900Global series

Datum konání: 29. září 2022 - 1. října 2022 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
http://www.bestbowling.cz

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
900Global series
Články:
900Global series, 12. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Trojek Ondřej 237 194 220 198 201 204 259 211 248 219,11 77
2. Brychová Eliška 182 159 162 236 168 184 159 191 190 224 187 211 187,75 76
3. Havlíček Zdeněk st. 190 235 177 189 187 188 179 234 205 198,22 75
4. Kolář Jan st. 258 192 189 202 206 213 236 219 198 212,56 74
5. Janočková Krystyna 201 169 175 135 190 143 179 173 184 192 195 190 177,17 73
6. Kouba Václav 167 171 189 216 148 244 176 181 226 190,89 72
7. Polívka Dalibor 202 169 220 213 198 172 224 166 192 195,11 71
8. Čermák Pavel 224 213 203 207 157 169 179 212 246 219 166 199 199,50 70
9. Hindrák Jiří 191 201 166 210 239 234 212 170 191 201,56 69
10. Colon Josef 245 192 201 212 180 246 169 186 201 203,56 68
11. Jirků Ladislav 178 210 224 159 202 207 176 191 235 178 203 169 194,33 67
12. Rácová Julie 223 233 196 236 165 164 144 176 180 190,78 66
13. Gurgul Lukáš 180 152 157 211 234 177 179 187 204 168 184 171 183,67 65
14. Iwazawa Ema 124 210 148 162 201 212 159 211 174 149 190 148 174,00 64
15. Nejezchleba Stanislav 160 228 177 212 235 200 144 166 195 190,78 63
16. Slavíková Kateřina 216 186 224 199 189 195 144 137 200 187,78 62
17. Krch Miroslav 191 187 213 186 180 146 205 182 212 116 225 141 182,00 61
18. Marek Jakub 131 222 214 201 167 170 182 169 230 141 171 144 178,50 60
19. Liebich Tomáš 183 217 190 237 185 222 155 181 150 191,11 59
20. Mojka David 177 150 195 227 240 210 140 135 139 179,22 58
21. Černá Pavla 169 187 225 182 181 191 180 211 147 185,89 57
22. Pouzar Rudolf 177 207 210 194 184 181 192 154 194 188,11 56
23. Černík Vojtěch 211 146 237 168 212 180 167 183 201 189,44 55
24. Lacko Lukáš 142 157 192 203 192 193 159 220 145 178,11 54
25. Homola Lukáš 208 197 203 223 193 171 176 197 182 194,44 53
26. Sova Petr 169 210 214 159 214 176 189 208 147 187,33 52
27. Květenský Vítězslav 182 180 178 175 149 179 192 158 146 171,00 51
28. Rác Václav 212 181 174 189 213 213 161 195 188 191,78 50
29. Beštová Kateřina 178 193 168 243 201 168 147 200 168 185,11 49
30. Škrabal Marek 177 234 257 205 171 157 179 183 153 190,67 48
31. Vlček Josef 169 148 147 223 168 183 133 152 174 166,33 47
32. Nečas František 188 149 179 159 164 193 145 106 120 155,89 46
33. Fleischmann Jan st. 188 180 198 193 187 191 189,50 45
34. Čížek Daniel 166 189 162 199 202 224 190,33 44
35. Málková Lenka 187 176 225 129 166 156 173,17 43
36. Marešová Jana 188 178 187 148 185 202 181,33 42
37. Leiske Petr 194 197 144 171 198 148 175,33 41
38. Sýkorová Andrea 158 181 190 191 158 150 171,33 40
39. Procházka Aleš JČ 169 183 182 204 186 204 188,00 39
40. Horáček Petr 212 189 196 174 161 193 187,50 38
41. Kolářová Hana 191 164 150 179 141 180 167,50 37
42. Enders Richard 180 183 187 198 161 170 179,83 36
43. Sopková Irena 173 176 175 180 136 160 166,67 35
44. Meluzinová Adéla 193 147 174 166 151 168 166,50 34
45. Černíková Karolína 165 163 121 203 189 152 165,50 33
46. Štafa Pavel 178 187 183 134 183 179 174,00 32
47. Korecký Michal 157 168 163 203 138 165 165,67 31
48. Jarovský Albert 149 219 203 187 135 200 182,17 30
49. Kunc Oto 157 180 204 143 159 166 168,17 29
50. Liebichová Fantová Ingrid 174 201 138 160 177 145 165,83 28
51. Molnar Septimiu Claudiu 178 143 181 178 204 170 175,67 27
52. Čekal Filip 189 177 141 172 135 200 169,00 26
53. Mička Daniel 172 166 140 191 203 211 180,50 25
54. Matějka Antonín 190 165 189 168 167 178 176,17 24
55. Soukup Libor 207 181 142 155 181 168 172,33 23
56. Brázda Bohumil 161 162 144 160 233 158 169,67 22
57. Žáčková Pavla 176 173 140 173 168 121 158,50 21
58. Prokopová Dagmar 122 169 177 138 172 172 158,33 20
59. Novák Jakub 148 121 202 177 202 169 169,83 19
60. Jirsa Miloš 199 133 147 143 182 151 159,17 18
61. Culková Olga 146 151 202 125 160 132 152,67 17
62. Černíková Michaela 144 147 164 150 173 138 152,67 16
63. Bílek Miroslav 136 152 137 156 176 182 156,50 15
64. Marval Jiří 151 157 202 144 161 120 155,83 14
65. Slezák Luboš 134 177 189 143 145 166 159,00 13
66. Míka Miroslav 138 163 157 158 145 133 149,00 12
67. Chrpa Jindřich 148 146 138 149 164 145 148,33 11
68. Matoušková Hana 167 147 140 174 145 116 148,17 10
69. Mach Libor 196 138 145 157 192 172 166,67 9
70. Kopřiva Milan 155 154 134 151 168 148 151,67 8
71. Vacík Matěj 203 164 153 134 129 193 162,67 7
72. Parkan Miloš 178 160 140 170 114 129 148,50 6
73. Koppová Martina 124 161 137 124 155 146 141,17 5
74. Javůrek Pavel 160 156 146 137 147 129 145,83 4
75. Homola Ladislav 155 121 183 137 132 137 144,17 3
76. Karbusický Zbyněk 116 129 183 159 101 179 144,50 2
77. Vacek Tomáš 254 136 195,00 1
ReHindrák Jiří 225 215 173 190 177 180 193,33
ReBeštová Kateřina 164 144 189 204 193 216 185,00
ReNejezchleba Stanislav 162 224 190 171 190 166 183,83
ReProcházka Aleš JČ 145 180 175 167 175 209 175,17
ReSlavíková Kateřina 197 156 159 143 201 191 174,50
ReKvětenský Vítězslav 151 158 203 210 141 157 170,00
ReMojka David 208 163 195 136 170 142 169,00
ReHoráček Petr 202 163 138 169 165 167 167,33
ReMolnar Septimiu Claudiu 158 162 185 170 155 168 166,33
ReJarovský Albert 193 162 165 158 128 185 165,17
ReKrch Miroslav 160 152 146 139 186 154 156,17
ReŠtafa Pavel 158 142 189 150 139 147 154,17
ReČerníková Karolína 137 144 177 149 145 153 150,83
ReČekal Filip 148 148 164 147 155 126 148,00
ReSopková Irena 145 136 149 150 144 142 144,33

Krátké zprávy

26.01.2023 v 20:23

Otevřena obsazovačka na 8. turnaj Prestige Tour.

20.01.2023 v 10:07

Zveřejněn mazací model pro 7. turnaj Prestige Tour.

09.12.2022 v 10:13

Zveřejněn mazací model pro 6. turnaj Prestige Tour.

22.11.2022 v 09:33

Rozšířena obsazovačka na 6. turnaj Prestige Tour o nedělní hrací rundu od 16.00 hod.

20.11.2022 v 19:20

Mistry ČR v seniorské kategorii 50 až 57 let se stali Jiří Uhlíř a Ivana Fojtíková.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 7. turnaje Prestige Tour 2022/23

Marešová Jana
bez klubové příslušnosti
Marešová Jana

Marešová Jana

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena, nejlepší hráčka kat. P190, nejlepší seniorka - 7. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Haxa Adam
ProBowling Hustopeče
Haxa Adam

Haxa Adam

ProBowling Hustopeče

Nejlepší hráč kategorie P165 - 7. turnaj Prestige Tour 2022/23

Vacek Tomáš
Bowling Hluboká
Vacek Tomáš

Vacek Tomáš

Bowling Hluboká

Nejlepší junior - 7. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Trojek Ondřej
Xbowling club
Trojek Ondřej

Trojek Ondřej

Xbowling club

Vítěz 2. turnaje Kadet Cup 2022/2023

Brychová Eliška
BC Bowlingzone
Brychová Eliška

Brychová Eliška

BC Bowlingzone

Vítězka 2. turnaje Kadet Cup 2022/2023

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/
  • JMP - studio zdravého spaní/