BBO devítka Strikeland

Datum konání: 15. září 2019 Místo: Strikeland

Informace k turnaje

Kontakt:
Janovský Michal
Telefon:
605 131 074
Email:
jana.janovska98@seznam.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Bodovací žebříček
Série:
BBO devítka Strikeland
Články:
BBO devítka Strikeland, 4. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Křížek Martin 264 265 253 257 203 225 285 265 258 278 255,30 47
2. Stulík Jiří 210 268 256 241 268 227 228 288 246 244 247,60 46
3. Soukup Richard 185 223 300 243 216 254 300 256 254 265 249,60 45
4. Pour Oldřich 232 262 208 274 188 198 300 247 223 266 239,80 44
5. Heligr Štěpán 265 300 278 190 280 253 261 300 199 224 255,00 43
6. Ondráček Bohuslav 219 228 201 199 210 216 268 280 217 211 224,90 42
7. Kurka Jiří 233 184 246 300 245 239 241 223 210 274 239,50 41
8. Heligr Ondřej 244 205 187 232 207 227 242 179 227 297 224,70 40
9. Nahodil Antonín 300 300 278 243 300 278 268 211 277 215 267,00 39
10. Horáček Petr 265 210 165 260 219 228 286 173 252 277 233,50 38
11. Kordulík Václav ml. 234 280 257 256 208 300 274 228 223 235 249,50 37
12. Stulíková Dagmar 157 206 264 240 214 265 209 194 257 217 222,30 36
13. Diviš Pavel 203 287 264 235 217 256 224 152 222 278 233,80 35
14. Svoboda Milan 242 256 165 199 240 222 249 275 235 141 222,40 34
15. Heligr Petr 227 275 265 242 256 277 221 194 218 220 239,50 33
16. Kučaba Miroslav 205 276 218 278 253 283 200 197 239 185 233,40 32
17. Korecký Michal 236 219 172 297 232 211 232 228,43 31
18. Závladský Dušan 199 251 221 286 232 211 224 232,00 30
19. Šípek Karel 205 220 240 266 208 200 250 227,00 29
20. Sihelník Josef 129 206 238 211 208 186 263 205,86 28
21. Forman Jiří 226 241 242 266 177 236 233 231,57 27
22. Kassas Abdul 213 174 228 232 201 182 253 211,86 26
23. Breindlová Anna 158 222 210 239 143 244 240 208,00 25
24. Vokurka Jaroslav 189 204 224 248 202 203 220 212,86 24
25. Bulová Eliška 216 225 202 228 200 206 201 211,14 23
26. Lebeda Pavel 223 211 205 233 255 177 172 210,86 22
27. Musil Matěj 170 176 256 277 180 247 149 207,86 21
28. Kocůr Jaroslav 180 263 225 211 186 212 166 206,14 20
29. Rechtorik Libor 238 153 195 192 189 155 199 188,71 19
30. Wetzler Jiří 179 232 196 145 163 217 161 184,71 18
31. Závladská Svatava 181 193 204 277 170 184 181 198,57 17
32. Schmiedel Horst 233 207 194 255 190 123 123 189,29 16
33. Kubík František 266 204 200 300 242,50 15
34. Zlesák Ivan 213 224 223 186 211,50 14
35. Roučka Lukáš 219 201 195 223 209,50 13
36. Klivický Zdeněk 207 180 234 203 206,00 12
37. Borovec Jiří 190 185 220 179 193,50 11
38. Homola Ladislav 169 243 214 142 192,00 10
39. Holubička Jiří 245 217 149 154 191,25 9
40. Mrviš Dušan 192 168 174 215 187,25 8
41. Šípková Jana 138 217 187 204 186,50 7
42. Bula Martin 174 196 178 189 184,25 6
43. Faitová Iveta 166 148 228 182 181,00 5
44. Ondráčková Iva 167 153 114 200 158,50 4
45. Schelle Harald 157 150 164 138 152,25 3
46. Růžička Karel 206 182 194,00 2
47. Ondráčková Ema 124 46 76 98 86,00 1

Krátké zprávy

23.09.2019 v 11:14

STK zveřejnila obsazení jednotlivých skupin STORM Juniorské extraligy, termíny a centra.

19.09.2019 v 19:14

V Bangoku na Thailand World Para vybojovala Věra Macháčková bronzovou medaili v kategorii B3.

18.09.2019 v 07:21

Na turnaj Prestige 3, se uvolnila 2. místa.

07.09.2019 v 21:34

Vítězi národního finále QubicaAMF se stali Jaroslav Lorenc a Lenka Zvěřinová

05.09.2019 v 09:09

STK zveřejnila mazací model na Národní kvalifikaci QubicaAMF.

Galerie

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

Vítěz 2. turnaje Prestige 2019-2020

Uher Jaroslav
ProBowling
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling

2. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020

Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc

3. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020

Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc

Nejlepší hráč kategorie P190, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice

Nejlepší senior, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Kegel
  • Storm
  • Česká unie sportu
  • ČOV