EBONITE

Datum konání: 29. srpna 2019 - 31. srpna 2019 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
http://www.bestbowling.cz

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
EBONITE
Články:
EBONITE tour, 8. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Vrážel Jiří st. 173 202 189 160 206 214 208 189 224 222 239 235 205,08 72
2. Mach Libor 165 224 204 255 171 246 193 195 191 217 243 231 211,25 71
3. Lorenc Jaroslav 193 254 203 211 237 203 238 239 216 221,56 70
4. Synek Aleš 177 213 194 245 234 216 209 234 237 217,67 69
5. Čížek Daniel 206 191 219 178 207 225 203 213 204 228 220 216 209,17 68
6. Rain David 192 161 224 218 169 189 196 191 213 234 215 218 201,67 67
7. Šimánek Ladislav 199 232 175 206 224 245 254 185 226 216,22 66
8. Seidl Michal 257 201 214 187 238 256 189 234 222 222,00 65
9. Nejezchleba Stanislav 210 211 213 236 235 197 204 203 205 212,67 64
10. Švec Ladislav 192 200 258 221 279 225 244 193 224 226,22 63
11. Vlk Jakub 184 214 200 225 181 235 191 195 226 205,67 62
12. Liebich Tomáš 192 194 215 237 186 208 223 162 268 191 196 245 209,75 61
13. Mazalová Andrea 162 181 160 212 185 161 169 171 193 169 208 200 180,92 60
14. Kolář Jan st. 220 197 226 200 221 215 202 214 179 234 208 193 209,08 59
15. Krňáková Šárka 170 162 193 140 192 167 192 190 180 193 167 190 178,00 58
16. Rác Václav 214 185 218 256 190 256 190 199 227 215,00 57
17. Pitaš Vladimír 222 181 164 149 202 169 234 180 193 162 183 211 187,50 56
18. Javůrek Pavel 188 222 212 221 180 181 181 168 204 195,22 55
19. Robertson Tom 213 236 184 212 152 166 203 246 209 172 174 247 201,17 54
20. Mička Daniel 189 169 215 243 162 224 220 162 194 209 185 171 195,25 53
21. Fleischmann Jan st. 202 160 201 130 195 227 212 211 191 166 181 192 189,00 52
22. Petáková Anna 171 236 223 191 166 270 188 159 189 199,22 51
23. Černá Pavla 202 245 184 184 202 202 142 178 187 191,78 50
24. Straková Irena 236 188 191 197 153 134 184 196 193 144 157 188 180,08 49
25. Michal Ondřej 237 257 247 223 202 204 228,33 48
26. Liebichová Fantová Ingrid 170 118 149 192 205 186 207 132 186 171,67 47
27. Schön Viktor st. 227 164 141 171 191 156 133 179 198 173,33 46
28. Nosek Richard 169 191 157 148 219 217 161 190 215 185,22 45
29. Klečka Jiří 148 255 201 146 220 190 184 178 160 186,89 44
30. Květenský Vítězslav 184 156 178 202 186 202 158 166 182 179,33 43
31. Vacík Matěj 176 200 150 182 148 193 177 203 129 173,11 42
32. Janošcová Kateřina 168 203 170 171 178 179 169 151 180 174,33 41
33. Slavíková Kateřina 210 159 172 169 190 205 163 165 159 176,89 40
34. Černíková Michaela 115 144 169 179 181 221 122 135 194 162,22 39
35. Nováková Iva 203 163 163 147 153 202 141 146 170 165,33 38
36. Čermák Pavel 228 162 221 209 209 186 167 168 165 190,56 37
37. Prokop Zdeněk 168 208 176 193 216 161 187,00 36
38. Prokopová Dagmar 173 144 169 177 162 182 167,83 35
39. Stulíková Dagmar 152 122 171 212 175 180 168,67 34
40. Homola Ladislav 146 185 137 182 224 184 176,33 33
41. Kolářová Hana 166 139 167 169 164 187 165,33 32
42. Bora František 169 173 157 176 181 135 165,17 31
43. Guič Boris 170 172 182 211 175 144 175,67 30
44. Černíková Karolína 175 157 192 146 151 167 164,67 29
45. Kunc Oto 192 168 155 168 175 171 171,50 28
46. Sovová Alena 146 165 172 169 221 155 171,33 27
47. Jindřišek Milan 167 160 165 174 134 180 163,33 26
48. Honomichlová Martina 96 153 246 179 172 149 165,83 25
49. Butal Jaroslav st. 166 163 200 156 203 189 179,50 24
50. Sýkorová Andrea 168 204 170 159 185 127 168,83 23
51. Parkan Miloš 182 133 155 177 178 171 166,00 22
52. Mára Zdeněk 202 159 186 169 182 179 179,50 21
53. Soukup Libor 157 175 166 183 179 202 177,00 20
54. Tětek Petr 206 146 160 169 162 191 172,33 19
55. Jirsa Miloš 156 140 137 159 162 191 157,50 18
56. Fleischmann Jan ml. 194 142 203 135 215 180 178,17 17
57. Egert Jiří 187 160 164 151 160 137 159,83 16
58. Schönová Jana 146 182 146 135 147 174 155,00 15
59. Korecký Michal 133 152 138 146 227 139 155,83 14
60. Vlček Josef 128 167 135 175 140 194 156,50 13
61. Strejcová Tereza 168 142 136 148 169 175 156,33 12
62. Navrátil Marek ml. 173 163 153 145 194 133 160,17 11
63. Slezák Luboš 150 151 143 212 178 170 167,33 10
64. Tětková Lenka 161 147 144 183 131 148 152,33 9
65. Sýkora Jan 174 150 134 164 171 186 163,17 8
66. Paračka Andrej 205 156 126 181 180 147 165,83 7
67. Čižinský Jaroslav 152 168 166 193 176 143 166,33 6
68. Harvánek Petr 128 165 178 142 142 135 148,33 5
69. Vacek Pavel 225 146 164 165 146 147 165,50 4
70. Černík Vojtěch 157 176 156 141 153 148 155,17 3
71. Bílek Miroslav 134 165 129 154 152 165 149,83 2
72. Marek Jakub 132 131 106 148 127 164 134,67 1
ReŠvec Ladislav 236 237 258 198 231 185 224,17
ReRác Václav 198 245 209 173 246 189 210,00
ReKolář Jan st. 181 173 202 199 217 248 203,33
ReČermák Pavel 147 197 214 179 237 217 198,50
ReSynek Aleš 171 163 205 193 237 203 195,33
ReČížek Daniel 193 144 166 211 214 203 188,50
ReLiebich Tomáš 164 224 178 153 190 202 185,17
ReFleischmann Jan st. 200 137 189 169 179 198 178,67
RePitaš Vladimír 168 171 169 200 178 183 178,17
ReJavůrek Pavel 210 162 194 179 161 147 175,50
ReNejezchleba Stanislav 176 175 178 176 159 182 174,33
ReŠimánek Ladislav 147 171 193 142 183 190 171,00
ReKunc Oto 175 179 175 148 162 152 165,17
ReKolářová Hana 147 163 159 158 193 170 165,00
ReTětek Petr 173 158 189 167 166 130 163,83
ReRain David 155 174 162 147 204 137 163,17
ReVacek Pavel 158 167 162 154 205 133 163,17
ReParkan Miloš 199 160 130 173 175 130 161,17
ReKrňáková Šárka 133 148 146 246 122 168 160,50
ReKvětenský Vítězslav 143 127 139 187 193 167 159,33
ReSlezák Luboš 147 141 180 190 131 163 158,67
ReBora František 195 103 183 135 171 162 158,17
ReEgert Jiří 159 172 154 148 158 149 156,67
ReJindřišek Milan 169 145 172 125 149 165 154,17
ReKvětenský Vítězslav 179 189 144 170 144 165,20

Krátké zprávy

13.11.2019 v 20:10

Obsazovačky na baráž o MČR 5-ti členných týmů a samotné MČR 5-ti členných týmů byly otevřeny.

04.11.2019 v 13:01

Do článku o MČR seniorů 2019 byl přidán orientační časový harmonogram a rozdělení do rund.

02.11.2019 v 13:46

Dnes v 24.00 hod. proběhne uzávěrka na MČR seniorů.

01.11.2019 v 07:41

Otevřena "obsazovačka" na 5. turnaj PRESTIGE, který se hraje v Pardubicích.

18.10.2019 v 07:30

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.C je přesunuta z technických důvodů z Ústí nad Orlicí do Pardubic.

Galerie

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

Vítěz 5. turnaje Prestige 2019-2020

Hladík Karel
ProBowling
Hladík Karel

Hladík Karel

ProBowling

2. místo na 5. turnaji Prestige 2019-2020

Švec Ladislav
bez klubové příslušnosti
Švec Ladislav

Švec Ladislav

bez klubové příslušnosti

3. místo na 5. turnaji Prestige 2019-2020

Rain David
bez klubové příslušnosti
Rain David

Rain David

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P190, 5. turnaj Prestige 2019-2020

Vopička Karel
STRIKE
Vopička Karel

Vopička Karel

STRIKE

Nejlepší senior, 5. turnaj Prestige 2019-2020

Janošcová Kateřina
SK Skivelo
Janošcová Kateřina

Janošcová Kateřina

SK Skivelo

Nejlepší žena, 5. turnaj Prestige 2019-2020

Varhaníček Pavel
Kelímci
Varhaníček Pavel

Varhaníček Pavel

Kelímci

Nejlepší hráč kategorie P165, 5. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS