Kegel Prestige Tour, 8. turnaj

Datum konání: 12. března 2017 Místo: Bowlingzone Pardubice

Informace k turnaje

Kontakt:
není k dispozici
Telefon:
není k dispozici
Email:
není k dispozici
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Prestige 2016-2017
Články:
Kegel Prestige 8. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Lorenc Jaroslav 179 248 214 278 210 209 223,00 91
2. Plechata Tomáš 198 235 204 206 214 278 222,50 90
3. Tříska Jan 236 199 190 221 194 269 218,17 89
4. Marval Michal 199 259 173 258 209 202 216,67 88
5. Erben Roman 201 239 212 228 213 203 216,00 87
6. Spáčil Jan st. 194 212 223 227 211 221 214,67 86
7. Mlynář Ondřej 202 209 244 224 224 181 214,00 85
8. Kinc Denis 212 237 182 224 203 209 211,17 84
9. Vondráček Adam 179 237 225 212 237 167 209,50 83
10. Görg Martin 201 204 174 246 215 215 209,17 82
11. Janovský Michal 215 185 193 202 214 215 204,00 81
12. Burian Ivan 219 204 230 185 224 156 203,00 80
13. Beštová Kateřina 212 160 157 180 222 238 194,83 79
14. Kala Rostislav 164 223 210 212 193 210 202,00 78
15. Homola Lukáš 219 194 172 217 199 205 201,00 77
16. König Antonín 193 245 199 176 188 203 200,67 76
17. Křesťan Miroslav 244 236 171 191 184 172 199,67 75
18. Demuth Filip 197 148 188 200 187 268 198,00 74
19. Fleischmann Jan st. 162 189 212 202 185 236 197,67 73
20. Lébrová Jana 177 169 182 217 229 164 189,67 72
21. Pechar Patrik 236 208 186 190 190 175 197,50 71
22. Rain David 183 172 204 222 187 215 197,17 70
23. Čermák Pavel 222 190 248 157 171 192 196,67 69
24. Prokůpková Alena 177 181 177 185 217 194 188,50 68
25. Hladík Karel 153 150 204 258 207 205 196,17 67
26. Černíková Karolína 231 187 189 169 199 154 188,17 66
27. Mlynka Michal 212 141 174 237 180 224 194,67 65
28. Krňák Pavel 192 154 211 160 183 267 194,50 64
29. Harbáček Petr 195 245 179 173 202 171 194,17 63
30. Synek Aleš 187 214 214 143 223 181 193,67 62
31. Maléřová Pavlína 174 197 187 175 224 156 185,50 61
32. Vlachovič Jakub 188 213 164 208 206 179 193,00 60
33. Vopička Karel 183 200 151 161 225 233 192,17 59
34. Brokešová Anna 177 235 175 181 174 157 183,17 58
35. Černík Vojtěch 210 150 179 182 235 185 190,17 57
36. Vrážel Jiří st. 180 187 183 146 216 229 190,17 56
37. Schindler Radek 145 202 224 157 186 226 190,00 55
38. Hindrák Jiří 187 167 196 180 170 221 186,83 54
39. Čížek Daniel 177 166 213 175 168 219 186,33 53
40. Teame Habtegabriel 179 193 188 169 171 215 185,83 52
41. Mička Daniel 198 219 187 189 138 182 185,50 51
42. Petáková Anna 183 209 148 208 146 167 176,83 50
43. Bočan Josef 117 167 206 193 225 200 184,67 49
44. Nefová Klára 169 195 151 156 222 161 175,67 48
45. Ruml David 173 165 182 201 203 176 183,33 47
46. Flegelová Dáša 171 199 171 178 189 144 175,33 46
47. Kratochvíl Dominik 191 186 176 246 160 137 182,67 45
48. Chládková Hana 161 163 120 188 212 201 174,17 44
49. Sýkorová Andrea 133 191 159 197 160 203 173,83 43
50. Vinklárek Pavel 154 160 180 208 202 186 181,67 42
51. Drábek Aleš 184 159 189 191 199 160 180,33 41
52. Stulíková Dagmar 167 203 168 160 161 170 171,50 40
53. Klein David 165 202 188 179 141 197 178,67 39
54. Rác Václav 190 215 137 148 189 189 178,00 38
55. Chládek Vlastimil st. 218 166 192 151 172 166 177,50 37
56. Fryšová Věra 172 160 180 163 159 182 169,33 36
57. Horáček Petr 139 221 142 186 174 194 176,00 35
58. Konečný Pavel 156 193 166 155 213 170 175,50 34
59. Hanusíková Blanka 181 179 106 183 177 176 167,00 33
60. Janošcová Kateřina 162 182 174 179 168 137 167,00 32
61. Florík Petr 148 136 191 204 194 171 174,00 31
62. Štefková Eva 166 162 173 187 124 178 165,00 30
63. Liebichová Fantová Ingrid 151 172 154 156 191 163 164,50 29
64. Krejchová Věra 155 169 178 167 156 157 163,67 28
65. Egert Jiří 189 167 158 194 137 184 171,50 27
66. Homola Ladislav 175 152 202 183 147 169 171,33 26
67. Pankivová Božena 154 200 127 181 180 138 163,33 25
68. Křesťan Ladislav 174 163 167 190 168 161 170,50 24
69. Kubelková Lucie 175 201 140 132 159 161 161,33 23
70. Ladžov Alexandr 164 182 163 191 164 133 166,17 22
71. Mazalová Andrea 130 139 142 161 161 202 155,83 21
72. Jelínek Lukáš 151 185 125 171 188 163 163,83 20
73. Lencová Anežka 136 181 144 130 143 197 155,17 19
74. Krňáková Šárka 152 114 171 137 190 167 155,17 18
75. Květenský Vítězslav 163 136 153 184 161 178 162,50 17
76. Tříska Roman 163 153 202 150 136 166 161,67 16
77. Kučírek František 153 205 164 181 121 145 161,50 15
78. Slezák Luboš 149 160 148 175 153 177 160,33 14
79. Vavrla Zdeněk 173 168 132 158 187 137 159,17 13
80. Schůt Ladislav 165 152 194 150 158 135 159,00 12
81. Adamec Petr 176 141 167 181 160 129 159,00 11
82. Mucha Robin 162 154 148 168 141 180 158,83 10
83. Mrkvičková Lenka 163 186 145 124 127 142 147,83 9
84. Brokeš František st. 161 140 136 169 147 182 155,83 8
85. Ulička Antonín 166 145 178 156 144 145 155,67 7
86. Sýkora Jan 157 166 111 161 165 174 155,67 6
87. Jindřišek Milan 156 152 141 172 172 137 155,00 5
88. Liebich Tomáš 145 178 148 123 174 146 152,33 4
89. Prokopová Dagmar 167 150 130 151 148 113 143,17 3
90. Krummerová Eliška 154 130 138 128 155 138 140,50 2
91. Budařová Pavlína 123 142 133 148 128 129 133,83 1

Krátké zprávy

18.10.2019 v 07:30

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.C je přesunuta z technických důvodů z Ústí nad Orlicí do Pardubic.

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS