Kegel Prestige Tour, 2. turnaj

Datum konání: 19. srpna 2017 - 21. srpna 2017 Místo: Bowland Olomouc

Informace k turnaje

Kontakt:
není k dispozici
Telefon:
není k dispozici
Email:
není k dispozici
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Kegel Prestige 2017-2018
Články:
Kegel Prestige 2017-18, propozice
Kegel Prestige 2. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Homola Lukáš 199 167 244 226 234 227 216,17 81
2. Lorenc Jaroslav 167 208 177 228 199 266 207,50 80
3. Hindrák Jiří 202 225 222 168 176 194 197,83 79
4. Janošcová Kateřina 216 208 140 173 194 204 189,17 78
5. Drábek Aleš 206 147 168 156 244 246 194,50 77
6. Lébrová Jana 216 175 185 221 171 144 185,33 76
7. Plechata Tomáš 169 192 225 153 181 223 190,50 75
8. Krňák Pavel 208 190 175 191 199 176 189,83 74
9. Prokůpková Alena 218 184 180 158 165 176 180,17 73
10. Hejdučková Kateřina ml. 203 198 175 156 177 169 179,67 72
11. Vlachovič Jakub 204 150 170 202 176 223 187,50 71
12. Vokurka Jiří 167 220 172 213 194 157 187,17 70
13. Chytil Lukáš 165 170 202 184 232 166 186,50 69
14. Nahodil Rostislav 183 157 159 222 185 211 186,17 68
15. Tříska Jan 201 147 197 169 213 189 186,00 67
16. Vrážel Jiří st. 211 234 167 140 142 214 184,67 66
17. Roubalík Petr 169 203 177 222 163 172 184,33 65
18. Hladík Karel 136 192 206 183 192 193 183,67 64
19. Surán Ondřej 185 161 188 204 202 162 183,67 63
20. Teame Habtegabriel 183 171 179 192 180 191 182,67 62
21. Brokešová Anna 168 164 200 136 189 185 173,67 61
22. Klein David 168 177 164 202 185 193 181,50 60
23. Macek Jan 157 194 167 201 176 191 181,00 59
24. Vopička Karel 158 141 144 201 237 202 180,50 58
25. Švec Ladislav 189 171 186 187 200 150 180,50 57
26. Hanušová Dana 199 158 152 178 159 185 171,83 56
27. Schindler Radek 128 192 198 191 177 188 179,00 55
28. Křesťan Miroslav 174 191 198 181 153 172 178,17 54
29. Adamec Petr 158 183 149 189 173 204 176,00 53
30. Lang David 177 244 151 173 184 126 175,83 52
31. Černíková Karolína 190 157 164 159 196 140 167,67 51
32. Chládek Vlastimil st. 158 149 192 196 181 177 175,50 50
33. Sýkorová Andrea 144 175 158 163 174 191 167,50 49
34. Hejdučková Kateřina st. 137 122 153 222 177 189 166,67 48
35. Maléřová Pavlína 167 154 162 173 193 151 166,67 47
36. Pankivová Božena 168 166 173 150 188 155 166,67 46
37. Straková Irena 198 165 153 110 200 170 166,00 45
38. Štefková Eva 198 139 158 146 159 193 165,50 44
39. Erben Roman 158 136 179 199 177 181 171,67 43
40. Stupka Jan 171 164 182 147 192 170 171,00 42
41. König Antonín 178 145 167 164 192 177 170,50 41
42. Lakomý Jan 191 174 133 159 190 173 170,00 40
43. Homola Ladislav 168 194 179 165 159 153 169,67 39
44. Florík Petr 161 210 184 181 130 139 167,50 38
45. Salaquarda Tadeáš 204 143 148 145 165 200 167,50 37
46. Ulička Antonín 177 176 154 130 183 185 167,50 36
47. Křesťan Ladislav 197 179 129 163 163 172 167,17 35
48. Vavrla Zdeněk 206 153 149 134 212 146 166,67 34
49. Čížek Daniel 163 165 134 196 170 170 166,33 33
50. Motyka Milan 195 141 161 143 192 166 166,33 32
51. Egert Jiří 162 148 183 176 148 172 164,83 31
52. Prokůpek Pavel 161 141 205 162 127 184 163,33 30
53. Grunda Aleš 184 149 163 159 135 189 163,17 29
54. Krummerová Eliška 175 149 158 167 133 149 155,17 28
55. Květenský Vítězslav 135 245 131 159 140 167 162,83 27
56. Jakovec Lukáš 202 119 134 171 196 155 162,83 26
57. Liebichová Fantová Ingrid 109 157 154 137 199 173 154,83 25
58. Soukup Libor 172 162 163 157 147 174 162,50 24
59. Chládková Hana 164 156 172 148 155 130 154,17 23
60. Krejchová Věra 149 153 156 144 150 171 153,83 22
61. Grunda Daniel 165 169 192 167 115 160 161,33 21
62. Liebich Tomáš 144 191 122 182 171 154 160,67 20
63. Petáková Anna 115 162 170 147 160 154 151,33 19
64. Ledwoň Martin 130 128 148 161 168 206 156,83 18
65. Brokeš Milan 170 142 165 147 156 158 156,33 17
66. Černík Vojtěch 121 158 154 149 200 149 155,17 16
67. Hromek Jiří 173 157 145 147 145 164 155,17 15
68. Charvát Hugo 168 179 129 135 142 177 155,00 14
69. Vojtěchová Markéta 162 142 135 169 150 123 146,83 13
70. Krňáková Šárka 139 153 172 84 155 173 146,00 12
71. Malkovský Martin 131 143 142 165 128 190 149,83 11
72. Kotrla Ondřej 177 115 121 153 139 192 149,50 10
73. Černíková Michaela 164 121 142 108 166 145 141,00 9
74. Engelman Stanislav 157 110 141 162 131 182 147,17 8
75. Plašil Tomáš 134 154 143 135 160 139 144,17 7
76. Plas Michal 119 132 155 143 185 125 143,17 6
77. Zapletalová Jiřina 127 140 122 176 132 109 134,33 5
78. Brokeš František st. 129 161 142 138 135 129 139,00 4
79. Sýkora Jan 106 162 166 98 173 113 136,33 3
80. Budařová Pavlína 99 130 138 131 140 129 127,83 2
81. Svák David 109 100 104 111 110 108 107,00 1

Krátké zprávy

13.05.2020 v 12:40

V současné době probíhají synchronizační práce na hráčské databázi, web dočasně může zobrazovat chyby v registračních číslech a klubové příslušnosti.

07.05.2020 v 08:08

Extraliga bude pokračovat dalším kolem 7. června, celostátní finále bude 5-6. září.

07.05.2020 v 08:03

Základní skupiny STORM Juniorské bowlingové Extraligy ukončeny, celostátní finále bude 30. srpna.

12.03.2020 v 23:05

ČBA odkládá s okamžitou platností všechny jí pořádané bowlingové soutěže a ligy a to až do odvolání nouzového stavu.

12.03.2020 v 10:57

Zpráva Sportovně technické komise ČBA: Juniorská regionální mistrovství se odkládají.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz turnajové série Prestige 2019-2020

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

2. místo v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

3. místo v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Straková Irena
Strike Řevnice
Straková Irena

Straková Irena

Strike Řevnice

Nejlepší žena turnajové série Prestige 2019-2020

Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo

Nejlepší hráč kategorie P190 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BC Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BC Klíše

Nejlepší hráčka kategorie P165 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Poprocký Michal
bez klubové příslušnosti
Poprocký Michal

Poprocký Michal

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BC Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BC Klíše

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - únor

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS