194,00 | ||||||
| 10. 2. | 1. liga B SM | 213 | 214 | 236 | 188 | 172 | 204,60 | ||||||
| 2. 12. | 2. liga SM | 170 | 189 | 160 | 179 | 223 | 173 | 182,33 | |||||
| 16. 11. | Moravská juniorská 1. liga | 252 | 185 | 202 | 175 | 173 | 210 | 199,50 | |||||
| 4. 11. | 2. liga SM | 214 | 206 | 194 | 192 | 204 | 233 | 207,17 | |||||
| 14. 10. | 2. liga SM | 167 | 172 | 133 | 159 | 177 | 123 | 155,17 | |||||
| 11. 10. | Jadranský půlmaratón | 2. | 183 | 196 | 172 | 193 | 183 | 173 | 186 | 166 | 204 | 188,00 | |
| 207 | 209 | 184 | |||||||||||
| 11. 10. | Moravská juniorská 1. liga | 158 | 238 | 181 | 156 | 219 | 206 | 193,00 | |||||
| 30. 9. | 2. liga SM | 192 | 193 | 168 | 145 | 161 | 170 | 171,50 | |||||
| 27. 9. | Moravská juniorská 1. liga | 165 | 175 | 153 | 188 | 172 | 170,60 | ||||||
| 25. 5. | Moravská juniorská 1. liga | 221 | 235 | 172 | 187 | 203,75 | |||||||
Reportáž z MČR juniorů 2026 naleznete zde.
Kompletní fotogalerii z MČR juniorů 2026 naleznete zde.
Další medaile juniorů z ME budou ještě cinkat !!! Jednou z nich je stříbrná Jardy Zapletala z All-Event.
Ema Iwazawa a Julie Rácová vybojovaly na ME juniorů 2026 bronz v soutěži dvojic.
Jarda Zapletal je Mistr Evropy 2026 U18.