EBONITE

Datum konání: 29. června 2017 - 1. července 2017 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
http://www.bestbowling.cz

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
EBONITE
Články:
EBONITE tour, 6. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Beštová Kateřina 168 200 187 134 223 146 165 225 178 258 207 209 191,67 65
2. Lorenc Jaroslav 220 207 184 215 257 287 259 211 213 228,11 64
3. Marval Michal 202 242 178 150 263 193 181 213 268 210,00 63
4. Závladská Svatava 195 206 156 150 159 191 204 154 184 208 197 199 183,58 62
5. Homola Ladislav 150 194 168 183 247 187 172 213 197 248 186 170 192,92 61
6. Závladský Dušan 126 232 173 222 212 252 194 204 197 201,33 60
7. Čižinský Jaroslav 210 181 252 241 160 206 215 188 203 206,22 59
8. Erben Roman 226 221 191 235 205 232 201 176 245 214,67 58
9. Vacek Pavel 199 165 232 157 180 193 210 181 171 212 205 178 190,25 57
10. Synek Aleš 206 206 202 231 246 183 205 195 206 208,89 56
11. Kolář Jan st. 203 197 222 171 158 253 203 214 213 237 174 179 202,00 55
12. Kolářová Hana 199 220 199 169 169 171 184 181 176 185,33 54
13. Kučírek František 173 190 191 170 147 156 199 146 181 166 168 192 173,25 53
14. Nosek Richard 156 204 175 211 211 171 183 190 248 187 226 149 192,58 52
15. Semerák Stanislav 170 176 167 187 206 198 216 168 195 225 182 159 187,42 51
16. Macek Jan 158 215 255 168 253 209 212 200 169 204,33 50
17. Nosková Jitka 202 200 188 181 167 180 191 187 204 196 181 147 185,33 49
18. Květenský Vítězslav 222 255 159 182 202 182 150 207 173 192,44 48
19. Drábek Aleš 137 246 191 225 179 194 190 181 173 196 176 175 188,58 47
20. Pitaš Vladimír 152 202 211 136 206 198 162 171 167 178 138 180 175,08 46
21. Čermák Pavel 236 235 202 204 185 237 210 172 163 204,89 45
22. Krňáková Šárka 207 213 173 161 155 179 165 160 201 174 159 148 174,58 44
23. Kulhánek Vratislav 179 221 190 216 213 188 169 156 165 188,56 43
24. Guič Boris 172 170 188 199 200 168 141 206 212 170 139 158 176,92 42
25. Švec Ladislav 191 229 258 214 206 213 218,50 41
26. Černík Vojtěch 211 202 167 154 190 169 158 162 201 179,33 40
27. Soukup Libor 239 192 174 188 152 200 189 145 190 185,44 39
28. Malec Jaromír 182 170 169 189 212 213 147 214 165 184,56 38
29. Teame Habtegabriel 246 200 167 212 182 180 182 169 155 188,11 37
30. Slezák Luboš 162 210 180 195 176 173 147 192 149 176,00 36
31. Rain David 177 217 151 191 237 222 164 169 177 189,44 35
32. Egert Jiří 130 215 157 160 223 148 155 139 184 167,89 34
33. Bejšovec Jaroslav 181 167 145 208 178 179 168 137 189 172,44 33
34. Liebich Tomáš 172 219 169 164 158 119 141 158 146 160,67 32
35. Černíková Karolína 200 143 157 141 160 225 140 126 168 162,22 31
36. Plas Michal 186 174 188 204 137 162 162 125 147 165,00 30
37. Chládek Daniel 246 178 191 200 211 179 200,83 29
38. Kassas Abdul 139 171 170 191 179 232 180,33 28
39. Schönová Jana 143 176 171 171 194 117 162,00 27
40. Patková Lucie 127 216 146 157 158 130 155,67 26
41. Wasserrab Oldřich 160 180 203 164 201 156 177,33 25
42. Heřmánková Blanka 138 176 164 178 177 151 164,00 24
43. Košatová Renáta 166 171 160 171 144 160 162,00 23
44. Butal Jaroslav st. 191 139 196 131 157 215 171,50 22
45. Kaňka Jan 175 145 201 170 175 147 168,83 21
46. Paračka Andrej 182 131 163 131 232 168 167,83 20
47. Vlček Josef1 192 126 139 191 140 165 158,83 19
48. Eliáš Petr JČ 177 200 164 155 147 161 167,33 18
49. Klečka Jiří 180 161 162 162 193 162 170,00 17
50. Štafa Pavel 125 157 195 150 136 197 160,00 16
51. Petáková Anna 160 171 156 212 158 138 165,83 15
52. Mička Daniel 179 148 167 197 174 169 172,33 14
53. Horáček Petr 142 153 201 158 147 170 161,83 13
54. Liebichová Fantová Ingrid 147 148 126 160 154 169 150,67 12
55. Chvojka Milan 162 105 199 153 128 165 152,00 11
56. Krňák Pavel 140 162 189 175 168 183 169,50 10
57. Jelínek Lukáš 166 195 128 172 144 164 161,50 9
58. Schön Viktor st. 145 126 165 138 166 152 148,67 8
59. Sopková Irena 140 112 130 148 181 140 141,83 7
60. Engelman Stanislav 160 168 129 187 135 113 148,67 6
61. Culek Jiří 129 147 129 172 170 132 146,50 5
62. Culková Olga 119 145 115 128 181 145 138,83 4
63. Kostka Martin 164 132 122 134 142 168 143,67 3
64. Uher Dušan 162 166 173 128 109 170 151,33 2
65. Vlček Libor 115 110 126 136 144 122 125,50 1
ReČermák Pavel 192 224 225 211 223 221 216,00
ReKvětenský Vítězslav 222 255 159 182 202 182 200,33
ReKulhánek Vratislav 189 183 198 213 194 185 193,67
ReKolář Jan st. 207 211 205 210 144 181 193,00
ReSynek Aleš 214 158 203 204 187 163 188,17
ReSemerák Stanislav 162 215 170 156 194 197 182,33
RePitaš Vladimír 182 167 165 178 182 136 168,33
ReBeštová Kateřina 201 176 167 152 148 212 176,00
ReTeame Habtegabriel 155 183 161 212 207 172 181,67
ReČižinský Jaroslav 173 220 179 164 178 162 179,33
ReKulhánek Vratislav 192 165 184 193 177 159 178,33
ReKučírek František 172 189 165 149 102 175 158,67
ReSlezák Luboš 127 146 152 201 207 161 165,67
ReSlezák Luboš 183 148 166 162 166 167 165,33
ReBejšovec Jaroslav 134 154 158 193 193 163 165,83
ReHoráček Petr 149 161 154 181 189 136 161,67
ReKolářová Hana 138 152 159 159 180 153 156,83
ReNosek Richard 161 170 187 142 153 170 163,83
ReEgert Jiří 192 156 148 119 172 135 153,67
ReLiebichová Fantová Ingrid 139 167 147 168 154 107 147,00
ReParačka Andrej 153 161 120 135 159 159 147,83
ReEliáš Petr JČ 137 106 195 156 136 144 145,67
ReChvojka Milan 105 105 138 174 157 146 137,50
ReChvojka Milan 163 117 111 121 139 173 137,33
ReHoráček Petr 147 105 137 153 143 153 139,67

Krátké zprávy

19.09.2019 v 19:14

V Bangoku na Thailand World Para vybojovala Věra Macháčková bronzovou medaili v kategorii B3.

18.09.2019 v 07:21

Na turnaj Prestige 3, se uvolnila 2. místa.

07.09.2019 v 21:34

Vítězi národního finále QubicaAMF se stali Jaroslav Lorenc a Lenka Zvěřinová

05.09.2019 v 09:09

STK zveřejnila mazací model na Národní kvalifikaci QubicaAMF.

03.09.2019 v 08:20

Otevřena "obsazovačka" na kvalifikace MČR dvojic v Olomouci.

Galerie

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc
Vítěz 2. turnaje Prestige 2019-2020
Uher Jaroslav
ProBowling
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling
2. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
3. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
Nejlepší hráč kategorie P190, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší senior, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti
Nejlepší žena, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše
Nejlepší hráč kategorie P165, 2. turnaj Prestige 2019-2020