EBONITE

Datum konání: 12. ledna 2017 - 14. ledna 2017 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
http://www.bestbowling.cz

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
EBONITE
Články:
EBONITE tour, 1. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Marval Michal 225 206 203 190 198 239 248 238 243 221,11 83
2. Švec Ladislav 264 216 249 239 211 208 245 240 193 229,44 82
3. Černíková Karolína 189 178 218 175 162 171 195 204 182 182 200 214 189,17 81
4. Pitaš Vladimír 177 160 158 191 218 187 159 186 160 195 185 216 182,67 80
5. Krňák Pavel 170 191 182 258 195 170 180 214 259 227 177 237 205,00 79
6. Homola Lukáš 212 210 181 223 237 213 215 205 222 213,11 78
7. König Antonín 145 196 255 226 233 171 202 256 159 204,78 77
8. Rain David 188 235 197 201 209 214 255 170 192 206,78 76
9. Kolář Jan ml. 142 257 235 204 170 201 184 194 235 237 195 196 204,17 75
10. Čermák Pavel 224 179 188 254 227 222 168 202 249 212,56 74
11. Plechata Tomáš 200 167 248 249 290 236 232 209 175 222,89 73
12. Sovová Alena 202 162 180 177 195 175 170 179 184 180,44 72
13. Květenský Vítězslav 205 174 205 184 213 206 190 180 203 195,56 71
14. Král Ondřej 190 186 176 200 180 179 194 190 158 183,67 70
15. Kulhánek Vratislav 201 219 161 197 204 176 232 201 171 169 205 202 194,83 69
16. Malec Jaromír 252 157 161 209 204 200 255 225 235 184 212 183 206,42 68
17. Holubčák Petr 179 225 198 201 222 169 180 188 250 163 191 215 198,42 67
18. Černík Vojtěch 174 189 165 190 178 202 208 152 212 188 189 160 183,92 66
19. Kolář Jan st. 236 149 202 213 234 223 202 187 177 202,56 65
20. Suchánek Jan 200 133 169 145 189 195 191 179 160 149 134 209 171,08 64
21. Kučírek František 191 165 158 211 175 159 187 165 229 141 181 164 177,17 63
22. Krňáková Šárka 140 183 194 151 213 226 223 151 187 163 136 190 179,75 62
23. Bobek Vlastimil 160 168 203 213 178 211 176 179 179 196 164 156 181,92 61
24. Petáková Anna 211 172 211 190 211 197 136 194 150 185,78 60
25. Dobiáš Michal 159 212 226 173 157 167 153 162 204 179,22 59
26. Šafařík Luděk 165 223 204 179 204 181 153 190 195 188,22 58
27. Drábek Aleš 194 187 156 200 217 208 183 180 172 188,56 57
28. Fryšová Věra 149 171 183 167 225 187 170 145 160 173,00 56
29. Erben Roman 226 172 154 211 178 264 165 182 183 192,78 55
30. Beran Jiří st. 195 204 202 235 187 152 154 192 180 189,00 54
31. Pechar Patrik 169 202 233 201 158 208 132 216 168 187,44 53
32. Vacek Pavel 245 151 182 178 223 164 145 166 189 182,56 52
33. Bešík Josef st. 182 180 212 152 188 164 172 136 134 168,89 51
34. Vojtěchová Markéta 213 159 164 177 145 194 150 165 127 166,00 50
35. Egert Jiří 180 178 202 126 206 206 150 179 139 174,00 49
36. Heřmánek Jiří 144 139 180 229 167 178 124 143 138 160,22 48
37. Havel Petr ml. 199 169 190 191 197 212 193,00 47
38. Kolářová Hana 179 199 211 132 169 169 176,50 46
39. Paračka Andrej 155 168 164 177 204 198 177,67 45
40. Heřmánková Blanka 199 175 159 147 158 181 169,83 44
41. Nosek Richard 197 192 200 185 155 169 183,00 43
42. Kopřiva Milan 210 144 198 149 187 202 181,67 42
43. Kaňka Jan 191 188 182 172 181 140 175,67 41
44. Teame Habtegabriel 167 158 209 193 173 209 184,83 40
45. Mach Libor 149 189 166 191 207 193 182,50 39
46. Ruml David 167 175 165 196 196 183 180,33 38
47. Malcová Gabriela 181 163 183 152 150 167 166,00 37
48. Talaš Vlastimír 170 192 188 133 144 210 172,83 36
49. Bejšovec Jaroslav 178 163 180 222 180 150 178,83 35
50. Kassas Abdul 130 245 139 145 183 206 174,67 34
51. Tětková Lenka 142 138 142 163 160 204 158,17 33
52. Butal Jaroslav st. 203 164 127 187 196 173 175,00 32
53. Hřebík Lumír 209 164 156 144 151 172 166,00 31
54. Soukupová Dana 124 179 181 145 166 147 157,00 30
55. Bejdl René 149 134 190 193 171 144 163,50 29
56. Liebich Tomáš 177 136 172 120 187 151 157,17 28
57. Košata Václav 181 176 227 180 150 136 175,00 27
58. Slavíková Kateřina 150 161 194 190 159 136 165,00 26
59. Flegelová Dáša 124 148 166 180 150 209 162,83 25
60. Jirsa Miloš 183 146 164 128 202 148 161,83 24
61. Wasserrab Oldřich 167 174 202 171 167 173 175,67 23
62. Košatová Renáta 171 123 160 144 179 189 161,00 22
63. Mička Daniel 181 188 166 180 196 162 178,83 21
64. Slezák Luboš 134 204 170 146 168 202 170,67 20
65. Suchánková Miloslava 175 133 157 167 135 178 157,50 19
66. Homola Ladislav 155 191 141 200 182 189 176,33 18
67. Jašek Karel PH 173 172 193 161 188 173 176,67 17
68. Tětek Petr 179 159 178 148 197 177 173,00 16
69. Šafařík Jakub 196 135 168 194 178 177 174,67 15
70. Klečka Jiří 163 167 192 170 176 158 171,00 14
71. Liebichová Fantová Ingrid 151 161 171 172 119 174 158,00 13
72. Kváča Václav 151 208 191 149 168 176 173,83 12
73. Korynta Jan 185 169 176 150 177 148 167,50 11
74. Platoš Antonín 171 163 180 152 172 180 169,67 10
75. Vojtíšek Erik 186 197 192 145 122 138 163,33 9
76. Dědič Dalibor 143 158 154 168 171 209 167,17 8
77. Stupka Jan 170 173 162 167 149 150 161,83 7
78. Bílek Miroslav 142 201 139 145 184 162 162,17 6
79. Řezníček Jan 167 181 133 123 157 150 151,83 5
80. Bejšovcová Lenka 141 161 144 142 139 135 143,67 4
81. Harvánek Petr 131 155 117 120 169 169 143,50 3
82. Merva Vladimír 175 182 173 155 141 131 159,50 2
83. Sáček Zdeněk 182 103 125 177 129 173 148,17 1
ReČermák Pavel 223 186 221 187 220 227 210,67
ReKönig Antonín 256 154 198 200 226 159 198,83
ReDrábek Aleš 194 187 156 200 217 208 193,67
ReKulhánek Vratislav 246 174 157 204 172 193 191,00
RePitaš Vladimír 180 212 183 196 152 203 187,67
RePitaš Vladimír 177 160 158 191 218 187 181,83
ReDrábek Aleš 163 166 146 235 167 206 180,50
ReNosek Richard 210 181 136 180 178 198 180,50
ReKopřiva Milan 173 195 152 135 227 171 175,50
ReBobek Vlastimil 194 201 145 169 147 190 174,33
ReKučírek František 160 144 183 191 170 194 173,67
ReTětek Petr 192 163 164 187 144 187 172,83
ReEgert Jiří 158 168 204 155 187 160 172,00
ReJašek Karel PH 165 171 160 159 203 173 171,83
ReHeřmánek Jiří 177 168 157 141 177 204 170,67
ReKulhánek Vratislav 165 127 150 171 183 192 164,67
ReSlezák Luboš 173 158 184 153 172 147 164,50
ReBejšovec Jaroslav 143 168 154 197 156 168 164,33
RePlatoš Antonín 177 146 187 171 167 136 164,00
ReVojtíšek Erik 169 147 138 178 161 186 163,17
ReEgert Jiří 157 170 155 160 159 142 157,17
ReKaňka Jan 154 155 166 133 189 121 153,00
ReTětková Lenka 157 122 157 176 134 155 150,17

Krátké zprávy

18.10.2019 v 07:30

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.C je přesunuta z technických důvodů z Ústí nad Orlicí do Pardubic.

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS