EBONITE

Datum konání: 1. března 2018 - 3. března 2018 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
http://www.bestbowling.cz

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
EBONITE
Články:
EBONITE tour, 3. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Nováková Miluše 153 199 153 222 195 183 194 188 178 213 191 213 190,17 95
2. Demuth Filip 212 172 190 221 160 141 188 226 193 173 201 264 195,08 94
3. Kupecký Michal 168 186 202 200 279 248 218 244 176 213,44 93
4. Plechata Tomáš 158 201 205 243 288 224 184 213 238 217,11 92
5. Horáček Petr 219 140 184 217 129 197 177 248 172 256 177 169 190,42 91
6. Dobiáš Michal 212 211 185 213 204 228 183 212 216 207,11 90
7. Uhlířová Zuzana 157 180 173 179 155 173 188 154 182 221 172 168 175,17 89
8. Květenský Vítězslav 194 208 204 217 188 179 211 191 185 197,44 88
9. Kolář Jan st. 197 205 191 217 222 224 200 189 216 206,78 87
10. Rác Václav 172 244 202 184 202 217 181 215 202 202,11 86
11. Pitaš Vladimír 213 187 191 177 147 224 168 189 178 186,00 85
12. Nosek Richard 201 173 176 188 152 236 222 216 170 144 202 213 191,08 84
13. Vrážel Jiří 202 215 233 155 180 201 189 210 182 207 166 193 194,42 83
14. Švec Ladislav 235 198 213 192 215 208 215 180 182 204,22 82
15. Čermák František 210 146 211 153 210 194 137 226 223 168 210 170 188,17 81
16. Vacek Pavel 164 196 194 223 236 209 202 159 192 197,22 80
17. Beštová Kateřina 202 206 173 149 229 212 170 160 190 187,89 79
18. Sovová Alena 190 195 168 223 148 165 181 152 187 172 156 150 173,92 78
19. Kubelková Lucie 183 180 197 171 158 159 192 206 201 171 153 165 178,00 77
20. Procházka Aleš 203 196 190 195 190 208 180 238 169 137 163 214 190,25 76
21. Butal Jaroslav st. 200 202 206 197 134 169 214 191 137 171 189 133 178,58 75
22. Drábek Aleš 266 191 202 186 209 146 185 193 180 165 184 150 188,08 74
23. Včeliš Michal 234 166 207 245 190 205 193 158 149 194,11 73
24. Kaňka Jan 213 178 205 177 188 213 147 127 150 177,56 72
25. Flegelová Dáša 167 179 194 171 150 181 172 166 158 170,89 71
26. Homola Lukáš 165 189 164 182 244 191 176 165 223 188,78 70
27. Culková Olga 137 168 172 185 173 148 161 150 165 162,11 69
28. Soukup Libor 174 203 204 168 190 181 176 158 191 182,78 68
29. Košatová Renáta 187 201 146 191 155 193 146 177 168 173,78 67
30. Kučírek František 206 170 169 159 152 144 184 137 158 164,33 66
31. Teame Habtegabriel 209 155 204 228 200 179 159 183 192 189,89 65
32. Krňák Pavel 201 199 204 186 227 193 176 160 186 192,44 64
33. Heřmánková Blanka 142 182 179 175 189 182 159 147 163 168,67 63
34. Petáková Anna 163 230 178 199 144 178 173 158 149 174,67 62
35. Šafařík Luděk 181 145 203 178 182 177 164 142 171 171,44 61
36. Černík Vojtěch 190 167 211 184 163 176 126 168 161 171,78 60
37. Ďaďo Ján 180 159 163 222 170 189 180,50 59
38. Štafa Pavel 186 182 158 147 201 164 173,00 58
39. Mička Daniel 183 183 167 204 204 159 183,33 57
40. Prokop Zdeněk 191 161 180 145 165 141 163,83 56
41. Rain David 180 158 194 188 215 183 186,33 55
42. Tětek Petr 183 200 187 165 142 181 176,33 54
43. Suchánková Miloslava 159 163 177 143 192 139 162,17 53
44. Ondráček Bohuslav 177 192 166 161 199 144 173,17 52
45. Slezák Luboš 145 145 158 236 164 213 176,83 51
46. Kolářová Hana 166 153 164 144 201 166 165,67 50
47. Sýkora Jan 161 232 170 141 160 171 172,50 49
48. Tejkl Martin 133 188 173 132 159 198 163,83 48
49. Jirsa Miloš 167 156 171 145 181 156 162,67 47
50. Paračka Andrej 203 137 195 160 184 150 171,50 46
51. Prokopová Dagmar 126 168 138 185 156 160 155,50 45
52. Černíková Michaela 156 140 161 171 173 130 155,17 44
53. Synek Aleš 179 178 174 172 224 177 184,00 43
54. Bejšovcová Lenka 121 154 164 163 181 160 157,17 42
55. Stulíková Dagmar 137 163 143 207 157 142 158,17 41
56. Čížek Daniel 166 184 181 173 190 154 174,67 40
57. Janošcová Kateřina 168 167 150 163 170 193 168,50 39
58. Nosková Jitka 182 161 169 152 166 164 165,67 38
59. Bejšovec Jaroslav 160 156 131 214 191 177 171,50 37
60. Fryšová Věra 177 130 148 177 144 166 157,00 36
61. Ševčík Vlastimil 155 180 170 162 182 169 169,67 35
62. Eliáš Petr 164 184 164 158 136 191 166,17 34
63. Stulík Jiří 126 151 141 231 164 195 168,00 33
64. Chrpa Jindřich 163 138 163 178 155 141 156,33 32
65. Bora František 154 137 180 148 155 148 153,67 31
66. Černíková Karolína 142 188 165 117 173 173 159,67 30
67. Vrňata David 164 193 126 202 171 150 167,67 29
68. Mach Libor 186 169 170 183 163 157 171,33 28
69. Kassas Abdul 173 182 127 155 180 159 162,67 27
70. Závladská Svatava 158 149 183 190 156 125 160,17 26
71. Vacík Matěj 134 137 193 127 144 153 148,00 25
72. Michal Ondřej 181 131 185 193 135 182 167,83 24
73. Harvánek Petr 163 133 151 142 146 127 143,67 23
74. Bílek Miroslav 149 152 171 172 180 155 163,17 22
75. Egert Jiří 139 152 176 179 125 150 153,50 21
76. Včeliš Jaroslav 157 146 123 166 124 157 145,50 20
77. Krňáková Šárka 191 140 179 121 151 123 150,83 19
78. Závladský Dušan 183 164 162 166 169 130 162,33 18
79. Kváča Václav 148 155 156 163 156 203 163,50 17
80. Hradilová Daniela 136 137 161 143 170 148 149,17 16
81. Sopková Irena 157 146 148 141 128 132 142,00 15
82. Kvasnička Pavel 141 178 137 156 166 119 149,50 14
83. Mištera Karel 121 137 180 164 175 140 152,83 13
84. Suchánek Jan 155 167 114 172 139 126 145,50 12
85. Malcová Gabriela 156 152 164 145 118 129 144,00 11
86. Guič Boris 125 191 173 116 168 159 155,33 10
87. Vindeman Petr 143 157 140 178 136 117 145,17 9
88. Homola Ladislav 168 181 169 139 136 147 156,67 8
89. Čálková Marta 168 140 144 143 118 127 140,00 7
90. Culek Jiří 112 134 133 134 181 152 141,00 6
91. Vohryzka Jaromír 159 168 169 178 125 159 159,67 5
92. Malec Jaromír 176 162 178 173 106 126 153,50 4
93. Šafařík Jakub 184 119 128 127 157 144 143,17 3
94. Teame Christian 117 150 109 120 101 94 115,17 2
95. Čižinský Jaroslav 126 126,00 1
ReKolář Jan st. 222 182 203 226 154 215 200,33
ReŠvec Ladislav 201 192 180 188 239 189 198,17
ReRain David 173 217 180 190 171 155 181,00
ReNováková Miluše 163 181 184 200 143 197 178,00
ReSynek Aleš 190 178 190 138 181 189 177,67
ReVacek Pavel 194 188 186 145 188 162 177,17
ReDrábek Aleš 129 200 151 146 212 217 175,83
ReSlezák Luboš 141 182 152 170 189 200 172,33
ReHoráček Petr 206 141 209 146 193 131 171,00
ReKvětenský Vítězslav 170 193 161 173 166 137 166,67
RePitaš Vladimír 173 165 163 193 159 132 164,17
ReKubelková Lucie 167 162 169 181 176 127 163,67
ReBejšovec Jaroslav 193 158 171 148 146 165 163,50
ReTětek Petr 180 158 132 160 161 177 161,33
ReKolářová Hana 202 134 161 141 150 177 160,83
ReKassas Abdul 168 161 145 143 179 165 160,17
ReProcházka Aleš 148 161 156 189 155 147 159,33
ReEliáš Petr 154 117 203 179 133 168 159,00
ReParačka Andrej 139 163 157 158 155 180 158,67
ReVrňata David 204 125 147 154 159 157 157,67
ReFlegelová Dáša 171 137 141 180 149 152 155,00
ReBora František 157 174 132 143 161 132 149,83
ReEgert Jiří 172 166 123 144 136 148 148,17
ReBejšovcová Lenka 135 128 158 106 146 151 137,33
ReKučírek František 144 139 111 135 121 134 130,67

Krátké zprávy

13.06.2019 v 00:17

13. června od 10 hod. hrají na ME v poslední rundě soutěže jednotlivců Jaroslav Lorenc a Denis Kinc

11.06.2019 v 23:58

12. června hrají na ME v Mnichově od 9.00 Jan Macek a Jan Tříska, ve 13.45 bude hrát Ondřej Mlynář a Tomáš Plechata.

02.06.2019 v 16:10

Mistrem České republiky v soutěži tříčlenných družstev se stal RIGOR MORTIS

22.05.2019 v 13:32

STK vydala rozpis do hracích rund na Finále Prestige P190 a P165.

Galerie

Hanusíková Blanka
Bowlingzone Pardubice
Hanusíková Blanka

Hanusíková Blanka

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší hráč Prestige 10
Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší junior Prestige 10
Hanusíková Blanka
Bowlingzone Pardubice
Hanusíková Blanka

Hanusíková Blanka

Bowlingzone Pardubice
Nej. hráč Prestige 10, kat. P190
Nováková Iva
BSR Poděbrady
Nováková Iva

Nováková Iva

BSR Poděbrady
Nej. hráč Prestige 10, kat. P165