Kegel Prestige Tour, 7. turnaj

Datum konání: 19. února 2017 Místo: V-bowling

Informace k turnaje

Kontakt:
není k dispozici
Telefon:
není k dispozici
Email:
není k dispozici
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Prestige 2016-2017
Články:
Kegel Prestige 7. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Homola Lukáš 257 244 259 239 209 211 236,50 69
2. Macek Jan 258 244 280 210 236 190 236,33 68
3. Kinc Denis 231 234 297 223 202 226 235,50 67
4. Lorenc Jaroslav 212 212 214 255 265 248 234,33 66
5. Plechata Tomáš 218 257 188 228 235 267 232,17 65
6. Petáková Anna 202 266 208 201 201 245 220,50 64
7. Hladík Karel 224 227 215 279 181 235 226,83 63
8. Hindrák Jiří 238 242 228 250 208 178 224,00 62
9. König Antonín 256 223 234 176 219 235 223,83 61
10. Straková Irena 193 248 226 196 231 185 213,17 60
11. Černík Vojtěch 180 203 244 214 248 235 220,67 59
12. Čermák Pavel 204 209 266 205 214 224 220,33 58
13. Harbáček Petr 259 205 182 191 268 201 217,67 57
14. Görg Martin 203 197 211 243 211 217 213,67 56
15. Erben Roman 242 191 255 196 194 181 209,83 55
16. Marval Michal 205 243 204 202 146 250 208,33 54
17. Fleischmann Jan st. 200 201 173 225 214 235 208,00 53
18. Lébrová Jana 193 200 216 240 182 163 199,00 52
19. Egert Jiří 181 203 215 167 245 202 202,17 51
20. Burian Ivan 222 183 174 182 218 215 199,00 50
21. Krňáková Šárka 199 206 209 169 158 202 190,50 49
22. Černíková Karolína 163 203 223 195 190 167 190,17 48
23. Kubelková Lucie 194 174 154 223 223 173 190,17 47
24. Drábek Aleš 172 188 218 221 214 174 197,83 46
25. Vrážel Jiří 211 237 172 161 165 234 196,67 45
26. Hanušová Dana 168 155 195 224 205 182 188,17 44
27. Vopička Karel 170 198 181 175 199 248 195,17 43
28. Jelínek Lukáš 180 221 169 181 189 231 195,17 42
29. Štefková Eva 181 176 175 190 193 203 186,33 41
30. Schindler Radek 206 187 185 183 182 220 193,83 40
31. Hanusíková Blanka 196 172 174 179 243 150 185,67 39
32. Mička Daniel 156 205 178 212 198 212 193,50 38
33. Rain David 258 194 160 179 152 210 192,17 37
34. Chládek Vlastimil st. 212 191 181 181 185 202 192,00 36
35. Hradilová Daniela 183 174 210 213 144 167 181,83 35
36. Křesťan Miroslav 168 216 194 179 188 184 188,17 34
37. Homola Ladislav 213 182 193 163 183 192 187,67 33
38. Brokeš František st. 185 181 191 165 200 202 187,33 32
39. Pankivová Božena 148 212 157 155 225 177 179,00 31
40. Lakomý Jan 161 180 203 192 212 170 186,33 30
41. Rác Václav 218 244 177 192 119 167 186,17 29
42. Teame Habtegabriel 172 183 156 210 202 193 186,00 28
43. Florík Petr 175 193 184 202 202 156 185,33 27
44. Beran Jiří st. 182 179 171 187 187 203 184,83 26
45. Chládková Hana 189 171 164 150 212 167 175,50 25
46. Ladžov Alexandr 199 207 189 137 192 172 182,67 24
47. Kohoutková Magda 189 171 109 145 183 247 174,00 23
48. Flegelová Dáša 192 170 155 173 169 167 171,00 22
49. Mlynář Ondřej 180 176 224 211 153 123 177,83 21
50. Ulička Antonín 193 200 150 160 173 180 176,00 20
51. Prokůpek Pavel 168 180 174 189 182 161 175,67 19
52. Mrkvičková Lenka 162 186 174 155 150 175 167,00 18
53. Brokešová Anna 157 150 158 148 194 189 166,00 17
54. Liebichová Fantová Ingrid 183 158 104 116 234 192 164,50 16
55. Horáček Petr 166 169 171 170 158 199 172,17 15
56. Prokůpková Alena 179 185 118 189 177 136 164,00 14
57. Bobek Vlastimil 177 189 149 156 197 162 171,67 13
58. Slezák Luboš 191 148 152 221 154 158 170,67 12
59. Vilášek Stanislav 151 148 200 138 173 213 170,50 11
60. Javůrek Pavel 176 145 178 224 142 156 170,17 10
61. Květenský Vítězslav 146 145 222 145 174 186 169,67 9
62. Talaš Vlastimír 156 186 166 148 153 170 163,17 8
63. Hradil Vavřinec 120 139 179 174 146 216 162,33 7
64. Sýkora Jan 188 161 113 193 131 181 161,17 6
65. Schůt Ladislav 122 177 141 169 169 187 160,83 5
66. Sýkorová Andrea 115 177 172 148 149 137 149,67 4
67. Ruml David 149 197 149 139 138 170 157,00 3
68. Vavrla Zdeněk 142 160 122 160 156 167 151,17 2
69. Kala Rostislav 192 183 144 173,00 1

Krátké zprávy

12.08.2019 v 12:10

V pondělí 12.8. v 23.59 proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 2. turnaj PRESTIGE.

30.07.2019 v 11:44

Otevřena "obsazovačka" na 2. turnaj PRESTIGE.

26.07.2019 v 10:07

Zveřejněn mazací model na 1. turnaj Prestige

19.07.2019 v 09:17

V neděli 21.7. proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 1. turnaj PRESTIGE.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Vítěz 1. turnaje Prestige 2019-2020
Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins
2. místo na 1. turnaji Prestige 2019-2020
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
3. místo na 1. turnaji Prestige 2019-2020
Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo
Nejlepší hráč kategorie P190, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Synek Aleš
STRIKE
Synek Aleš

Synek Aleš

STRIKE
Nejlepší senior, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti
Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Černíková Michaela
Xbowling club
Černíková Michaela

Černíková Michaela

Xbowling club
Nejlepší hráč kategorie P165, 1. turnaj Prestige 2019-2020