Kegel Prestige Tour, 5. turnaj

Datum konání: 19. listopadu 2018 Místo: Bowlingzone Pardubice

Informace k turnaje

Kontakt:
není k dispozici
Telefon:
není k dispozici
Email:
není k dispozici
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Kegel Prestige 2018-2019
Články:
Kegel Prestige 5. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Vondráček Adam 213 176 251 245 208 245 223,00 91
2. Tříska Jan 170 184 264 216 236 267 222,83 90
3. Drábek Aleš 204 178 184 225 256 258 217,50 89
4. Kinc Denis 222 199 226 236 200 207 215,00 88
5. Vlachovič Jakub 202 183 267 213 234 184 213,83 87
6. Kováč Ondřej 203 241 233 182 214 191 210,67 86
7. Vopička Karel 165 136 243 233 204 242 203,83 85
8. Lébrová Jana 166 168 245 225 212 148 194,00 84
9. Jelínek Lukáš 212 236 233 157 178 196 202,00 83
10. Chládek Vlastimil st. 209 194 190 222 190 202 201,17 82
11. Křesťan Miroslav 223 194 224 206 167 191 200,83 81
12. Rain David 213 207 202 178 197 201 199,67 80
13. Uhlíř Jiří st. 229 213 203 171 191 180 197,83 79
14. Mráček Petr 219 200 179 195 187 194 195,67 78
15. König Antonín 178 159 225 224 208 178 195,33 77
16. Fidra Jan 190 246 179 175 159 204 192,17 76
17. Erben Roman 169 164 197 195 204 221 191,67 75
18. Rác Václav 172 151 218 175 236 193 190,83 74
19. Homola Pavel 176 174 181 173 221 219 190,67 73
20. Petáková Anna 172 203 150 167 183 220 182,50 72
21. Vrážel Jiří st. 181 213 164 193 191 193 189,17 71
22. Hindrák Jiří 168 205 175 209 199 178 189,00 70
23. Hanušová Dana 193 171 185 190 183 155 179,50 69
24. Vavrla Zdeněk 177 166 182 213 190 187 185,83 68
25. Demuth Filip 189 168 213 166 156 221 185,50 67
26. Pankivová Božena 147 217 209 170 154 162 176,50 66
27. Švec Ladislav 175 157 182 183 183 224 184,00 65
28. Nosková Jitka 156 171 161 171 168 218 174,17 64
29. Bednář Jiří 167 179 167 192 180 204 181,50 63
30. Kratochvíl Dominik 179 155 198 181 183 192 181,33 62
31. Vojkovský Matěj 189 184 157 182 186 190 181,33 61
32. Brokeš František st. 139 177 197 206 205 162 181,00 60
33. Vojtěchová Markéta 172 166 203 182 158 157 173,00 59
34. Lang David 190 213 188 166 171 156 180,67 58
35. Kratochvíl Jiří 203 161 170 163 158 222 179,50 57
36. Nejezchleba Stanislav 175 156 166 238 174 166 179,17 56
37. Sýkorová Andrea 148 163 180 154 194 185 170,67 55
38. Egert Jiří 176 191 180 212 123 188 178,33 54
39. Maléřová Pavlína 130 149 180 198 193 170 170,00 53
40. Teame Habtegabriel 172 172 149 222 168 179 177,00 52
41. Hoschna Jan 139 213 187 153 216 153 176,83 51
42. Horáček Petr 170 162 182 143 194 210 176,83 50
43. Hanusíková Blanka 190 149 138 172 169 193 168,50 49
44. Heřmánková Blanka 213 159 160 138 185 154 168,17 48
45. Stupka Jan 212 177 183 170 148 166 176,00 47
46. Görg Martin 113 202 172 191 201 177 176,00 46
47. Vondráčková Linda 202 172 162 132 147 192 167,83 45
48. Košatová Renáta 161 147 207 183 150 158 167,67 44
49. Uher Radovan 159 203 182 160 144 204 175,33 43
50. Chládková Hana 181 134 233 155 133 167 167,17 42
51. Mička Daniel 181 191 190 158 162 169 175,17 41
52. Liebichová Fantová Ingrid 178 150 168 194 169 143 167,00 40
53. Janošcová Kateřina 130 172 152 184 190 169 166,17 39
54. Synek Aleš 169 177 224 131 158 180 173,17 38
55. Kořínková Marie 148 169 149 160 166 197 164,83 37
56. Sovová Alena 156 199 146 198 145 143 164,50 36
57. Grunda Daniel 173 153 179 167 163 199 172,33 35
58. Strejcová Tereza 144 146 192 178 145 179 164,00 34
59. Kunc Oto 180 137 180 147 157 225 171,00 33
60. Florík Petr 152 165 135 192 189 192 170,83 32
61. Chytil Lukáš 137 168 154 200 172 185 169,33 31
62. Uhlíř Jiří ml. 138 219 172 168 171 145 168,83 30
63. Pitaš Vladimír 191 117 223 188 151 141 168,50 29
64. Vacík Matěj 184 191 154 108 200 174 168,50 28
65. Čížek Daniel 186 193 166 128 176 160 168,17 27
66. Šimánek Ladislav 192 129 143 187 167 191 168,17 26
67. Uhlířová Zuzana 161 170 155 161 148 165 160,00 25
68. Seidl Daniel 127 186 180 166 199 149 167,83 24
69. Mucha Robin 166 160 221 166 124 168 167,50 23
70. Lakomý Jan 151 154 202 157 160 179 167,17 22
71. Nosek Richard 180 180 162 172 175 132 166,83 21
72. Sýkora Jan 185 141 194 125 197 158 166,67 20
73. Stříbrský Václav 167 173 153 118 180 207 166,33 19
74. Fleischmann Jan st. 169 158 146 158 168 198 166,17 18
75. Štefková Eva 143 176 162 162 120 180 157,17 17
76. Gurgul Lukáš 142 137 164 155 206 178 163,67 16
77. Mazalová Andrea 147 155 144 169 163 155 155,50 15
78. Valošek Tomáš 137 150 195 182 116 200 163,33 14
79. Míka Adam 156 156 179 168 150 171 163,33 13
80. Krňáková Šárka 119 197 155 184 128 148 155,17 12
81. Krummerová Eliška 153 159 138 145 167 167 154,83 11
82. Brokeš Milan 177 208 130 129 160 171 162,50 10
83. Liebich Tomáš 198 144 164 151 121 181 159,83 9
84. Květenský Vítězslav 144 155 198 148 126 182 158,83 8
85. Jindřišek Milan 152 118 185 179 167 150 158,50 7
86. Soukupová Dana 138 120 145 180 157 146 147,67 6
87. Vondra Josef 156 134 160 196 156 128 155,00 5
88. Brokešová Anna 144 142 121 177 174 122 146,67 4
89. Brychová Eliška 148 122 151 130 167 124 140,33 3
90. Gruncl Josef 138 166 126 145 141 156 145,33 2
91. Nováková Iva 126 137 146 137 99 156 133,50 1

Krátké zprávy

13.11.2019 v 20:10

Obsazovačky na baráž o MČR 5-ti členných týmů a samotné MČR 5-ti členných týmů byly otevřeny.

04.11.2019 v 13:01

Do článku o MČR seniorů 2019 byl přidán orientační časový harmonogram a rozdělení do rund.

02.11.2019 v 13:46

Dnes v 24.00 hod. proběhne uzávěrka na MČR seniorů.

01.11.2019 v 07:41

Otevřena "obsazovačka" na 5. turnaj PRESTIGE, který se hraje v Pardubicích.

18.10.2019 v 07:30

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.C je přesunuta z technických důvodů z Ústí nad Orlicí do Pardubic.

Galerie

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

Vítěz 4. turnaje Prestige 2019-2020

Beštová Kateřina
expert King Pins
Beštová Kateřina

Beštová Kateřina

expert King Pins

2. místo na 4. turnaji Prestige 2019-2020

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

3. místo na 4. turnaji Prestige 2019-2020

Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc

Nejlepší hráč kategorie P190, 4. turnaj Prestige 2019-2020

Mach Libor
Semtamstrike
Mach Libor

Mach Libor

Semtamstrike

Nejlepší senior, 4. turnaj Prestige 2019-2020

Varhaníček Pavel
Kelímci
Varhaníček Pavel

Varhaníček Pavel

Kelímci

Nejlepší hráč kategorie P165, 4. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS