Kegel Prestige Tour, 6. turnaj

Datum konání: 22. ledna 2017 Místo: Bowland Šantovka

Informace k turnaje

Kontakt:
Spáčil Jan
Telefon:
730 892 284
Email:
spacil@bowland-center.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Prestige 2016-2017
Články:
Kegel Prestige, 6. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Lorenc Jaroslav 246 195 279 300 279 269 261,33 88
2. Macek Jan 266 207 213 279 266 214 240,83 87
3. Vinklárek Pavel 189 209 246 236 279 244 233,83 86
4. Tříska Jan 227 215 246 207 278 218 231,83 85
5. Homola Lukáš 234 241 238 188 192 279 228,67 84
6. Mlynář Ondřej 206 258 231 198 234 227 225,67 83
7. Hindrák Jiří 170 183 269 244 234 209 218,17 82
8. König Antonín 166 248 236 214 200 235 216,50 81
9. Lébrová Jana 194 198 235 213 209 186 205,83 80
10. Plechata Tomáš 248 193 258 203 153 220 212,50 79
11. Hanušová Dana 214 204 206 189 214 178 200,83 78
12. Spáčil Jan st. 224 193 196 198 226 215 208,67 77
13. Krňák Pavel 195 210 213 203 179 244 207,33 76
14. Petáková Anna 206 159 160 192 199 277 198,83 75
15. Schindler Radek 187 230 234 225 187 169 205,33 74
16. Černík Vojtěch 124 205 215 232 244 211 205,17 73
17. Prokůpek Pavel 193 238 184 212 179 212 203,00 72
18. Egert Jiří 213 201 201 181 226 195 202,83 71
19. Görg Martin 222 215 183 178 181 233 202,00 70
20. Krňáková Šárka 233 220 177 180 128 222 193,33 69
21. Hladík Karel 203 223 181 201 214 181 200,50 68
22. Vrážel Jiří st. 220 222 226 182 179 172 200,17 67
23. Homola Ladislav 212 191 202 157 219 214 199,17 66
24. Vondráček Adam 179 209 200 194 235 175 198,67 65
25. Beran Jiří st. 192 191 170 202 253 183 198,50 64
26. Kala Rostislav 157 175 196 204 235 218 197,50 63
27. Erben Roman 244 211 182 186 182 176 196,83 62
28. Straková Irena 186 178 187 165 180 224 186,67 61
29. Vopička Karel 187 191 197 183 198 202 193,00 60
30. Harbáček Petr 149 152 191 224 211 226 192,17 59
31. Beštová Kateřina 204 187 151 174 189 189 182,33 58
32. Jelínek Lukáš 164 171 222 211 191 181 190,00 57
33. Marval Michal 193 149 172 214 168 242 189,67 56
34. Teame Habtegabriel 203 183 174 177 231 170 189,67 55
35. Hejdučková Kateřina ml. 155 193 188 169 166 218 181,50 54
36. Hanusíková Blanka 157 130 168 200 167 258 180,00 53
37. Tichý Tomáš 211 171 202 221 173 147 187,50 52
38. Pechar Patrik 158 179 179 214 233 160 187,17 51
39. Grunda Daniel 216 188 172 194 180 171 186,83 50
40. Mrkvičková Lenka 163 146 174 234 152 203 178,67 49
41. Sýkora Jan 162 143 256 213 148 190 185,33 48
42. Černíková Karolína 170 179 165 181 202 161 176,33 47
43. Nosková Jitka 169 191 172 171 163 191 176,17 46
44. Chládek Vlastimil st. 177 186 195 213 181 146 183,00 45
45. Sýkorová Andrea 163 174 159 165 199 190 175,00 44
46. Brokešová Anna 177 165 170 202 171 158 173,83 43
47. Florík Petr 136 192 177 189 199 181 179,00 42
48. Křesťan Miroslav 223 165 127 165 195 197 178,67 41
49. Lakomý Jan 198 161 171 187 138 212 177,83 40
50. Burian Ivan 178 213 177 135 173 185 176,83 39
51. Rác Václav 162 181 212 150 171 182 176,33 38
52. Brokeš František st. 180 173 181 192 185 147 176,33 37
53. Vlachovič Jakub 194 143 210 186 196 125 175,67 36
54. Pankivová Božena 130 180 168 167 181 180 167,67 35
55. Janošcová Kateřina 138 172 182 162 182 167 167,17 34
56. Krejchová Věra 174 118 170 182 170 179 165,50 33
57. Schůt Ladislav 211 147 177 168 168 168 173,17 32
58. Štefková Eva 172 138 148 182 171 179 165,00 31
59. Nefová Klára 146 176 170 170 168 159 164,83 30
60. Ulička Antonín 202 173 135 180 155 191 172,67 29
61. Slezák Luboš 170 164 167 173 162 199 172,50 28
62. Čížek Daniel 182 177 143 213 165 151 171,83 27
63. Chládková Hana 172 196 168 135 153 158 163,67 26
64. Fleischmann Jan st. 166 169 146 189 170 188 171,33 25
65. Zapletalová Jiřina 183 139 152 199 152 145 161,67 24
66. Fryšová Věra 160 190 141 180 144 153 161,33 23
67. Květenský Vítězslav 165 177 133 167 160 205 167,83 22
68. Vavrla Zdeněk 142 190 191 157 193 133 167,67 21
69. Maléřová Pavlína 160 148 157 178 148 167 159,67 20
70. Vilášek Stanislav 156 166 176 148 184 175 167,50 19
71. Kubelková Lucie 144 159 184 170 131 166 159,00 18
72. Grunda Aleš 171 156 174 154 186 158 166,50 17
73. Horáček Petr 159 155 176 150 192 166 166,33 16
74. Adamec Petr 146 178 155 195 179 139 165,33 15
75. Osička Antonín 145 199 149 153 171 173 165,00 14
76. Gurgul Lukáš 112 151 205 182 169 151 161,67 13
77. Flegelová Dáša 171 123 135 138 187 168 153,67 12
78. Prokopová Dagmar 171 163 128 135 174 146 152,83 11
79. Kučírek František 168 199 120 154 167 156 160,67 10
80. Bora František 142 208 153 166 141 152 160,33 9
81. Jindřišek Milan 210 147 154 141 160 145 159,50 8
82. Motyka Milan 154 210 157 133 123 176 158,83 7
83. Ruml David 175 135 163 158 137 171 156,50 6
84. Javůrek Pavel 164 150 146 158 154 157 154,83 5
85. Tříska Roman 158 147 157 160 158 148 154,67 4
86. Hejdučková Kateřina st. 176 124 154 132 139 152 146,17 3
87. Křesťan Ladislav 161 129 189 140 136 146 150,17 2
88. Kober Ivan 127 107 137 151 139 113 129,00 1

Krátké zprávy

18.10.2019 v 07:30

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.C je přesunuta z technických důvodů z Ústí nad Orlicí do Pardubic.

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS