EBONITE

Datum konání: 28. dubna 2016 - 30. dubna 2016 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
http://www.bestbowling.cz

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
České rekordy
Série:
Ebonite
Články:
EBONITE tour, 4. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Lorenc Jaroslav 246 257 246 211 244 239 225 268 224 240,00
2. Závladská Svatava 181 179 236 204 156 191 207 169 252 197,22
3. Homola Lukáš 215 233 207 223 191 201 184 255 233 215,78
4. Pekár Petr 191 215 206 174 226 178 158 246 213 200,78
5. Tětek Petr 177 203 193 197 198 214 182 183 190 164 225 219 195,42
6. Květenský Vítězslav 228 202 235 155 187 193 184 188 215 198,56
7. Čižinský Jaroslav 215 192 238 213 161 183 190 165 248 200,56
8. Görg Martin 159 189 156 210 180 177 192 237 177 193 194 213 189,75
9. Kučírek František 183 166 138 253 197 183 131 244 164 184,33
10. Teame Habtegabriel 169 170 215 199 192 193 190 184 207 210 186 189 192,00
11. Slezák Luboš 172 162 165 202 215 220 197 141 183 164 209 186 184,67
12. Kolář Jan st. 237 258 171 267 224 196 187 177 226 215,89
13. Nováková Miluše 187 179 204 216 214 175 154 178 212 191,00
14. Kulhánek Vratislav 186 206 213 193 203 205 168 204 183 195,67
15. Černá Pavla 193 182 186 145 182 188 160 138 178 168 195 153 172,33
16. Jirsa Miloš 231 187 145 158 158 178 171 191 134 176 160 156 170,42
17. Bočan Josef 169 148 217 191 200 172 133 186 234 191 183 172 183,00
18. Ruml David 145 143 170 186 233 196 194 158 179 159 189 189 178,42
19. Klečka Jiří 198 172 158 181 215 178 162 186 194 179 185 166 181,17
20. Marval Michal 181 208 194 203 194 234 173 204 231 164 181 211 198,17
21. Suchánková Miloslava 200 179 146 223 186 214 159 153 159 179,89
22. Švec Ladislav 181 200 210 162 196 192 175 193 203 167 187 181 187,25
23. Stulíková Dagmar 166 171 152 199 183 168 164 168 157 182 130 161 166,75
24. Kaňka Jan 158 147 188 147 214 200 178 203 187 170 150 138 173,33
25. Čermák Pavel 171 223 235 163 225 171 184 191 191 194,89
26. Talaš Vlastimír 168 163 173 201 172 157 135 158 185 168,00
27. Hindrák Jiří 213 176 256 197 172 188 166 178 175 191,22
28. Pitaš Vladimír 166 166 176 196 202 173 156 138 172 171,67
29. Nosek Richard 188 188 191 225 191 172 182 159 144 182,22
30. Soukup Libor 159 199 187 191 148 188 159 163 164 173,11
31. Lukeš Vladimír 134 180 139 152 223 153 141 172 136 158,89
32. Homola Ladislav 167 212 179 193 169 189 140 162 175 176,22
33. Stulík Jiří 124 162 268 206 211 178 152 134 158 177,00
34. Vojtíšek Erik 147 175 196 198 172 241 139 135 133 170,67
35. Fryšová Věra 162 180 166 183 170 149 94 150 141 155,00
36. Beštová Kateřina 210 191 148 203 235 213 200,00
37. Synek Aleš 176 194 212 177 206 192 192,83
38. Rain David 139 185 189 193 208 209 187,17
39. Vohryzka Jaromír 152 187 174 243 170 181 184,50
40. Drábek Aleš 173 165 207 180 192 189 184,33
41. Egert Jiří 183 182 163 171 145 201 174,17
42. Fifková Kateřina 146 170 158 167 164 188 165,50
43. Šafařík Luděk 166 154 154 246 154 205 179,83
44. Mička Daniel 175 179 189 173 183 186 180,83
45. Kassas Abdul 158 172 200 165 174 180 174,83
46. Vacek Pavel 213 162 156 154 190 201 179,33
47. Flegelová Dáša 154 176 159 159 181 149 163,00
48. Klečka Vít 163 169 177 179 162 167 169,50
49. Závladský Dušan 169 213 128 203 182 144 173,17
50. Uher Dušan 201 130 148 214 159 179 171,83
51. Krňák Pavel 201 169 180 181 158 176 177,50
52. Eliáš Petr 171 146 146 186 136 186 161,83
53. Křesťan Ladislav 182 110 210 197 125 164 164,67
54. Vrážel Jiří 187 163 135 197 178 163 170,50
55. Brůčková Kateřina 183 150 124 149 131 161 149,67
56. Konečná Marie 156 140 144 125 196 157 153,00
57. Patková Lucie 161 126 140 165 142 146 146,67
58. Jašek Karel PH 187 160 200 170 135 146 166,33
59. Krňáková Šárka 188 160 132 115 184 137 152,67
60. Guič Boris 139 147 157 142 206 183 162,33
61. Chrpa Jindřich 137 164 176 133 126 183 153,17
62. Slavíková Kateřina 137 111 188 139 177 165 152,83
63. Tětková Lenka 180 141 164 146 126 122 146,50
64. Harvánek Petr 127 122 160 154 159 146 144,67
65. Erben Roman 148 207 130 157 201 161 167,33
66. Jašková Milena 155 162 140 120 160 166 150,50
67. Oliva Miroslav 159 176 169 142 189 157 165,33
68. Pecháček Vladimír 127 124 190 144 145 153 147,17
69. Ladžov Alexandr 135 136 179 139 152 133 145,67
70. Kopřiva Milan 154 155 129 161 160 148 151,17
71. Paračka Andrej 155 153 117 134 154 107 136,67
ReBrůčková Kateřina 152 115 161 142 118 172 143,33
ReČižinský Jaroslav 168 158 197 158 159 198 173,00
ReDrábek Aleš 182 166 192 189 206 157 182,00
ReEliáš Petr 133 159 145 163 162 177 156,50
ReFryšová Věra 141 155 142 169 171 191 161,50
ReKassas Abdul 168 194 138 170 137 139 157,67
ReKrňáková Šárka 149 137 160 118 170 133 144,50
ReKučírek František 173 139 158 189 138 172 161,50
ReKulhánek Vratislav 192 205 195 213 201 165 195,17
ReLukeš Vladimír 157 143 187 118 126 149 146,67
RePitaš Vladimír 185 197 180 167 135 181 174,17
ReSlezák Luboš 148 160 147 179 170 218 170,33
ReSynek Aleš 140 152 199 164 179 232 177,67
ReSynek Aleš 126 203 139 201 224 205 183,00
ReTětek Petr 177 182 216 189 153 189 184,33

Krátké zprávy

19.07.2019 v 09:17

V neděli 21.7. proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 1. turnaj PRESTIGE.

28.06.2019 v 13:25

Jiří Vrážel získal na otevřeném mistrovství Evropy seniorů 2019 zlatou medaili v soutěži jednotlivců. Gratulujeme!!!!

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší hráč turnajové série Prestige 2018-2019
Petáková Anna
expert King Pins
Petáková Anna

Petáková Anna

expert King Pins
Nejlepší hráčka turnajové série Prestige 2018-2019
Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší senior, turnajové série Prestige 2018-2019
Lébrová Jana
Car Citon Olomouc
Lébrová Jana

Lébrová Jana

Car Citon Olomouc
Nejlepší seniorka, turnajové série Prestige 2018-2019
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
Nejlepší hráč kat.P190, turnajové série Prestige 2018-2019
Nosková Jitka
Pitch a Ball
Nosková Jitka

Nosková Jitka

Pitch a Ball
Nejlepší hráčka kat.P190, turnajové série Prestige 2018-2019
Kováč Ondřej
BC Tábor
Kováč Ondřej

Kováč Ondřej

BC Tábor
Nejlepší hráč kat.P165, turnajové série Prestige 2018-2019
Strejcová Tereza
BSR Poděbrady
Strejcová Tereza

Strejcová Tereza

BSR Poděbrady
Nejlepší hráčka kat.P165, turnajové série Prestige 2018-2019
Vlk Jakub
bez klubové příslušnosti
Vlk Jakub

Vlk Jakub

bez klubové příslušnosti
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - červen