Kegel Prestige 10. turnaj

Průběžné výsledky

V pořadí desáté Kegel Prestige Tour se zúčastnilo 77 hráčů. Hned ve čtvrtek, 20.4.2017, zahrál Jarin Lorenc ml. průměr 245,17 kuželek a s 1471 kuželkou obsadil 1. místo. V neděli pak do hry vstoupil Jan Macek a ač dělal, co mohl, Jarin zůstal první..

Spolu s Michalem Marvalem tak obsadili první tři místa jak v celkovém pořadí, tak v kategorii Prestige.

Nejlepší ženou se stala Kateřina Janošcová s průměrem 213,5 kuželek, nejlepším juniorem Jan Tříska s průměrem 213,7 bodů.

Kateřina Janovcová se také stala vítězkou kategorie P 190 před Janem Fleischmannem st. a Davidem Rainem.

Na prvním místě v kategorii P 165 se umístil Václav Rác před Andreou Sýkorovou a Ivanem Koberem.

Všem zúčastněným děkuji.

20.4.2017

Dne 20.4.2017 byl v Praze na centru Best Bowling rozehrán první hrací den 10. turnaje Kegel Prestige Tour. Výborně rozehrál turnaj Jaroslav Lorenc s průměrem 245,17. Na druhém místě je Michal Marval (236,33) a třetí Michal Janovský (219,33).

Průběžné výsledky jsou v příloze, turnaj pokračuje druhým hracím dnem v neděli, 23.4.2017.

Přílohy

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Lorenc Jaroslav 188 268 243 247 267 258 245,17 77
2. Macek Jan 249 268 187 235 241 266 241,00 76
3. Marval Michal 214 258 280 202 248 216 236,33 75
4. Janošcová Kateřina 153 191 238 262 224 213 213,50 74
5. Janovský Michal 249 191 199 216 247 214 219,33 73
6. Rác Václav 175 234 212 226 235 208 215,00 72
7. Fleischmann Jan st. 205 222 179 200 235 247 214,67 71
8. Čermák Pavel 183 225 201 197 228 248 213,67 70
9. Tříska Jan 214 248 203 227 191 196 213,17 69
10. Homola Lukáš 193 235 223 215 205 175 207,67 68
11. Rain David 199 184 178 187 243 247 206,33 67
12. Křesťan Miroslav 198 212 190 244 201 187 205,33 66
13. Mlynář Ondřej 242 197 185 186 229 190 204,83 65
14. Harbáček Petr 237 197 177 213 222 174 203,33 64
15. Závladská Svatava 189 184 195 155 204 234 193,50 63
16. Vojtěchová Markéta 214 209 181 191 199 161 192,50 62
17. Kinc Denis 163 198 204 203 247 181 199,33 61
18. Beštová Kateřina 192 207 191 212 168 167 189,50 60
19. Stulíková Dagmar 206 202 178 182 173 193 189,00 59
20. Hanusíková Blanka 167 185 190 211 207 170 188,33 58
21. Mička Daniel 193 183 182 213 206 198 195,83 57
22. Brokeš František st. 179 183 223 211 208 169 195,50 56
23. Teame Habtegabriel 184 204 193 192 222 178 195,50 55
24. Vrážel Jiří st. 182 197 207 222 178 185 195,17 54
25. Klein David 166 227 216 166 221 171 194,50 53
26. Vopička Karel 221 160 185 197 180 224 194,50 52
27. König Antonín 133 171 213 205 231 213 194,33 51
28. Demuth Filip 168 161 209 221 144 254 192,83 50
29. Nejezchleba Stanislav 172 190 218 201 191 171 190,50 49
30. Homola Ladislav 215 168 217 203 179 160 190,33 48
31. Straková Irena 167 181 152 190 230 167 181,17 47
32. Burian Ivan 158 217 170 194 214 176 188,17 46
33. Sýkorová Andrea 181 174 209 194 152 171 180,17 45
34. Synek Aleš 166 170 201 170 214 199 186,67 44
35. Květenský Vítězslav 143 174 177 202 229 192 186,17 43
36. Pankivová Božena 198 200 178 184 154 155 178,17 42
37. Kober Ivan 199 152 211 179 170 200 185,17 41
38. Hindrák Jiří 157 172 185 213 190 185 183,67 40
39. Černíková Karolína 149 150 199 171 192 192 175,50 39
40. Petáková Anna 175 183 166 143 185 197 174,83 38
41. Drábek Aleš 188 201 158 169 203 173 182,00 37
42. Burianová Eva 211 182 147 172 173 155 173,33 36
43. Erben Roman 214 142 141 151 205 228 180,17 35
44. Prokopová Dagmar 160 146 192 165 184 185 172,00 34
45. Chládek Vlastimil st. 192 222 148 148 160 203 178,83 33
46. Slezák Luboš 191 161 165 166 144 245 178,67 32
47. Nováková Miluše 179 154 145 186 191 166 170,17 31
48. Nosková Jitka 185 164 165 139 188 177 169,67 30
49. Štefková Eva 176 163 165 143 200 167 169,00 29
50. Görg Martin 200 156 170 142 190 201 176,50 28
51. Kučírek František 157 144 170 171 213 202 176,17 27
52. Jelínek Lukáš 149 152 180 257 155 161 175,67 26
53. Paračka Andrej 180 141 219 157 185 171 175,50 25
54. Talaš Vlastimír 154 187 207 176 163 165 175,33 24
55. Vlachovič Jakub 167 151 141 213 172 192 172,67 23
56. Fryšová Věra 136 161 167 192 174 156 164,33 22
57. Liebichová Fantová Ingrid 133 159 156 188 136 212 164,00 21
58. Bočan Josef 162 167 161 161 209 170 171,67 20
59. Horáček Petr 163 189 154 159 186 170 170,17 19
60. Pechar Patrik 140 146 167 170 234 157 169,00 18
61. Černík Vojtěch 177 153 133 189 198 163 168,83 17
62. Brokešová Anna 169 116 161 177 161 181 160,83 16
63. Mrkvičková Lenka 159 152 165 169 156 155 159,33 15
64. Závladský Dušan 190 169 153 177 114 200 167,17 14
65. Kulhánek Vratislav 116 195 155 160 191 178 165,83 13
66. Prokůpková Alena 200 150 128 156 179 131 157,33 12
67. Ruml David 156 174 179 129 165 170 162,17 11
68. Flegelová Dáša 120 153 161 182 151 157 154,00 10
69. Tříska Roman 156 151 168 156 192 146 161,50 9
70. Mazalová Andrea 150 169 149 145 157 148 153,00 8
71. Grunda Daniel 175 116 119 205 186 155 159,33 7
72. Ladžov Alexandr 160 146 146 188 147 169 159,33 6
73. Jindřišek Milan 173 158 164 158 147 156 159,33 5
74. Liebich Tomáš 141 157 116 186 167 176 157,17 4
75. Kubelková Lucie 154 178 146 118 143 152 148,50 3
76. Grunda Aleš 129 145 140 192 160 169 155,83 2
77. Javůrek Pavel 174 180 113 139 118 137 143,50 1

Krátké zprávy

03.08.2021 v 19:50

Zveřejněn časový plán a rozpis do rund na MČR juniorů 2021

02.08.2021 v 10:56

STK zveřejnila propozice na MČR seniorských dvojic, obsazovačka pro přihlašování otevřena.

29.07.2021 v 22:44

Video reportáž přidána do článku MČR seniorů 2021

29.07.2021 v 10:12

Zveřejněny mazací modely pro MČR jednotlivců

22.07.2021 v 21:52

Zveřejněny mazací modely pro nástavbovou část Extraligy

Galerie

Rác Václav
Xbowling club
Rác Václav

Rác Václav

Xbowling club

1. Místo na 6. turnaji Prestige Tour 2020/21

Kováč Ondřej
BC Tábor
Kováč Ondřej

Kováč Ondřej

BC Tábor

Nejlepší hráč kategorie P190, 6. turnaj Prestige Tour 2020/21

Minář Zdeněk
ProBowling Hustopeče
Minář Zdeněk

Minář Zdeněk

ProBowling Hustopeče

Nejlepší hráč kategorie P165, 6. turnaj Prestige Tour 2020/21

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior na 6. turnaji Prestige Tour 2020/21

Krummerová Eliška
Tacl Letohrad
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

Tacl Letohrad

Nejlepší žena na 6. turnaji Prestige Tour 2020/21

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura