Finále ČR ABL družstev

Datum konání: 19. ledna 2019 Místo: Bowlingzone Pardubice

Informace k turnaje

Kontakt:
Kutina Karel
Telefon:
608 862 698
Email:
info@bowlingweb.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
není součástí žádné série
Články:
Finále ABL družstev

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
Rác Václav 200 216 163 234 256 213,80
Homola Lukáš 203 246 223 202 198 209 166 265 173 181 206,60
Erben Roman 187 197 268 233 183 191 195 182 222 206,44
Chytil Lukáš 198 231 209 201 140 159 235 215 231 202,11
Petáková Anna 215 255 204 194 178 174 226 166 221 180 201,30
Stanková Petra 183 188 212 203 228 199 224 191 182 201,11
Richter Michal 193 152 233 235 217 204 205 168 196 200,33
Vlachovič Jakub 235 168 155 203 213 232 203 184 201 199,33
Švec Ladislav 187 189 234 206 204 182 186 198,29
Jelínek Lukáš 192 202 181 214 172 209 188 257 200 155 197,00
Mada Ĺuboš 215 194 182 182 203 195,20
Hurych Lukáš 159 178 254 221 189 174 197 181 217 180 195,00
Görg Martin 168 180 157 187 191 235 170 234 223 204 194,90
Hindrák Jiří 169 225 227 189 180 181 187 194,00
Homola Pavel 182 180 162 192 226 210 214 176 193 192,78
Pazdera Jaroslav 188 225 200 159 178 190,00
Dobiáš Michal 183 203 205 169 190,00
Vondráček Adam 167 219 184 170 201 191 188,67
Větrovský Jaroslav 218 165 222 189 148 188,40
Hejdučková Kateřina ml. 142 242 219 189 174 152 196 187,71
Hanušová Dana 193 190 157 210 186 187,20
Heligr Petr 212 150 204 184 184 186,80
Šteffek Milan st. 221 147 170 190 201 185,80
Mlynář Ondřej 201 137 167 149 184 179 229 231 184,63
Gurgul Lukáš 162 210 195 171 184,50
Heligr Ondřej 170 183 181 191 224 157 195 171 184,00
Uhlíř Jiří 198 182 186 192 157 234 173 165 158 182,78
Pour Oldřich 208 170 180 208 142 175 195 182,57
Drábek Aleš 211 176 167 188 166 181,60
Heligr Štěpán 180 161 223 193 159 193 156 180,71
Grunda Daniel 162 200 143 185 193 185 165 210 180,38
Turina Jaroslav 212 182 155 152 202 164 194 180,14
Klusáček Jiří 156 226 187 174 179 190 149 180,14
Tóth Vojtěch 213 167 213 139 171 152 203 179,71
Holubčák Petr 162 194 151 159 202 168 218 183 179,63
Štěpánek Michal ABL Valmez 182 173 189 225 129 179,60
Bočan Josef 187 202 180 165 208 182 183 128 179,38
Včeliš Michal 181 200 138 187 190 179,20
Levák Karel 208 192 169 133 181 176 196 178 179,13
Plechata Tomáš 183 203 205 160 144 179,00
Soukup Martin 139 204 204 191 130 199 221 142 178,75
Klusáčková Dana 159 200 193 172 171 167 187 178,43
Kocman Lukáš 186 187 159 179 177,75
Navrátil Lubomír ml. 158 154 212 148 131 180 267 165 184 177,67
Růžek Jan 155 165 211 177,00
Schindler Radek 159 181 194 182 198 155 169 176,86
Uhlířová Zuzana 167 200 151 189 202 152 176,83
Nahodil Antonín 211 187 164 179 141 176,40
Tříska Jan 181 140 203 127 201 201 172 175,00
Záhon Jozef 169 181 175,00
Růžička Dušan 164 183 185 176 194 157 164 174,71
Šimánek Ladislav 160 135 187 202 173 187 174,00
Kunt Luboš st. 175 170 198 151 188 157 176 173,57
Rain David 178 210 162 144 173,50
Vilášek Stanislav 185 162 168 166 169 190 173,33
Bobek Vlastimil 169 168 150 213 166 173,20
Indra Martin 158 145 228 176 158 173,00
Hromek Jiří 191 158 170 173,00
Kašíková Pavla 185 168 172 124 213 172,40
Kinc Denis 158 137 200 182 213 140 174 172,00
Maršík Milan 186 182 236 142 124 147 184 171,57
Sova Petr 124 244 176 183 127 170,80
Macháček Martin 202 153 138 192 168 170,60
Lébrová Jana 206 165 138 171 172 170,40
Uhlíř Jiří ml. 170 191 164 161 146 152 202 169,43
Rzidký Jaroslav 163 202 131 191 159 169,20
Liebich Tomáš 158 216 170 149 178 144 169,17
Stříbrný Vladimír 181 187 191 155 129 168,60
Uher Radovan 145 180 179 198 150 174 152 168,29
Procházka Robert 156 145 201 169 167,75
Kratochvíl Miloslav 164 148 168 169 164 160 222 154 156 167,22
Szakos Oto 142 209 158 184 142 167,00
Jirásek Filip 147 172 200 153 162 166,80
Nováček Josef 138 177 157 182 180 166,80
Michal Ondřej 164 199 146 165 157 166,20
Šamánek Josef 155 177 142 182 173 165,80
Lasovský Michal 204 174 155 161 192 140 130 165,14
Křesťan Miroslav 128 190 198 121 186 164,60
Tezner Milan 149 184 144 180 164,25
Koumar Miroslav 144 180 196 135 163,75
Kuchta Pavel 213 166 139 137 170 143 177 163,57
Šembera Ladislav 179 128 194 196 160 159 126 163,14
Müller Josef 150 171 156 161 176 162,80
Hradil Vavřinec 181 171 152 148 159 162,20
Ruml David 156 199 131 182 178 131 155 161,71
Malec Jaromír 129 194 161,50
Mrkvičková Lenka 133 148 155 189 165 173 164 161,00
Loučka Michal 170 171 173 145 140 159,80
Mičánek Filip 178 189 167 152 145 154 168 151 131 159,44
Čížek Daniel 186 137 143 131 199 159,20
Dohnálek Stanislav 172 146 173 141 158,00
Nováčková Iveta 135 204 133 156 161 157,80
Diviš Pavel 118 153 202 157,67
Štefková Eva 157 204 110 144 169 156,80
Zachrová Lenka 164 169 121 147 182 156,60
Stružka Vít 168 143 158 156,33
Mlynář Marek 165 167 128 157 158 155,00
Polívka Dalibor 138 144 167 158 168 162 144 148 153,63
Lang David 157 143 172 158 138 153,60
Hanusíková Blanka 132 175 153 153,33
Lank Ivan st. 135 190 148 140 153,25
Semerák Stanislav 156 168 133 152,33
Korecký David 133 192 141 163 131 152,00
Podzemný Jakub 117 186 158 162 136 151,80
Chval Vojtěch 159 175 150 162 111 151,40
Rábek Erik 170 139 161 123 191 150 125 151,29
Víšek Petr 177 151 182 115 131 151,20
Sova Petr ml. 138 119 166 124 204 150,20
König Antonín 139 170 168 123 150,00
Seidl Michal 142 197 125 138 145 149,40
Vojkovský Matěj 151 148 127 188 117 167 141 148,43
Havránek Jan 164 135 131 163 144 147,40
Salaquarda Tadeáš 142 153 139 163 145 135 146,17
Pindurová Jana 116 164 127 153 162 144,40
Bočanová Ivana 150 129 134 132 136 145 173 155 144,25
Pospíšilová Veronika 144 144,00
Křížek Martin 160 141 134 140 142 143,40
Pastrňák Petr 158 123 133 156 130 140,00
Novák Petr ZČ 166 88 162 146 129 138,20
Dohnálek Pavel st. 141 126 133,50
Röhrer Zbyněk 127 135 149 139 92 128,40
Hurka Jiří 117 117,00

Krátké zprávy

12.08.2019 v 12:10

V pondělí 12.8. v 23.59 proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 2. turnaj PRESTIGE.

30.07.2019 v 11:44

Otevřena "obsazovačka" na 2. turnaj PRESTIGE.

26.07.2019 v 10:07

Zveřejněn mazací model na 1. turnaj Prestige

19.07.2019 v 09:17

V neděli 21.7. proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 1. turnaj PRESTIGE.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Vítěz 1. turnaje Prestige 2019-2020
Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins
2. místo na 1. turnaji Prestige 2019-2020
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
3. místo na 1. turnaji Prestige 2019-2020
Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo
Nejlepší hráč kategorie P190, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Synek Aleš
STRIKE
Synek Aleš

Synek Aleš

STRIKE
Nejlepší senior, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti
Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Černíková Michaela
Xbowling club
Černíková Michaela

Černíková Michaela

Xbowling club
Nejlepší hráč kategorie P165, 1. turnaj Prestige 2019-2020