Kegel Prestige Tour, 1. turnaj

Datum konání: 24. července 2018 Místo: Bowling Brno

Informace k turnaje

Kontakt:
Burian Ivan
Telefon:
602 709 496
Email:
není k dispozici
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Kegel Prestige 2018-2019
Články:
Kegel Prestige Tour, 1. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Šimánek Ladislav 258 195 247 233 224 218 229,17 89
2. Vondráček Adam 188 204 225 236 235 276 227,33 88
3. König Antonín 199 199 214 225 217 273 221,17 87
4. Hromek Jiří 191 234 195 277 204 213 219,00 86
5. Tříska Jan 234 229 194 182 224 251 219,00 85
6. Schindler Radek 204 248 205 198 233 226 219,00 84
7. Kinc Denis 136 221 207 200 266 278 218,00 83
8. Drábek Aleš 234 168 210 194 238 255 216,50 82
9. Jelínek Lukáš 201 234 204 187 244 226 216,00 81
10. Synek Aleš 225 233 223 203 202 200 214,33 80
11. Homola Lukáš 221 221 214 229 191 200 212,67 79
12. Rain David 162 191 244 202 238 215 208,67 78
13. Rác Václav 189 182 226 182 245 219 207,17 77
14. Görg Martin 210 248 182 195 199 189 203,83 76
15. Vlachovič Jakub 276 215 151 250 135 192 203,17 75
16. Stříbrský Václav 166 253 209 151 238 193 201,67 74
17. Nosková Jitka 224 198 166 202 154 210 192,33 73
18. Chládek Vlastimil st. 204 257 183 212 178 167 200,17 72
19. Chytil Lukáš 186 187 173 241 191 211 198,17 71
20. Jedlička Jan 182 203 191 234 200 178 198,00 70
21. Hladík Karel 202 223 206 176 200 172 196,50 69
22. Petáková Anna 156 148 222 207 155 228 186,00 68
23. Křesťan Miroslav 234 194 203 189 162 179 193,50 67
24. Kratochvíl Dominik 206 155 174 216 214 194 193,17 66
25. Mráček Petr 170 172 203 167 224 221 192,83 65
26. Sýkorová Andrea 163 192 135 223 226 169 184,67 64
27. Lébrová Jana 152 181 199 174 177 215 183,00 63
28. Hindrák Jiří 186 210 217 154 223 154 190,67 62
29. Fleischmann Jan st. 175 181 154 220 257 151 189,67 61
30. Květenský Vítězslav 203 212 188 177 170 188 189,67 60
31. Burianová Eva 182 157 165 182 221 177 180,67 59
32. Uhlířová Zuzana 202 167 153 166 211 179 179,67 58
33. Straková Irena 172 192 163 179 201 169 179,33 57
34. Vojtěchová Markéta 164 161 183 170 212 184 179,00 56
35. Mlynář Marek 171 158 201 196 192 204 187,00 55
36. Fidra Jan 134 209 213 168 167 228 186,50 54
37. Egert Jiří 221 170 153 188 203 181 186,00 53
38. Hanusíková Blanka 182 138 157 190 209 191 177,83 52
39. Nahodil Rostislav 163 234 139 168 185 225 185,67 51
40. Salaquarda Tadeáš 179 212 187 177 147 211 185,50 50
41. Burian Ivan 200 147 161 247 242 111 184,67 49
42. Košatová Renáta 168 174 185 157 191 177 175,33 48
43. Surán Ondřej 196 177 192 166 178 188 182,83 47
44. Vrážel Jiří 171 166 222 166 200 168 182,17 46
45. Barkman Radek 156 193 194 202 207 132 180,67 45
46. Homola Pavel 163 156 175 211 181 197 180,50 44
47. Vojkovský Matěj 172 140 212 158 190 204 179,33 43
48. Maléřová Pavlína 211 132 167 192 166 157 170,83 42
49. Javůrek Pavel 170 176 186 204 164 171 178,50 41
50. Janošcová Kateřina 181 192 175 168 153 151 170,00 40
51. Stupka Jan 196 183 152 205 150 171 176,17 39
52. Navrátil Lubomír ml. 188 126 171 176 231 164 176,00 38
53. Mazalová Andrea 143 170 165 189 170 166 167,17 37
54. Germanová Lenka 172 126 182 145 167 210 167,00 36
55. Čížek Daniel 141 201 152 220 179 151 174,00 35
56. Lang David 218 174 130 191 152 179 174,00 34
57. Hanušová Dana 180 145 168 162 181 160 166,00 33
58. Kubelková Lucie 139 153 202 175 168 157 165,67 32
59. Heřmánková Blanka 166 181 190 134 153 170 165,67 31
60. Pankivová Božena 178 160 154 164 151 182 164,83 30
61. Teame Habtegabriel 191 195 159 145 186 150 171,00 29
62. Brokeš František st. 191 162 147 177 155 191 170,50 28
63. Štefková Eva 159 193 140 178 154 146 161,67 27
64. Vopička Karel 130 155 169 237 150 176 169,50 26
65. Sýkora Jan 161 166 141 150 220 167 167,50 25
66. Liebich Tomáš 146 159 162 149 170 215 166,83 24
67. Uher Radovan 149 146 179 234 171 120 166,50 23
68. Zapletalová Jiřina 165 131 149 167 160 172 157,33 22
69. Florík Petr 162 179 180 168 152 148 164,83 21
70. Brokešová Anna 145 191 157 133 139 170 155,83 20
71. Prokopová Dagmar 158 150 150 166 153 153 155,00 19
72. Liebichová Ingrid 165 141 193 146 144 127 152,67 18
73. Vacík Matěj 168 151 141 134 171 195 160,00 17
74. Dolog Pavol 179 160 160 164 155 142 160,00 16
75. Lakomý Jan 212 170 137 160 155 125 159,83 15
76. Paračka Andrej 189 156 138 145 200 131 159,83 14
77. Uhlíř Jiří ml. 129 143 132 179 182 193 159,67 13
78. Pitaš Vladimír 155 198 144 167 154 136 159,00 12
79. Engelman Stanislav 156 136 155 199 181 125 158,67 11
80. Malkovský Martin 142 136 168 130 152 219 157,83 10
81. Tokarev Dmitry 148 116 169 124 172 186 152,50 9
82. Vilášek Stanislav 137 187 197 124 142 127 152,33 8
83. Adamec Petr 157 132 132 143 170 178 152,00 7
84. Chládková Hana 161 136 135 113 168 145 143,00 6
85. Láník Igor 170 129 167 153 134 140 148,83 5
86. Neová Laura 157 168 126 129 141 120 140,17 4
87. Gurgul Lukáš 180 159 125 129 148 129 145,00 3
88. Homola Ladislav 133 122 168 165 158 121 144,50 2
89. Nováková Iva 173 141 105 137 118 142 136,00 1

Krátké zprávy

02.12.2018 v 21:12

Mistry ČR v juniorských dvojicích se stali Lukáš Jelínek s Janem Třískou

21.11.2018 v 09:51

Otevřena OBSAZOVAČKA na 6. turnaj Prestige.

Galerie

Vondráček Adam
Bowlingzone Pardubice
Vondráček Adam

Vondráček Adam

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší hráč Prestige 5 a kat. P190
Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc
Nejlepší junior Prestige 5
Kováč Ondřej
BC Tábor
Kováč Ondřej

Kováč Ondřej

BC Tábor
Nejlepší hráč Prestige 5, kat. P165
Lébrová Jana
Car Citon Olomouc
Lébrová Jana

Lébrová Jana

Car Citon Olomouc
Nejlepší hráčka Prestige 5