Kegel Prestige Tour, 2. turnaj

Datum konání: 21. srpna 2018 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
není k dispozici
Telefon:
není k dispozici
Email:
není k dispozici
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Bodovací žebříček
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Kegel Prestige 2018-2019
Články:
Kegel Prestige Tour, 2. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Synek Aleš 204 204 193 232 256 194 213,83 89
2. Hindrák Jiří 200 224 199 203 216 231 212,17 88
3. Petáková Anna 223 213 187 178 168 225 199,00 87
4. Schindler Radek 200 199 242 213 204 179 206,17 86
5. Tříska Jan 145 227 212 228 203 213 204,67 85
6. Jedlička Jan 177 235 202 200 244 167 204,17 84
7. Mička Daniel 201 180 199 214 204 210 201,33 83
8. Drábek Aleš 167 140 193 247 228 227 200,33 82
9. Homola Lukáš 201 203 188 162 232 214 200,00 81
10. Hladík Karel 226 226 163 201 161 217 199,00 80
11. Lébrová Jana 194 163 200 177 214 191 189,83 79
12. Šimánek Ladislav 215 193 186 230 168 167 193,17 78
13. Uhlířová Zuzana 131 167 198 180 190 243 184,83 77
14. Teame Habtegabriel 188 208 200 184 173 203 192,67 76
15. Rain David 201 225 181 129 202 212 191,67 75
16. Hanušová Dana 187 196 191 180 176 172 183,67 74
17. Rác Václav 217 181 158 190 237 166 191,50 73
18. Barkman Radek 176 181 198 225 162 203 190,83 72
19. König Antonín 163 154 180 249 227 168 190,17 71
20. Vrážel Jiří 183 168 204 201 180 198 189,00 70
21. Maléřová Pavlína 173 186 182 188 187 170 181,00 69
22. Bílek Tomáš 192 192 180 205 167 195 188,50 68
23. Stulík Jiří 221 169 190 177 196 172 187,50 67
24. Beštová Kateřina 163 152 213 186 192 166 178,67 66
25. Mazalová Andrea 165 173 177 193 176 188 178,67 65
26. Uhlíř Jiří 195 183 194 161 202 182 186,17 64
27. Kunc Oto 169 211 143 225 186 176 185,00 63
28. Kratochvíl Dominik 199 211 180 147 191 181 184,83 62
29. Jelínek Lukáš 163 167 234 176 179 189 184,67 61
30. Vondráček Adam 191 178 161 203 158 208 183,17 60
31. Kováč Ondřej 173 191 187 165 233 146 182,50 59
32. Vlachovič Jakub 155 171 153 219 198 199 182,50 58
33. Lakomý Jan 173 227 229 168 163 126 181,00 57
34. Vopička Karel 180 146 169 173 226 191 180,83 56
35. Horáček Petr 151 209 173 166 220 166 180,83 55
36. Pitaš Vladimír 204 138 203 180 184 175 180,67 54
37. Chládek Vlastimil st. 233 158 156 156 199 181 180,50 53
38. Soukup Libor 146 184 216 166 184 177 178,83 52
39. Nejezchleba Stanislav 182 200 170 181 173 167 178,83 51
40. Květenský Vítězslav 166 191 154 197 185 179 178,67 50
41. Fleischmann Jan st. 177 183 150 186 202 168 177,67 49
42. Švec Ladislav 193 183 155 201 167 165 177,33 48
43. Štefková Eva 152 168 183 171 178 158 168,33 47
44. Nosková Jitka 175 156 172 194 158 150 167,50 46
45. Kváča Václav 197 198 170 160 136 188 174,83 45
46. Hanusíková Blanka 164 177 198 152 132 172 165,83 44
47. Liebichová Ingrid 178 161 152 159 155 189 165,67 43
48. Soukupová Dana 162 126 219 178 142 161 164,67 42
49. Sýkorová Andrea 162 165 151 160 157 188 163,83 41
50. Heřmánková Blanka 128 153 169 158 182 192 163,67 40
51. Florík Petr 155 193 173 166 168 173 171,33 39
52. Germanová Lenka 145 162 221 146 163 142 163,17 38
53. Egert Jiří 184 148 157 166 182 190 171,17 37
54. Pankivová Božena 150 130 177 184 178 160 163,17 36
55. Brokeš František st. 158 177 204 133 164 186 170,33 35
56. Vohryzka Jaromír 159 159 151 183 196 173 170,17 34
57. Nosek Richard 186 177 194 147 156 154 169,00 33
58. Krummerová Eliška 149 189 175 105 201 143 160,33 32
59. Mráček Petr 170 194 169 137 144 195 168,17 31
60. Vavrla Zdeněk 178 151 169 156 145 208 167,83 30
61. Janošcová Kateřina 180 181 147 122 164 163 159,50 29
62. Čížek Daniel 152 167 128 191 150 215 167,17 28
63. Sýkora Jan 174 146 193 167 161 161 167,00 27
64. Vojtěchová Markéta 132 186 157 167 141 166 158,17 26
65. Uhlíř Jiří ml. 142 193 134 158 165 203 165,83 25
66. Uher Radovan 165 156 190 166 177 141 165,83 24
67. Košatová Renáta 161 130 202 157 151 144 157,50 23
68. Demuth Filip 157 189 175 143 160 163 164,50 22
69. Fidra Jan 171 178 162 117 201 152 163,50 21
70. Javůrek Pavel 175 152 207 166 135 143 163,00 20
71. Brychová Eliška 169 125 196 153 138 145 154,33 19
72. Brokešová Anna 133 122 166 176 179 149 154,17 18
73. Stříbrský Václav 172 149 151 191 155 151 161,50 17
74. Prokopová Dagmar 189 129 149 157 138 159 153,50 16
75. Gruncl Josef 142 170 191 153 146 162 160,67 15
76. Hromek Jiří 133 162 173 174 180 141 160,50 14
77. Stulíková Dagmar 169 154 136 140 148 164 151,83 13
78. Nahodil Rostislav 214 158 165 104 165 147 158,83 12
79. Paračka Andrej 144 190 111 164 154 186 158,17 11
80. Suchánková Miloslava 176 126 153 158 141 144 149,67 10
81. Tokarev Dmitry 149 126 145 199 180 137 156,00 9
82. Liebich Tomáš 170 151 134 175 177 126 155,50 8
83. Gurgul Lukáš 152 160 162 133 166 157 155,00 7
84. Salaquarda Tadeáš 163 184 150 132 155 143 154,50 6
85. Grunda Daniel 170 146 168 166 125 150 154,17 5
86. Vacík Matěj 157 135 165 149 167 145 153,00 4
87. Budařová Pavlína 137 147 114 180 126 157 143,50 3
88. Nováková Iva 131 171 131 119 128 152 138,67 2
89. Rejč Libor 93 95 128 106 124 103 108,17 1

Krátké zprávy

15.10.2018 v 16:16

Titul MČR dvojic 2018 vybojovala mezi muži dvojice Tříska-Plechata, v kategorii žen obhájila loňský primát dvojka Lébrová-Otec Hanzlovská. Obhajoba titulu se podařila i v mixech dvojici Čermák-Beštová.

11.10.2018 v 11:36

Zveřejněny mazací modely na MČR dvojic.

01.10.2018 v 11:05

Otevřena obsazovačka na 4. turnaj PRESTIGE.

Galerie

Stříbrský Václav
Xbowling club
Stříbrský Václav

Stříbrský Václav

Xbowling club
Nejlepší hráč Prestige 3
Klofáčová Kateřina
1. PSKN Praha
Klofáčová Kateřina

Klofáčová Kateřina

1. PSKN Praha
Nejlepší hráčka Prestige 3
Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší junior Prestige 3
Maléřová Pavlína
SK Skivelo
Maléřová Pavlína

Maléřová Pavlína

SK Skivelo
Nejlepší hráč Prestige 3, kat. P190
Stříbrský Václav
Xbowling club
Stříbrský Václav

Stříbrský Václav

Xbowling club
Nejlepší hráč Prestige 3, kat. P165