Prestige 2016-2017

Kalendář série

Ligový kalendář

Datum Den Čas Událost/centrum Žebříček Kontakt/telefon Výsledky
24. 7. Ne. Kegel Prestige Tour, 1. turnaj Best Bowling Zličín Sportovní
Petáková Lucie
14. 8. Ne. Kegel Prestige Tour, 2. turnaj Xbowling Žižkov Sportovní
Dvořáček D.
11. 9. Ne. Kegel Prestige Tour, 3. turnaj Bowland Šantovka Sportovní
Spáčil Jan
2. 10. Ne. Kegel Prestige Tour, 4. turnaj Strikeland Sportovní
Polívková Světlana
20. 11. Ne. Kegel Prestige Tour, 5. turnaj Bowlingzone Pardubice Sportovní
Vondráček A.
22. 1. Ne. Kegel Prestige Tour, 6. turnaj Bowland Šantovka Sportovní
Spáčil Jan
19. 2. Ne. Kegel Prestige Tour, 7. turnaj V-bowling Sportovní
12. 3. Ne. Kegel Prestige Tour, 8. turnaj Bowlingzone Pardubice Sportovní
2. 4. Ne. Kegel Prestige Tour, 9. turnaj Bowland Šantovka Sportovní
23. 4. Ne. Kegel Prestige Tour, 10. turnaj Best Bowling Zličín Sportovní
20. dubna 2017 | MČR jednotlivců

Kegel Prestige 10. turnaj

Průběžné výsledky

28. března 2017 | MČR jednotlivců

Kegel Prestige 9. turnaj

12. března 2017 | MČR jednotlivců

Kegel Prestige 8. turnaj

13. února 2017 | MČR jednotlivců

Kegel Prestige 7. turnaj

Konečné výsledky 2. hrací den

22. ledna 2017 | MČR jednotlivců

Kegel Prestige, 6. turnaj

16. listopadu 2016 | MČR jednotlivců

Kegel Prestige, 5. turnaj

Jan Macek vítězí v Pardubicích.

27. září 2016 | MČR jednotlivců

Kegel PRESTIGE Tour, 4. turnaj

Rostislav Kala vyhrává 4. turnaj.

11. září 2016 | MČR jednotlivců

Kegel PRESTIGE Tour, 3. turnaj

Jiří Hindrák nastavil laťku ve 3. turnaji

14. srpna 2016 | MČR jednotlivců

Kegel PRESTIGE Tour, 2. turnaj

Michal Marval v poslední rundě vybojoval vítězství v 2. turnaji.

Jan Macek
24. července 2016 | MČR jednotlivců

Kegel PRESTIGE Tour, 1. turnaj

Vítězem 1. turnaje se stal Jan Macek.

Krátké zprávy

19.09.2019 v 19:14

V Bangoku na Thailand World Para vybojovala Věra Macháčková bronzovou medaili v kategorii B3.

18.09.2019 v 07:21

Na turnaj Prestige 3, se uvolnila 2. místa.

07.09.2019 v 21:34

Vítězi národního finále QubicaAMF se stali Jaroslav Lorenc a Lenka Zvěřinová

05.09.2019 v 09:09

STK zveřejnila mazací model na Národní kvalifikaci QubicaAMF.

03.09.2019 v 08:20

Otevřena "obsazovačka" na kvalifikace MČR dvojic v Olomouci.

Galerie

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc
Vítěz 2. turnaje Prestige 2019-2020
Uher Jaroslav
ProBowling
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling
2. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
3. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
Nejlepší hráč kategorie P190, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší senior, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti
Nejlepší žena, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše
Nejlepší hráč kategorie P165, 2. turnaj Prestige 2019-2020