| Dat. | Turnaj | Po. | Náhozy | Průměr | B. | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26. 4. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 29. | 97 | 152 | 139 | 143 | 163 | 138,80 | ||
| 15. 4. | Letenský pohár na Radavě | 20. | 140 | 181 | 168 | 171 | 171 | 139 | 161,67 | 20 |
| 12. 4. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 24. | 132 | 128 | 152 | 145 | 155 | 163 | 145,83 | |
| 29. 3. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 20. | 147 | 146 | 184 | 155 | 158,00 | |||
| 25. 3. | Radavské Play off | 28. | 132 | 132 | 158 | 108 | 141 | 134,20 | 6 | |
| 18. 3. | Letenský pohár na Radavě | 26. | 192 | 180 | 152 | 103 | 152 | 170 | 158,17 | 20 |
| 1. 3. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 32. | 155 | 96 | 99 | 116,67 | ||||
| 19. 2. | Letenský pohár na Radavě | 38. | 178 | 128 | 146 | 137 | 147,25 | 14 | ||
| 15. 2. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 21. | 138 | 152 | 168 | 152,67 | ||||
| 1. 2. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 32. | 137 | 156 | 103 | 132,00 | ||||
| 18. 1. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 28. | 159 | 147 | 113 | 127 | 161 | 141,40 | ||
| 14. 1. | Letenský pohár na Radavě | 39. | 167 | 148 | 111 | 118 | 136,00 | 3 | ||
| 21. 12. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 26. | 95 | 151 | 141 | 172 | 164 | 144,60 | ||
| 13. 12. | Letenský pohár na Radavě | 33. | 133 | 139 | 112 | 148 | 133,00 | 12 | ||
| 23. 11. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 23. | 164 | 165 | 161 | 128 | 154,50 | |||
| 22. 10. | Letenský pohár na Radavě | 17. | 181 | 136 | 167 | 106 | 129 | 170 | 148,17 | 18 |
| 29. 9. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 33. | 126 | 127 | 126,50 | |||||
| 24. 9. | Letenský pohár na Radavě | 21. | 157 | 159 | 154 | 115 | 146,25 | 9 | ||
| 22. 9. | Letní Letenský pohár na Radavě | 38. | 161 | 130 | 122 | 171 | 146,00 | 14 | ||
| 14. 9. | Pivní soutěž tříčlenných týmů | 18. | 137 | 148 | 176 | 127 | 147,00 | |||
| 23. 8. | Letní Letenský pohár na Radavě | 22. | 174 | 155 | 136 | 155 | 155,00 | 12 | ||
| 2. 8. | Letní Letenský pohár na Radavě | 32. | 165 | 118 | 151 | 173 | 151,75 | 14 | ||
| 18. 6. | Letenský pohár na Radavě | 25. | 143 | 143 | 155 | 159 | 150,00 | 8 | ||
| 21. 5. | Letenský pohár na Radavě | 29. | 127 | 127 | 145 | 134 | 133,25 | 8 | ||
Reportáž z MČR juniorů 2026 naleznete zde.
Kompletní fotogalerii z MČR juniorů 2026 naleznete zde.
Další medaile juniorů z ME budou ještě cinkat !!! Jednou z nich je stříbrná Jardy Zapletala z All-Event.
Ema Iwazawa a Julie Rácová vybojovaly na ME juniorů 2026 bronz v soutěži dvojic.
Jarda Zapletal je Mistr Evropy 2026 U18.