EBONITE

Datum konání: 29. září 2016 - 1. října 2016 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
http://www.bestbowling.cz

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Ebonite
Články:
Ebonite tour 8. turnaj, 3. den

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Hindrák Jiří 224 216 257 222 224 233 259 258 245 237,56 67
2. Krňák Pavel 197 187 189 203 226 251 256 207 266 220,22 66
3. Čermák Pavel 193 222 268 204 228 174 279 245 196 223,22 65
4. Synek Aleš 252 193 179 244 203 198 212 234 254 218,78 64
5. Homola Lukáš 224 237 185 162 170 200 181 247 195 202 267 217 207,25 63
6. Bočan Josef 245 204 227 215 197 183 206 217 245 215,44 62
7. Mička Daniel 203 183 158 245 233 180 253 249 183 203 226 236 212,67 61
8. Pecháček Vladimír 125 214 192 232 171 160 179 181 184 169 225 210 186,83 60
9. Nováková Miluše 153 214 218 201 168 203 168 226 190 216 227 171 196,25 59
10. Erben Roman 205 193 235 248 202 190 225 163 250 212,33 58
11. Černík Vojtěch 225 236 188 162 145 191 158 177 213 213 191 200 191,58 57
12. Hanusíková Blanka 185 140 179 168 206 170 158 193 188 191 200 196 181,17 56
13. Rain David 256 169 172 234 205 237 197 225 159 206,00 55
14. Drábek Aleš 147 182 185 242 199 203 175 162 225 192 193 198 191,92 54
15. Závladská Svatava 207 177 221 194 174 245 181 180 183 195,78 53
16. Teame Habtegabriel 182 188 244 248 234 149 216 159 195 201,67 52
17. Kolář Jan st. 236 214 202 192 212 203 202 282 238 183 218 177 213,25 51
18. Marval Michal 215 230 178 224 213 214 182 225 172 205,89 50
19. Krňáková Šárka 186 178 202 195 165 169 166 165 175 189 149 179 176,50 49
20. Kulhánek Vratislav 207 212 178 178 179 190 162 207 175 198 211 135 186,00 48
21. Klečka Jiří 212 180 188 146 218 170 164 207 188 177 183 164 183,08 47
22. Vacek Pavel 248 247 167 213 212 187 206 172 155 200,78 46
23. Šafařík Luděk 171 215 178 199 191 204 168 180 162 149 196 160 181,08 45
24. Jirsa Miloš 221 144 146 156 148 234 171 154 205 188 138 136 170,08 44
25. Lorenc Jaroslav 257 266 254 248 249 226 250,00 43
26. Bobek Vlastimil 212 177 209 129 175 190 151 179 170 176,89 42
27. Vojtíšek Erik 197 180 203 150 165 185 150 187 164 175,67 41
28. Homola Ladislav 224 181 170 191 172 205 196 169 148 184,00 40
29. Květenský Vítězslav 143 238 198 206 192 144 183 163 137 178,22 39
30. Beštová Kateřina 227 151 222 194 170 203 155 158 164 182,67 38
31. Soukup Libor 215 202 171 209 145 184 178 190 125 179,89 37
32. Nosková Jitka 165 199 180 224 183 198 162 152 153 179,56 36
33. Stulíková Dagmar 180 165 221 144 179 160 149 138 156 165,78 35
34. Kubelková Lucie 157 193 170 206 197 187 140 150 119 168,78 34
35. Slezák Luboš 169 191 173 190 174 255 152 142 127 174,78 33
36. Kváča Václav 157 184 214 257 197 200 145 143 165 184,67 32
37. Kopřiva Milan 208 176 192 173 202 210 193,50 31
38. Liebichová Fantová Ingrid 142 193 154 187 169 213 176,33 30
39. Slavíková Kateřina 163 173 169 182 175 173 172,50 29
40. Wasserrab Oldřich 171 171 179 187 236 161 184,17 28
41. Lakomý Jan 184 193 200 181 177 142 179,50 27
42. Vrážel Jiří 188 205 199 201 142 170 184,17 26
43. Petáková Anna 190 172 180 150 191 154 172,83 25
44. Suchánková Miloslava 159 151 167 201 164 143 164,17 24
45. Eliáš Petr 183 190 197 194 140 133 172,83 23
46. Drážný Michal 146 233 191 183 148 176 179,50 22
47. Demuth Filip 191 176 202 147 154 203 178,83 21
48. Kolářová Hana 154 189 171 151 166 166 166,17 20
49. Stupka Jan 167 169 179 157 156 209 172,83 19
50. Závladský Dušan 156 170 204 211 159 131 171,83 18
51. Harvánek Petr 123 196 151 156 172 142 156,67 17
52. Král Ondřej 136 167 180 168 168 135 159,00 16
53. Uher Dušan 190 181 170 138 181 163 170,50 15
54. Liebich Tomáš 150 185 151 142 108 167 150,50 14
55. Lukeš Vladimír 170 136 125 180 174 158 157,17 13
56. Bílek Miroslav 179 146 157 158 183 179 167,00 12
57. Fryšová Věra 152 182 179 123 138 168 157,00 11
58. Flegelová Dáša 146 184 158 178 137 135 156,33 10
59. Kučírek František 141 149 190 110 163 184 156,17 9
60. Kassas Abdul 222 152 154 157 157 146 164,67 8
61. Pitaš Vladimír 163 147 162 178 120 172 157,00 7
62. Lencová Anežka 131 154 135 166 124 170 146,67 6
63. Typolt Pavel 144 171 150 173 192 161 165,17 5
64. Suchánek Jan 138 140 139 167 170 139 148,83 4
65. Seidl Michal 229 132 182 153 131 128 159,17 3
66. Kaňka Jan 133 137 137 190 149 113 143,17 2
67. Křesťan Ladislav 158 155 121 175 163 141 152,17 1
ReBobek Vlastimil 151 126 173 155 165 165 155,83
ReEliáš Petr 185 216 147 125 149 165 164,50
ReFlegelová Dáša 115 173 135 148 137 129 139,50
ReFryšová Věra 130 183 116 145 155 145 145,67
ReHomola Ladislav 155 188 161 192 210 179 180,83
ReKubelková Lucie 159 159 130 153 137 171 151,50
ReKučírek František 173 130 191 140 139 152 154,17
ReKulhánek Vratislav 164 221 216 138 178 215 188,67
ReKvětenský Vítězslav 146 178 178 144 167 193 167,67
ReKvětenský Vítězslav 170 150 161 207 183 213 180,67
ReLukeš Vladimír 167 113 143 153 129 165 145,00
RePecháček Vladimír 138 213 158 161 138 158 161,00
RePitaš Vladimír 119 168 170 169 155 122 150,50
ReSlezák Luboš 188 189 166 184 212 161 183,33
ReSynek Aleš 159 230 201 247 195 189 203,50
ReUher Dušan 158 169 196 158 164 155 166,67
ReVacek Pavel 180 153 125 210 206 235 184,83
ReWasserrab Oldřich 175 210 199 151 122 127 164,00

Krátké zprávy

28.06.2019 v 13:25

Jiří Vrážel získal na otevřeném mistrovství Evropy seniorů 2019 zlatou medaili v soutěži jednotlivců. Gratulujeme!!!!

19.06.2019 v 00:15

19.6. v 9.00 hod. pokračuje na ME soutěž pětičlenných týmů. Náš tým je po prvém dnu na 2. místě.

18.06.2019 v 08:18

Dnes v 10.00 hod. začíná na ME soutěž pětičlenných týmů.

16.06.2019 v 23:04

Soutěže na ME pokračují, naši reprezentanti hrají 17.6. nejprve od 9.00 a poté další od 12.45 hod.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší hráč turnajové série Prestige 2018-2019
Petáková Anna
expert King Pins
Petáková Anna

Petáková Anna

expert King Pins
Nejlepší hráčka turnajové série Prestige 2018-2019
Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší senior, turnajové série Prestige 2018-2019
Lébrová Jana
Car Citon Olomouc
Lébrová Jana

Lébrová Jana

Car Citon Olomouc
Nejlepší seniorka, turnajové série Prestige 2018-2019
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
Nejlepší hráč kat.P190, turnajové série Prestige 2018-2019
Nosková Jitka
Pitch a Ball
Nosková Jitka

Nosková Jitka

Pitch a Ball
Nejlepší hráčka kat.P190, turnajové série Prestige 2018-2019
Kováč Ondřej
BC Tábor
Kováč Ondřej

Kováč Ondřej

BC Tábor
Nejlepší hráč kat.P165, turnajové série Prestige 2018-2019
Strejcová Tereza
BSR Poděbrady
Strejcová Tereza

Strejcová Tereza

BSR Poděbrady
Nejlepší hráčka kat.P165, turnajové série Prestige 2018-2019