BBO devítka Strikeland

Datum konání: 18. srpna 2019 Místo: Strikeland

Informace k turnaje

Kontakt:
Janovský Michal
Telefon:
605 131 074
Email:
jana.janovska98@seznam.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Bodovací žebříček
Série:
BBO devítka Strikeland
Články:
BBO devítka Strikeland

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Šípek Karel 210 219 232 232 210 264 235 277 242 288 240,90 32
2. Heligr Štěpán 278 243 274 265 232 232 266 274 253 262 257,90 31
3. Sihelník Josef 166 259 209 203 258 263 166 214 251 300 228,90 30
4. Závladský Dušan 260 186 209 220 296 274 181 231 278 254 238,90 29
5. Pour Oldřich 241 233 236 241 231 275 238 246 208 278 242,70 28
6. Křížek Martin 223 243 266 278 277 214 266 244 222 263 249,60 27
7. Závladská Svatava 288 244 216 219 300 208 209 242 177 300 240,30 26
8. Stulík Jiří 214 261 240 266 288 253 220 243 231 230 244,60 25
9. Kassas Abdul 194 198 200 278 258 201 266 244 235 173 224,70 24
10. Nahodil Antonín 216 233 218 276 257 262 300 155 240 242 239,90 23
11. Roučka Lukáš 244 241 226 174 253 252 214 253 202 177 223,60 22
12. Bula Martin 144 210 261 218 239 212 231 143 209 243 211,00 21
13. Plánička Vojtěch 256 279 242 237 212 221 232 239,86 20
14. Horňák Vladimír 257 245 263 176 208 206 230 226,43 19
15. Forman Jiří 212 234 266 229 160 240 243 226,29 18
16. Musil Matěj 232 230 248 157 134 256 245 214,57 17
17. Pláničková Zdenka 180 215 230 247 216 207 192 212,43 16
18. Vokurka Jaroslav 209 160 211 221 157 205 228 198,71 15
19. Stulíková Dagmar 223 208 234 190 188 216 180 205,57 14
20. Šípková Jana 241 290 114 194 218 144 199 200,00 13
21. Endersová Alena 147 169 195 242 179 211 162 186,43 12
22. Enders Walter 180 130 193 164 197 179 173 173,71 11
23. Mrviš Dušan 209 238 200 161 178 142 206 190,57 10
24. Kordulík Václav st. 197 229 180 237 158 202 144 192,43 9
25. Heligr Petr 278 158 197 300 233,25 8
26. Kubík František 210 208 228 209 213,75 7
27. Roučková Denisa 169 232 208 208 204,25 6
28. Borovec Jiří 185 211 124 220 185,00 5
29. Kubíková Dana 178 166 197 199 185,00 4
30. Janovská Jana 189 157 143 189 169,50 3
31. Bulová Eliška 119 153 176 189 159,25 2
32. Schelle Harald 129 201 139 128 149,25 1

Krátké zprávy

23.09.2019 v 11:14

STK zveřejnila obsazení jednotlivých skupin STORM Juniorské extraligy, termíny a centra.

19.09.2019 v 19:14

V Bangoku na Thailand World Para vybojovala Věra Macháčková bronzovou medaili v kategorii B3.

18.09.2019 v 07:21

Na turnaj Prestige 3, se uvolnila 2. místa.

07.09.2019 v 21:34

Vítězi národního finále QubicaAMF se stali Jaroslav Lorenc a Lenka Zvěřinová

05.09.2019 v 09:09

STK zveřejnila mazací model na Národní kvalifikaci QubicaAMF.

Galerie

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

Vítěz 2. turnaje Prestige 2019-2020

Uher Jaroslav
ProBowling
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling

2. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020

Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc

3. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020

Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc

Nejlepší hráč kategorie P190, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice

Nejlepší senior, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Kegel
  • Storm
  • Česká unie sportu
  • ČOV