Kegel Prestige Tour, 7. turnaj

Datum konání: 11. února 2019 Místo: Bowland Šantovka

Informace k turnaje

Kontakt:
není k dispozici
Telefon:
není k dispozici
Email:
není k dispozici
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Kegel Prestige 2018-2019
Články:
Kegel Prestige 7. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Jelínek Lukáš 218 228 211 201 243 236 222,83 69
2. Erben Roman 220 169 242 176 189 231 204,50 68
3. Lang David 189 214 177 213 213 213 203,17 67
4. Tříska Jan 224 161 226 168 243 192 202,33 66
5. Synek Aleš 182 199 190 208 248 182 201,50 65
6. Vondráček Adam 180 237 221 231 169 165 200,50 64
7. Hindrák Jiří 174 161 244 190 204 224 199,50 63
8. Demuth Filip 187 192 234 151 209 198 195,17 62
9. Křesťan Miroslav 161 167 200 216 220 202 194,33 61
10. Rác Václav 187 206 169 193 201 208 194,00 60
11. Schindler Radek 176 182 205 226 183 190 193,67 59
12. Janošcová Kateřina 177 166 195 172 189 205 184,00 58
13. Hejdučková Kateřina ml. 189 179 207 183 156 187 183,50 57
14. Květenský Vítězslav 197 183 180 185 199 199 190,50 56
15. Otec-Hanzlovská Petra 204 195 191 176 171 154 181,83 55
16. König Antonín 203 177 148 190 219 198 189,17 54
17. Maléřová Pavlína 187 167 175 160 170 224 180,50 53
18. Görg Martin 215 213 179 172 198 154 188,50 52
19. Merva Vladimír 189 182 133 241 213 158 186,00 51
20. Sýkorová Andrea 160 186 150 174 205 193 178,00 50
21. Chytil Lukáš 170 190 152 198 218 187 185,83 49
22. Vopička Karel 182 168 162 197 201 201 185,17 48
23. Jedlička Jan 169 208 163 185 210 173 184,67 47
24. Vohryzka Jaromír 188 181 169 184 145 233 183,33 46
25. Vrážel Jiří 187 213 167 180 190 155 182,00 45
26. Štefková Eva 139 184 160 183 172 205 173,83 44
27. Hanušová Dana 152 219 177 181 152 161 173,67 43
28. Grunda Aleš 155 208 157 176 192 202 181,67 42
29. Seidl Daniel 174 190 147 227 155 193 181,00 41
30. Lébrová Jana 191 182 164 166 176 159 173,00 40
31. Vlachovič Jakub 199 177 165 168 170 194 178,83 39
32. Vojkovský Matěj 181 175 188 201 157 166 178,00 38
33. Pitaš Vladimír 173 182 234 184 144 145 177,00 37
34. Lakomý Jan 126 152 210 198 193 183 177,00 36
35. Čížek Daniel 192 148 150 187 159 223 176,50 35
36. Krňák Pavel 206 169 129 154 199 202 176,50 34
37. Pankivová Božena 164 146 170 187 167 172 167,67 33
38. Hanusíková Blanka 144 147 163 164 216 171 167,50 32
39. Brokeš František st. 176 170 164 213 178 151 175,33 31
40. Drábek Aleš 152 194 186 191 191 137 175,17 30
41. Brokešová Anna 159 168 164 199 162 145 166,17 29
42. Mráček Petr 164 170 195 149 179 177 172,33 28
43. Horňák Vladimír 150 181 204 173 139 184 171,83 27
44. Jakovec Lukáš 212 136 188 173 147 170 171,00 26
45. Liebich Tomáš 210 144 163 157 175 171 170,00 25
46. Strejcová Tereza 140 145 139 150 207 189 161,67 24
47. Brychová Eliška 167 136 143 147 181 195 161,50 23
48. Kováč Ondřej 176 224 134 163 168 148 168,83 22
49. Sůva Jan 161 165 171 197 146 168 168,00 21
50. Fidra Jan 203 144 175 152 139 192 167,50 20
51. Nováková Iva 172 152 151 153 162 164 159,00 19
52. Vavrla Zdeněk 154 157 148 203 178 157 166,17 18
53. Otec Lubomír 125 194 135 219 167 155 165,83 17
54. Knap Miroslav 195 157 182 169 159 131 165,50 16
55. Uher Radovan 190 156 166 173 179 128 165,33 15
56. Krňáková Šárka 117 163 151 163 183 167 157,33 14
57. Egert Jiří 145 197 163 169 171 134 163,17 13
58. Mazalová Andrea 159 137 148 148 166 173 155,17 12
59. Valošek Tomáš 172 147 144 225 107 172 161,17 11
60. Krummerová Eliška 153 144 165 153 168 134 152,83 10
61. Prokopová Dagmar 142 146 154 158 177 133 151,67 9
62. Hoschna Jan 188 152 172 157 152 134 159,17 8
63. Hejdučková Kateřina st. 151 158 152 169 133 137 150,00 7
64. Liebichová Ingrid 112 141 126 151 170 178 146,33 6
65. Vacík Matěj 128 154 146 165 179 142 152,33 5
66. Zapletalová Jiřina 142 158 134 136 135 159 144,00 4
67. Svák David 133 169 148 148 134 174 151,00 3
68. Chrpa Jindřich 153 153 153 127 114 185 147,50 2
69. Valošek Radomír 139 160 113 129 130 150 136,83 1

Krátké zprávy

14.02.2019 v 14:13

Otevřena OBSAZOVAČKA na 8. turnaj Prestige.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší hráč Prestige 7
Vondráček Adam
Bowlingzone Pardubice
Vondráček Adam

Vondráček Adam

Bowlingzone Pardubice
Nej. hráč Prestige 7, kat. P190
Janošcová Kateřina
SK Skivelo
Janošcová Kateřina

Janošcová Kateřina

SK Skivelo
Nejlepší žena Prestige 7
Grunda Aleš
Haná BC
Grunda Aleš

Grunda Aleš

Haná BC
Nej. hráč Prestige 7, kat. P165