Kegel Prestige Tour, 8. turnaj

Datum konání: 12. března 2019 Místo: Bowling Brno

Informace k turnaje

Kontakt:
není k dispozici
Telefon:
není k dispozici
Email:
není k dispozici
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Kegel Prestige 2018-2019
Články:
Kegel Prestige 8. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Petáková Anna 245 207 234 212 221 247 227,67 61
2. Rác Václav 193 205 266 246 268 233 235,17 60
3. Uhlíř Jiří st. 226 257 206 216 257 236 233,00 59
4. Nosková Jitka 233 192 213 247 238 156 213,17 58
5. Görg Martin 236 278 204 204 179 202 217,17 57
6. Vojtěchová Markéta 216 195 195 174 266 182 204,67 56
7. Erben Roman 228 214 205 180 226 214 211,17 55
8. Šimánek Ladislav 156 245 238 226 198 196 209,83 54
9. König Antonín 188 184 256 180 243 205 209,33 53
10. Hindrák Jiří 210 223 219 209 169 226 209,33 52
11. Hromek Jiří 214 173 203 225 215 200 205,00 51
12. Synek Aleš 212 206 168 155 225 258 204,00 50
13. Vondráček Adam 189 184 213 212 220 206 204,00 49
14. Valošek Tomáš 194 143 209 157 234 277 202,33 48
15. Schindler Radek 179 230 177 214 188 226 202,33 47
16. Rain David 186 226 158 195 200 245 201,67 46
17. Jelínek Lukáš 235 213 216 162 183 199 201,33 45
18. Uher Radovan 182 199 239 169 221 191 200,17 44
19. Vrážel Jiří st. 206 184 216 213 206 171 199,33 43
20. Chytil Lukáš 158 209 164 182 237 244 199,00 42
21. Kinc Denis 199 201 219 201 193 162 195,83 41
22. Lébrová Jana 191 182 216 169 188 181 187,83 40
23. Vopička Karel 235 195 203 214 179 147 195,50 39
24. Hanusíková Blanka 197 162 136 252 181 164 182,00 38
25. Tříska Jan 199 208 196 166 157 214 190,00 37
26. Mráček Petr 172 182 205 181 191 207 189,67 36
27. Uhlířová Zuzana 168 163 205 197 177 177 181,17 35
28. Vohryzka Jaromír 181 167 187 193 191 215 189,00 34
29. Lang David 204 167 192 192 179 194 188,00 33
30. Maléřová Pavlína 177 202 196 183 135 177 178,33 32
31. Pankivová Božena 174 144 169 210 176 174 174,50 31
32. Křesťan Miroslav 198 134 244 161 170 182 181,50 30
33. Krummerová Eliška 187 152 181 160 167 194 173,50 29
34. Pitaš Vladimír 166 189 137 201 183 205 180,17 28
35. Brokešová Anna 194 177 124 201 176 158 171,67 27
36. Chládková Hana 160 139 194 200 184 152 171,50 26
37. Čížek Daniel 188 144 194 216 186 148 179,33 25
38. Vacík Matěj 178 232 203 133 180 145 178,50 24
39. Štefková Eva 206 168 198 159 138 152 170,17 23
40. Grunda Daniel 189 171 179 181 152 192 177,33 22
41. Heřmánková Blanka 156 178 178 166 181 155 169,00 21
42. Hanušová Dana 191 155 184 171 160 136 166,17 20
43. Engelman Stanislav 161 191 189 189 145 165 173,33 19
44. Čoupek Alex 161 170 132 192 135 233 170,50 18
45. Mazalová Andrea 152 168 167 168 141 170 161,00 17
46. Kováč Ondřej 156 195 205 156 129 170 168,50 16
47. Egert Jiří 161 147 199 183 134 185 168,17 15
48. Fidra Jan 173 135 181 199 161 156 167,50 14
49. Strejcová Tereza 131 146 173 153 177 172 158,67 13
50. Květenský Vítězslav 155 145 143 190 177 188 166,33 12
51. Fleischmann Jan st. 148 170 194 128 139 214 165,50 11
52. Lakomý Jan 146 125 159 204 176 143 158,83 10
53. Hoschna Jan 154 199 119 125 179 174 158,33 9
54. Neová Laura 168 144 178 130 160 121 150,17 8
55. Nováková Iva 146 141 122 193 149 149 150,00 7
56. Stupka Jan 168 125 161 166 177 139 156,00 6
57. Chrpa Jindřich 156 143 136 165 178 157 155,83 5
58. Brokeš František st. 174 139 159 177 145 139 155,50 4
59. Sůva Jan 163 152 120 150 135 179 149,83 3
60. Vavrla Zdeněk 145 164 158 127 164 130 148,00 2
61. Janošcová Kateřina 156 79 117,50 1

Krátké zprávy

18.10.2019 v 07:30

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.C je přesunuta z technických důvodů z Ústí nad Orlicí do Pardubic.

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS