Divize C

Datum konání: 15. prosince 2013 Místo: Bowlingzone Pardubice

Informace k turnaje

Kontakt:
Koráb Pavel
Telefon:
603 454 804
Email:
603454804@seznam.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Divize C
Články:
Divize sk. C, 4. kolo

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. Excalibur Frýdek Místek 5 3037 607,40 20,0
2. LB Pardubice 5 2986 567,20 15,0
3. Tacl Letohrad D 5 2768 543,60 13,0
4. BC Trim Pardubice 5 2623 516,60 13,0
5. ABB Vidlatá Seč 5 2712 532,40 9,0
6. Tacl Letohrad C 5 2725 545,00 5,0

Zápasy kola

LB Pardubice6644
Tacl Letohrad D5491

UTKÁNÍ

Polzová Dagmar +10 215 1 : 0 170 Klapal Jaroslav
Hanusíková Blanka +10 191 0 : 1 230 Appeltauerová Eva +10
Hanušová Dana +10 258 1 : 0 149 Krásný Roman
ABB Vidlatá Seč5101
Tacl Letohrad C6134

UTKÁNÍ

Brokeš František st. 149 0 : 1 223 Severa Tomáš
Brokešová Anna +10 181 0 : 1 224 Dolog Pavol
Brokeš Milan 180 1 : 0 166 Tomášek Petr
Excalibur Frýdek Místek6094
BC Trim Pardubice5201

UTKÁNÍ

Foťko Michal 181 0 : 1 195 Malík Zdeněk
Vilášek Stanislav 192 1 : 0 157 Urban Radek
Schindler Radek 236 1 : 0 168 Drahoš Tomáš
BC Trim Pardubice4831
ABB Vidlatá Seč5064

UTKÁNÍ

Malík Zdeněk 160 1 : 0 156 Brokešová Anna +10
Čechovská Monika +10 144 0 : 1 157 Brokeš František st.
Drahoš Tomáš 179 0 : 1 193 Brokeš Milan
LB Pardubice5991
Excalibur Frýdek Místek6104

UTKÁNÍ

Hanusíková Blanka +10 182 0 : 1 203 Foťko Michal
Polzová Dagmar +10 225 1 : 0 190 Vilášek Stanislav
Hanušová Dana +10 192 0 : 1 217 Schindler Radek
Tacl Letohrad C5090
Tacl Letohrad D5785

UTKÁNÍ

Tomášek Petr 173 0 : 1 187 Klapal Jaroslav
Dolog Pavol 164 0 : 1 211 Appeltauerová Eva +10
Severa Tomáš 172 0 : 1 180 Krásný Roman
LB Pardubice6415
Tacl Letohrad C5330

UTKÁNÍ

Hanusíková Blanka +10 202 1 : 0 172 Tomášek Petr
Polzová Dagmar +10 201 1 : 0 193 Severa Tomáš
Hanušová Dana +10 238 1 : 0 168 Dolog Pavol
Tacl Letohrad D5041
BC Trim Pardubice5424

UTKÁNÍ

Klapal Jaroslav 179 0 : 1 202 Urban Radek
Appeltauerová Eva +10 147 0 : 1 165 Čechovská Monika +10
Krásný Roman 178 1 : 0 175 Malík Zdeněk
ABB Vidlatá Seč5320
Excalibur Frýdek Místek5955
Tacl Letohrad D5662
Excalibur Frýdek Místek5843
ABB Vidlatá Seč5993
LB Pardubice5742

UTKÁNÍ

Brokeš František st. 223 1 : 0 158 Hanusíková Blanka +10
Brokešová Anna +10 158 0 : 1 191 Polzová Dagmar +10
Brokeš Milan 218 0 : 1 225 Hanušová Dana +10
Tacl Letohrad C4760
BC Trim Pardubice5785

UTKÁNÍ

Dolog Pavol 134 0 : 1 192 Urban Radek
Tomášek Petr 151 0 : 1 192 Čechovská Monika +10
Severa Tomáš 191 0 : 1 194 Drahoš Tomáš
BC Trim Pardubice5002
LB Pardubice5083

UTKÁNÍ

Urban Radek 173 1 : 0 156 Hanusíková Blanka +10
Čechovská Monika +10 175 1 : 0 170 Polzová Dagmar +10
Drahoš Tomáš 152 0 : 1 182 Hanušová Dana +10
Excalibur Frýdek Místek6394
Tacl Letohrad C5941

UTKÁNÍ

Foťko Michal 211 1 : 0 205 Tomášek Petr
Vilášek Stanislav 169 0 : 1 173 Dolog Pavol
Schindler Radek 259 1 : 0 216 Severa Tomáš
Tacl Letohrad D5714
ABB Vidlatá Seč5651

UTKÁNÍ

Klapal Jaroslav 222 1 : 0 200 Brokeš František st.
Appeltauerová Eva +10 147 1 : 0 144 Brokešová Anna +10
Krásný Roman 202 0 : 1 221 Brokeš Milan

Dnes se hraje

Prestige 2020-2021
Bowland Olomouc

Zítra se hraje

Prestige 2020-2021
Bowland Olomouc

Krátké zprávy

09.08.2020 v 15:43

Jakub Vlachovič zahrál na PRESTIGE v 4. hře PERFECT GAME.

09.08.2020 v 10:45

Začal výsledkový ON-LINE servis PRESTIGE TOUR 2, běží též živý přenos z hracího dne.

07.08.2020 v 09:32

Zveřejněn mazací model na 2. turnaj Prestige tour.

04.08.2020 v 12:20

Vydány propozice na EXTRALIGU.

02.08.2020 v 18:16

Juniorskými Mistry ČR pro rok 2020 se stali Lukáš Jelínek a Lucie Hrazdírová

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

1. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Kala Rostislav
Seniorbowling CZ
Kala Rostislav

Kala Rostislav

Seniorbowling CZ

2. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Hladík Karel
ProBowling Hustopeče
Hladík Karel

Hladík Karel

ProBowling Hustopeče

3. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Prokopová Dagmar
bez klubové příslušnosti
Prokopová Dagmar

Prokopová Dagmar

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige Tour 2020/21

Krčma Milan ml.
bez klubové příslušnosti
Krčma Milan ml.

Krčma Milan ml.

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165, 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS