BBO dvojice Strikeland

Datum konání: 13. února 2019 Místo: Strikeland

Informace k turnaje

Kontakt:
Janovská Jana
Telefon:
605 131 074
Email:
jana.janovska98@seznam.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
nezapočítává se do žádného žebříčku
Série:
BBO dvojice Strikeland
Články:
BBO dvojice Strikeland, 2. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Kordulík Václav ml. 225 190 150 173 198 221 206 190 185 224 268 178 200,67
Heligr Ondřej 225 190 150 173 198 221 206 190 185 224 268 178 200,67
2. Nahodil Antonín 167 153 223 155 172 161 237 209 216 205 181 225 192,00
Szakos Oto 167 153 223 155 172 161 237 209 216 205 181 225 192,00
3. Plánička Vojtěch 179 162 202 176 178 170 153 188 188 172 179 174 176,75
Pláničková Zdenka 179 162 202 176 178 170 153 188 188 172 179 174 176,75
4. Forman Jiří 144 156 171 158 189 191 190 168 159 181 177 160 170,33
Nedbálek Václav 144 156 171 158 189 191 190 168 159 181 177 160 170,33
5. Soukup Richard 142 177 198 199 203 168 165 163 248 201 177 153 182,83
Heligr Petr 142 177 198 199 203 168 165 163 248 201 177 153 182,83
6. Stulíková Dagmar 182 191 186 135 145 152 163 212 202 167 166 185 173,83
Stulík Jiří 182 191 186 135 145 152 163 212 202 167 166 185 173,83
7. Márová Bára 177 130 173 181 174 146 165 127 201 163,78
Mára Zdeněk 177 130 173 181 174 146 165 127 201 163,78
8. Růžička Karel 178 144 165 225 188 247 154 191 163 183,89
Soukup Martin 178 144 165 225 188 247 154 191 163 183,89
9. Enders Richard 126 154 158 184 198 179 199 131 125 161,56
Host Miroslav 126 154 158 184 198 179 199 131 125 161,56
10. Enders Walter 154 157 227 151 192 186 140 201 125 170,33
Endersová Alena 154 157 227 151 192 186 140 201 125 170,33
11. Janovská Jana 155 158 168 162 137 147 160 150 117 150,44
Šípková Jana 155 158 168 162 137 147 160 150 117 150,44
12. Chrdle Michal 145 141 208 151 143 155 119 152 136 150,00
Pavlis Pavel 145 141 208 151 143 155 119 152 136 150,00
13. Musil Matěj 141 115 152 184 140 165 149,50
Bula Martin 141 115 152 184 140 165 149,50
14. Mrviš Dušan 175 154 127 145 148 137 147,67
Borovec Jiří 175 154 127 145 148 137 147,67
15. Waldhauserová Jana 100 139 114 109 105 117 114,00
Camprová Tereza 100 139 114 109 105 117 114,00
16. Bulová Eliška 113 132 121 149 136 120 128,50
Kordulíková Ivana 113 132 121 149 136 120 128,50
17. Hodanová Blanka 142 113 106 116 155 118 125,00
Hartina Petr 142 113 106 116 155 118 125,00

Krátké zprávy

14.02.2019 v 14:13

Otevřena OBSAZOVAČKA na 8. turnaj Prestige.

Galerie

Heligr Ondřej
Strikeland Junior
Heligr Ondřej

Heligr Ondřej

Strikeland Junior
Bodovací žebříček, nejlepší hráč - prosinec
Závladská Svatava
BK Klíše
Závladská Svatava

Závladská Svatava

BK Klíše
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - prosinec
Nahodil Antonín
bez klubové příslušnosti
Nahodil Antonín

Nahodil Antonín

bez klubové příslušnosti
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - prosinec
Závladská Svatava
BK Klíše
Závladská Svatava

Závladská Svatava

BK Klíše
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - prosinec
Paračka Andrej
Big Lebowski abides
Paračka Andrej

Paračka Andrej

Big Lebowski abides
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - prosinec
Soukupová Dana
Seniorbowling CZ
Soukupová Dana

Soukupová Dana

Seniorbowling CZ
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - prosinec