BBO tour Chomutov

Datum konání: 27. ledna 2019 Místo: Strikeland

Informace k turnaje

Kontakt:
Janovská Jana
Telefon:
605 131 074
Email:
jana.janovska98@seznam.cz
Web:
https://www.facebook.com/bboturnaje/?fref=ts

Souvislosti

Žebříčky:
Turnajový žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
BBO tour Chomutov
Články:
BBO tour Chomutov, 12. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Nahodil Antonín 223 185 217 216 204 195 238 213 269 245 220,50 50
2. Větrovský Jaroslav 201 248 175 236 194 209 208 221 257 209 215,80 49
3. Heligr Petr 236 242 192 223 207 180 244 266 183 204 217,70 48
4. Bula Martin 139 175 171 203 216 185 195 180 237 166 186,70 47
5. Kordulík Václav ml. 173 245 266 255 182 192 202 190 233 192 213,00 46
6. Křížek Martin 169 225 196 200 215 222 268 228 215 180 211,80 45
7. Pecháček Vladimír 173 167 187 161 181 184 180 203 171 211 181,80 44
8. Szakos Oto 237 258 199 166 276 203 191 164 238 201 213,30 43
9. Horáček Petr 222 235 195 173 207 175 188 208 224 168 199,50 42
10. Kubík František ml. 168 257 202 170 203 192 196 195 191 189 196,30 41
11. Kubík František 155 194 154 200 183 185 204 191 189 171 182,60 40
12. Musil Matěj 201 178 180 143 172 173 199 169 177 164 175,60 39
13. Stulík Jiří 203 212 235 198 215 202 181 193 161 201 200,10 38
14. Heligr Štěpán 247 221 216 205 213 211 198 184 193 191 207,90 37
15. Stulíková Dagmar 112 264 177 163 184 177 184 144 180 194 177,90 36
16. Ševčík Vlastimil 245 180 181 175 212 177 191 172 186 179 189,80 35
17. Rechtorik Milan 204 141 224 183 154 201 211 188,29 34
18. Heligr Ondřej 202 242 200 256 187 185 188 208,57 33
19. Horňák Vladimír 237 189 178 171 172 149 212 186,86 32
20. Vokurka Jaroslav 180 169 168 182 164 161 189 173,29 31
21. Paračka Andrej 160 212 166 158 165 179 199 177,00 30
22. Závladský Dušan 216 217 170 214 168 183 179 192,43 29
23. Forman Jiří 147 231 157 158 155 200 156 172,00 28
24. Ondráček Bohuslav 185 161 193 183 182 145 179 175,43 27
25. Plánička Vojtěch 171 206 206 207 182 177 155 186,29 26
26. Breindlová Anna 179 183 181 165 182 157 146 170,43 25
27. Chotěnovská Anna 113 120 121 114 155 123 156 128,86 24
28. Šípek Karel 157 145 202 214 193 138 180 175,57 23
29. Mrviš Dušan 157 188 166 187 141 160 168 166,71 22
30. Květoň Jiří 196 227 191 197 163 148 173 185,00 21
31. Kassas Abdul 162 179 192 180 166 163 148 170,00 20
32. Rechtoriková Eva 112 140 137 109 124 132 124 125,43 19
33. Kubíková Dana 161 194 156 158 167,25 18
34. Korecký Michal 146 196 157 169 167,00 17
35. Olarescu Jana 169 201 148 177 173,75 16
36. Pláničková Zdenka 144 167 180 146 159,25 15
37. Roučka Lukáš 157 159 194 153 165,75 14
38. Větrovský Jaromír 127 134 135 185 145,25 13
39. Závladská Svatava 160 159 176 181 169,00 12
40. Ondráčková Iva 136 158 114 145 138,25 11
41. Borovec Jiří 174 202 121 138 158,75 10
42. Homola Ladislav 116 181 132 189 154,50 9
43. Soukup Richard 138 167 159 162 156,50 8
44. Holubička Jiří 101 161 159 117 134,50 7
45. Růžička Karel 120 141 139 172 143,00 6
46. Ondráčková Ema 77 79 125 75 89,00 5
47. Fronk Aleš 56 79 110 92 84,25 4
48. Eisnerová Marcela 80 93 79 72 81,00 3
49. Veselá Eva 40 27 56 67 47,50 2
50. Veselá Iveta 30 58 54 38 45,00 1
ReBreindlová Anna 177 172 184 170 175,75
ReBula Martin 189 156 132 148 156,25
ReForman Jiří 176 153 151 147 156,75
ReHeligr Ondřej 208 168 185 168 182,25
ReHeligr Ondřej 177 190 170 174 177,75
ReHorňák Vladimír 168 192 137 216 178,25
ReHorňák Vladimír 159 178 169 171 169,25
ReChotěnovská Anna 115 127 102 115 114,75
ReKassas Abdul 145 174 192 169 170,00
ReKassas Abdul 191 139 126 170 156,50
ReKassas Abdul 176 117 165 150 152,00
ReKordulík Václav ml. 167 176 166 158 166,75
ReKorecký Michal 81 128 143 105 114,25
ReKřížek Martin 165 174 191 166 174,00
ReKubík František 170 150 181 158 164,75
ReKvětoň Jiří 165 209 172 195 185,25
ReKvětoň Jiří 191 139 152 169 162,75
ReMrviš Dušan 134 159 193 161 161,75
ReMrviš Dušan 183 114 169 119 146,25
RePlánička Vojtěch 158 193 188 238 194,25
RePláničková Zdenka 149 182 145 158 158,50
ReStulíková Dagmar 179 155 142 182 164,50
ReŠevčík Vlastimil 181 158 213 189 185,25
ReŠípek Karel 163 142 185 153 160,75
ReVokurka Jaroslav 133 137 147 150 141,75
ReZávladská Svatava 180 135 170 181 166,50
ReZávladský Dušan 148 211 183 176 179,50

Krátké zprávy

19.06.2019 v 00:15

19.6. v 9.00 hod. pokračuje na ME soutěž pětičlenných týmů. Náš tým je po prvém dnu na 2. místě.

18.06.2019 v 08:18

Dnes v 10.00 hod. začíná na ME soutěž pětičlenných týmů.

16.06.2019 v 23:04

Soutěže na ME pokračují, naši reprezentanti hrají 17.6. nejprve od 9.00 a poté další od 12.45 hod.

13.06.2019 v 00:17

13. června od 10 hod. hrají na ME v poslední rundě soutěže jednotlivců Jaroslav Lorenc a Denis Kinc

11.06.2019 v 23:58

12. června hrají na ME v Mnichově od 9.00 Jan Macek a Jan Tříska, ve 13.45 bude hrát Ondřej Mlynář a Tomáš Plechata.

Galerie

Rain David
BT Notaxo
Rain David

Rain David

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráč - květen
Závladská Svatava
BK Klíše
Závladská Svatava

Závladská Svatava

BK Klíše
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - květen
Rain David
BT Notaxo
Rain David

Rain David

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - květen
Závladská Svatava
BK Klíše
Závladská Svatava

Závladská Svatava

BK Klíše
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - květen
Kober Ivan
bez klubové příslušnosti
Kober Ivan

Kober Ivan

bez klubové příslušnosti
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - květen
Suchánková Miloslava
Veteráni MŠSF
Suchánková Miloslava

Suchánková Miloslava

Veteráni MŠSF
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - květen