EBONITE

Datum konání: 28. února 2019 - 2. března 2019 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
http://www.bestbowling.cz

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
EBONITE
Články:
EBONITE tour, 3. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Petáková Anna 214 190 178 204 193 187 187 185 182 247 278 221 205,50 95
2. Čermák Pavel 147 258 204 268 211 167 204 250 194 247 213 269 219,33 94
3. Mazalová Andrea 170 212 171 167 157 211 167 200 156 186 225 205 185,58 93
4. Horáček Petr 212 234 251 213 233 159 247 201 211 217,89 92
5. Malec Jaromír 174 201 168 256 245 191 202 216 171 233 179 243 206,58 91
6. Krňák Pavel 222 237 202 176 264 242 214 226 223 222,89 90
7. Beštová Kateřina 234 191 223 186 175 245 169 205 257 209,44 89
8. Erben Roman 209 193 200 187 258 211 225 217 178 223 213 220 211,17 88
9. Drábek Aleš 189 209 201 224 200 185 219 177 255 191 222 226 208,17 87
10. Janošcová Kateřina 222 236 180 172 210 226 185 205 190 202,89 86
11. Pitaš Vladimír 209 186 227 181 181 211 197 182 189 195,89 85
12. Hindrák Jiří 223 189 275 227 199 202 236 179 214 216,00 84
13. Mach Libor 184 200 224 220 162 201 153 226 212 231 204 176 199,42 83
14. Liebich Tomáš 228 274 238 217 210 152 199 185 214 213,00 82
15. Synek Aleš 236 203 194 162 233 201 209 225 200 205 199 208 206,25 81
16. Fleischmann Jan st. 212 248 203 192 218 166 185 195 207 202,89 80
17. Suchánek Jan 171 179 175 186 217 170 157 203 174 213 173 145 180,25 79
18. Paračka Andrej 202 195 213 225 189 180 213 199 161 211 173 161 193,50 78
19. Rain David 226 224 263 176 196 216 186 209 172 207,56 77
20. Nosek Richard 223 195 177 198 255 193 170 193 180 198,22 76
21. Honzík Jakub 111 192 188 153 197 213 169 174 211 138 180 172 174,83 75
22. Robertson Thomas 200 192 238 258 242 178 211 149 198 207,33 74
23. Sopková Irena 204 207 194 179 167 199 148 162 170 181,11 73
24. Větrovský Jaroslav 204 180 267 171 200 179 231 192 220 160 200 178 198,50 72
25. Jirsa Miloš 183 177 157 207 224 156 168 166 170 178,67 71
26. Homola Lukáš 188 204 225 232 232 175 197 203 167 202,56 70
27. Vrážel Jiří st. 188 210 195 203 215 172 203 188 172 194,00 69
28. Heřmánek Jiří 199 213 194 202 160 184 158 225 160 188,33 68
29. Květenský Vítězslav 146 190 235 175 157 199 172 143 203 180,00 67
30. Kratochvíl Dominik 208 235 216 212 174 203 148 158 221 197,22 66
31. Bešík Josef st. 180 174 184 173 191 172 180 147 137 170,89 65
32. Seidl Michal 176 176 234 211 207 170 183 154 159 185,56 64
33. Nováková Iva 160 150 222 223 154 189 165 131 143 170,78 63
34. Závladská Svatava 172 144 170 233 195 172 146 159 164 172,78 62
35. Šimůnek Pavel 199 213 192 165 167 209 119 152 147 173,67 61
36. Stulíková Dagmar 176 202 124 152 214 160 78 135 138 153,22 60
37. Slavíková Kateřina 162 214 192 223 193 191 195,83 59
38. Štafa Pavel 207 148 187 184 159 197 180,33 58
39. Sýkorová Andrea 183 173 188 143 200 180 177,83 57
40. Malcová Gabriela 169 143 197 160 172 186 171,17 56
41. Kunc Oto 201 167 149 191 170 202 180,00 55
42. Šimánek Ladislav 131 165 251 186 227 185 190,83 54
43. Tětek Petr 169 203 200 168 155 202 182,83 53
44. Straková Irena 185 173 213 177 169 155 178,67 52
45. Prokopová Dagmar 169 176 202 152 161 153 168,83 51
46. Suchánková Miloslava 150 161 159 160 202 180 168,67 50
47. Heřmánková Blanka 170 153 167 191 187 172 173,33 49
48. Vácha Petr 212 180 167 219 155 163 182,67 48
49. Rejč Libor 209 166 201 136 203 168 180,50 47
50. Michal Ondřej 191 187 150 203 201 194 187,67 46
51. Soukup Libor 165 186 187 169 202 181 181,67 45
52. Uhlířová Zuzana 211 205 132 183 159 164 175,67 44
53. Klečka Jiří 178 161 181 161 160 233 179,00 43
54. Slezák Luboš 178 181 178 191 166 191 180,83 42
55. Mička Daniel 180 220 145 193 190 192 186,67 41
56. Švec Ladislav 187 226 192 178 214 146 190,50 40
57. Liebichová Fantová Ingrid 133 126 181 228 158 182 168,00 39
58. Závladský Dušan 212 154 173 184 171 177 178,50 38
59. Ferens Jaroslav 158 152 235 196 149 169 176,50 37
60. Demuth Filip 179 176 241 149 187 167 183,17 36
61. Sovová Alena 185 170 173 146 153 166 165,50 35
62. Kordulík Václav ml. 153 149 148 188 177 189 167,33 34
63. Strejcová Tereza 192 188 135 215 97 141 161,33 33
64. Vacík Matěj 157 179 183 189 165 126 166,50 32
65. Rác Václav 180 169 176 180 194 191 181,67 31
66. Kváča Václav 117 234 182 176 179 178 177,67 30
67. Bobek Vlastimil 199 154 192 154 177 166 173,67 29
68. Černík Vojtěch 172 193 125 191 164 197 173,67 28
69. Schön Viktor st. 173 128 193 124 172 161 158,50 27
70. Soukupová Dana 149 152 167 186 152 143 158,17 26
71. Čížek Daniel 159 128 210 166 209 178 175,00 25
72. Jedlička Jan 152 183 191 216 193 140 179,17 24
73. Kolářová Hana 154 166 168 149 157 149 157,17 23
74. Bílek Miroslav 172 172 177 183 146 172 170,33 22
75. Egert Jiří 180 161 142 185 168 130 161,00 21
76. Culek Jiří 162 182 146 155 175 139 159,83 20
77. Kučírek František 187 156 143 144 161 137 154,67 19
78. Chrpa Jindřich 174 170 150 115 157 160 154,33 18
79. Krňáková Šárka 167 144 139 123 176 182 155,17 17
80. Culková Olga 158 138 147 168 145 170 154,33 16
81. Bora František 130 148 149 170 164 158 153,17 15
82. Hora Jiří 150 179 108 188 191 158 162,33 14
83. Vacek Pavel 179 175 155 201 161 166 172,83 13
84. Homola Ladislav 144 177 146 161 145 174 157,83 12
85. Sůva Jan 172 165 169 150 130 150 156,00 11
86. Kořínková Marie 144 165 131 129 150 153 145,33 10
87. Černíková Karolína 126 150 201 143 154 115 148,17 9
88. Marouš Martin 135 129 145 177 177 139 150,33 8
89. Korecký Michal 123 123 132 107 176 176 139,50 7
90. Macík Jan st. 106 174 137 112 135 153 136,17 6
91. Šimůnek Daniel 130 195 148 154 150 122 149,83 5
92. Černíková Michaela 125 95 130 178 135 141 134,00 4
93. Kassas Abdul 153 138 140 137 161 138 144,50 3
94. Harvánek Petr 127 145 129 110 123 128 127,00 2
95. Heligr Ondřej 133 162 138 176 132 127 144,67 1
ReJanošcová Kateřina 170 203 224 233 197 183 201,67
ReSynek Aleš 212 189 194 226 210 178 201,50
ReŠvec Ladislav 217 174 170 153 219 191 187,33
ReErben Roman 186 180 204 242 157 141 185,00
RePitaš Vladimír 168 214 179 182 206 157 184,33
ReTětek Petr 186 181 166 172 183 200 181,33
ReKvětenský Vítězslav 181 178 174 184 151 200 178,00
ReRác Václav 210 154 137 148 167 246 177,00
ReČížek Daniel 201 121 205 160 173 188 174,67
ReParačka Andrej 152 182 208 158 178 163 173,50
ReVácha Petr 133 192 209 125 145 236 173,33
ReSlezák Luboš 159 185 124 180 208 175 171,83
ReKlečka Jiří 171 200 162 132 187 164 169,33
ReSopková Irena 156 170 173 155 177 171 167,00
ReVácha Petr 194 141 146 181 177 158 166,17
ReEgert Jiří 177 169 156 146 168 176 165,33
ReFerens Jaroslav 127 191 180 197 150 145 165,00
ReSýkorová Andrea 172 161 155 183 132 164 161,17
ReHora Jiří 158 155 166 162 155 143 156,50
ReKučírek František 159 149 147 173 121 151 150,00
ReBobek Vlastimil 117 145 194 163 104 158 146,83
ReVácha Petr 148 126 107 141 164 190 146,00
ReBora František 121 142 160 179 110 157 144,83
ReKassas Abdul 133 169 103 138 143 141 137,83

Krátké zprávy

11.12.2019 v 09:22

Školení rozhodčích od ETBF bude probíhat v sobotu 14.11.2019 od 11.00 hod. ve velké aule budovy ČUS, v neděli pokračuje od 10.00 hod.

08.12.2019 v 19:14

Juniorskými Mistry ČR v soutěži dvojic se stala dvojka Lukáš Jelínek, Matěj Vojkovský.

01.12.2019 v 22:04

Mistrem ČR v soutěži 5-ti členných družstev se stal ProBowling.

26.11.2019 v 11:32

Rozšířena "obsazovačka" na MČR juniorských dvojic

25.11.2019 v 10:28

V "menu" STK zveřejněny Propozice MČR dvojic juniorů 2019, které se hrají 8.12. v Brně.

Galerie

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

Vítěz 5. turnaje Prestige 2019-2020

Hladík Karel
ProBowling
Hladík Karel

Hladík Karel

ProBowling

2. místo na 5. turnaji Prestige 2019-2020

Švec Ladislav
BT Notaxo
Švec Ladislav

Švec Ladislav

BT Notaxo

3. místo na 5. turnaji Prestige 2019-2020

Rain David
BT Notaxo
Rain David

Rain David

BT Notaxo

Nejlepší hráč kategorie P190, 5. turnaj Prestige 2019-2020

Vopička Karel
STRIKE
Vopička Karel

Vopička Karel

STRIKE

Nejlepší senior, 5. turnaj Prestige 2019-2020

Janošcová Kateřina
SK Skivelo
Janošcová Kateřina

Janošcová Kateřina

SK Skivelo

Nejlepší žena, 5. turnaj Prestige 2019-2020

Poprocký Michal
Kelímci
Poprocký Michal

Poprocký Michal

Kelímci

Nejlepší hráč kategorie P165, 5. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS