Luka Pardubice BC

Datum konání: 26. února 2011 Místo: Bowlingzone Pardubice

Informace k turnaje

Kontakt:
Kutina Karel
Telefon:
608 862 698
Email:
info@bowlingweb.cz
Web:
http://www.luka-bowling.cz/

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Luka Pardubice BC
Články:
Luka Pardubice BC 2011, 1. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Žabka Zdeněk 259 225 221 182 173 202 236 233 232 257 246 267 227,75
2. Deák Bohumil 200 204 200 235 228 244 266 245 206 225 211 202 222,17
3. Kala Rostislav 220 188 222 226 248 218 213 191 268 182 236 247 221,58
4. Koráb Jan 224 222 225 233 270 236 201 238 216 219 228 234 228,83
5. Hindrák Jiří 216 234 246 192 265 279 258 232 258 170 239 176 230,42
6. Kolář Jan st. 179 201 205 194 225 252 191 222 243 224 268 181 215,42
7. Včeliš Michal 234 170 203 244 226 245 204 206 220 229 246 202 219,08
8. Beštová Kateřina 224 234 194 265 259 195 247 169 220 223 234 197 221,75
9. Žváček Petr 186 259 248 211 192 212 257 182 223 227 192 206 216,25
10. Kutina Karel 237 234 200 233 233 219 237 234 184 193 192 223 218,25
11. Hubáček Aleš 177 256 226 209 179 230 247 199 237 187 201 191 211,58
12. Juřena Jan 230 181 181 198 204 173 234 238 167 205 238 171 201,67
13. Šimánek Ladislav 225 222 238 179 188 205 182 205 204 228 227 204 208,92
14. Holubčák Petr 201 225 194 187 201 246 212 217 179 207 221 207 208,08
15. Hanusíková Blanka 220 177 193 170 247 177 180 206 242 181 208 216 201,42
16. Malíček Dušan 177 188 183 221 176 255 203 202 161 212 230 212 201,67
17. Bárta Karel st. 198 216 216 204 235 236 201 184 222 221 224 164 210,08
18. Drábek Aleš 221 205 246 223 214 233 214 208 194 212 210 174 212,83
19. Klein David 197 258 300 203 277 245 204 214 193 182 202 207 223,50
20. Dohnálek Pavel st. 223 168 215 215 212 204 217 216 225 196 193 146 202,50
21. Bednarz Andrzej 191 223 187 256 223 205 233 182 190 196 189 202 206,42
22. Hanušová Dana 222 220 199 178 209 205 165 196 198 248 173 211 202,00
23. Dohnálek Stanislav 201 192 203 148 166 199 227 212 195 223 162 146 189,50
24. Nosek Richard 137 255 171 258 205 183 190 230 194 165 194 191 197,75
25. Štýbnarová Svatava 202 223 188 185 177 182 166 181 202 202 205 164 189,75
26. Schindler Radek 186 144 184 185 228 249 213 148 177 224 173 183 191,17
27. Koumar Miroslav 187 195 235 169 203 209 169 188 173 186 196 199 192,42
28. Krejčí Jarmila st. 186 202 149 202 178 188 162 157 217 219 136 185 181,75
29. Slavíková Kateřina 160 152 135 167 212 256 150 192 168 154 199 207 179,33
30. Raclavská Lea 170 181 186 145 228 146 164 167 203 179 174 168 175,92
31. Mach Libor 184 222 200 206 235 225 182 159 156 180 186 192 193,92
32. Bohačík Milan 189 188 255 213 169 181 178 134 169 163 167 235 186,75
33. Pindurová Jana 152 213 169 174 221 189 143 162 167 181 202 168 178,42
34. Kolářová Hana 158 181 166 190 195 193 150 189 165 154 162 181 173,67
35. Kratochvílová Ivana 169 162 158 218 202 183 153 182 158 127 150 164 168,83
36. Kváš Petr 177 222 202 244 258 204 217,83
37. Sádlík Vojtěch ml. 214 200 203 225 233 256 221,83
38. Bešík Josef st. 221 179 182 188 221 161 192,00
39. Lank Ivan st. 202 181 183 233 212 237 208,00
40. Lank Ivan ml. 187 202 225 175 204 212 200,83
41. Turina Jaroslav 205 189 159 193 213 237 199,33
42. Loučka Michal 198 203 203 166 210 227 201,17
43. Malík Zdeněk 174 214 191 188 203 213 197,17
44. Kulhánek Vratislav 236 191 200 178 189 190 197,33
45. Kučírek František 204 172 151 174 180 204 180,83
46. Lukeš Vladimír 185 187 203 178 187 152 182,00
47. Mikeš Václav 198 200 164 155 149 201 177,83
48. Čižinský Jaroslav 157 217 196 179 174 245 194,67
49. Brokeš František st. 206 179 141 197 159 177 176,50
50. Brzák Vlastimil 142 233 176 255 160 176 190,33
51. Kyncl Karel 192 177 176 192 176 184 182,83
52. Holub Vladislav st. 146 191 202 198 151 166 175,67
53. Drahoš Tomáš 193 169 169 163 179 218 181,83
54. Křižka Filip 209 170 200 158 190 193 186,67
55. Kovaříček Jaroslav 172 182 163 183 158 243 183,50
56. Foťko Michal 191 150 168 186 161 233 181,50
57. Tichý Martin 180 203 179 212 175 178 187,83
58. Deáková Eva 170 201 179 135 180 159 170,67
59. Kuchta Pavel 191 192 190 168 176 186 183,83
60. Jadrný Oldřich 192 192 160 175 148 198 177,50
61. Vítek Jozef st. 197 155 183 177 191 158 176,83
62. Babka Jan 191 154 150 192 190 174 175,17
63. Breindlová Anna 174 154 155 146 191 185 167,50
64. Raclavský Pavel 187 189 172 176 170 168 177,00
65. Dohnálek Pavel ml. 221 186 138 159 160 158 170,33
66. Stulík Jiří 153 212 156 169 175 194 176,50
67. Semerák Bohuslav 135 188 199 154 154 190 170,00
68. Záhon Jozef 159 185 159 170 211 165 174,83
69. Dvořáček David 180 194 156 201 108 168 167,83
70. Vilášek Stanislav 159 178 153 174 186 160 168,33
71. Stulíková Dagmar 148 158 201 157 157 165 164,33
72. Chládková Hana 157 156 158 166 120 179 156,00
73. Pilařová Petra 135 126 154 189 179 168 158,50
74. Brokeš Milan 170 152 147 169 203 136 162,83
75. Vítková Jaroslava 136 149 162 159 146 112 144,00
76. Fencl Boris st. 165 146 155 177 172 171 164,33
77. Mucha Robin 125 145 160 145 191 139 150,83
ReŽabka Zdeněk 204 255 192 181 173 192 199,50
ReŽváček Petr 219 214 215 192 194 176 201,67
ReKulhánek Vratislav 221 170 188 191 173 179 187,00
ReHanusíková Blanka 166 187 203 148 186 186 179,33
ReMach Libor 147 146 214 137 157 205 167,67
ReBrokeš František st. 170 141 172 156 155 162 159,33
ReBrokeš Milan 147 120 139 149 170 114 139,83
ReLoučka Michal 192 222 158 211 179 136 183,00
ReKratochvílová Ivana 165 124 160 157 168 183 159,50
ReDohnálek Stanislav 178 145 187 180 201 205 182,67
RePilařová Petra 121 174 152 124 171 125 144,50
ReBrzák Vlastimil 179 258 155 206 171 168 189,50
ReBárta Karel st. 215 185 179 243 193 211 204,33
ReDvořáček David 165 138 154 144 187 193 163,50
ReHindrák Jiří 197 240 182 223 201 237 213,33
ReKolářová Hana 141 158 190 179 179 184 171,83
ReKolář Jan st. 222 203 165 270 200 196 209,33
ReSlavíková Kateřina 161 142 233 209 171 163 179,83
ReTurina Jaroslav 170 158 160 197 204 185 179,00
ReMalíček Dušan 148 189 166 149 181 190 170,50
ReMach Libor 173 157 155 210 187 200 180,33
ReKoumar Miroslav 134 214 198 200 200 161 184,50
ReJadrný Oldřich 176 155 189 179 159 150 168,00
ReBárta Karel st. 238 212 207 214 210 169 208,33
ReMalíček Dušan 206 211 146 181 151 159 175,67
ReKučírek František 202 180 143 153 191 181 175,00
RePindurová Jana 155 169 148 209 215 169 177,50
ReKala Rostislav 224 225 224 174 224 143 202,33
ReHanušová Dana 180 190 202 174 163 228 189,50
ReTurina Jaroslav 190 187 189 220 170 176 188,67
ReBrzák Vlastimil 150 190 180 182 167 208 179,50
ReJuřena Jan 117 194 198 168 226 216 186,50
ReDeáková Eva 148 134 160 147 153 164 151,00
ReKřižka Filip 149 212 198 170 201 173 183,83
ReDeák Bohumil 190 181 215 240 191 235 208,67
ReKrejčí Jarmila st. 166 202 168 203 177 177 182,17
ReFencl Boris st. 142 114 225 150 167 148 157,67
ReNosek Richard 200 189 223 195 172 185 194,00
ReKyncl Karel 191 139 179 169 154 111 157,17
ReKoumar Miroslav 189 203 172 146 184 203 182,83

Dnes se hraje

Prestige 2020-2021
Bowland Olomouc

Zítra se hraje

Prestige 2020-2021
Bowland Olomouc

Krátké zprávy

09.08.2020 v 15:43

Jakub Vlachovič zahrál na PRESTIGE v 4. hře PERFECT GAME.

09.08.2020 v 10:45

Začal výsledkový ON-LINE servis PRESTIGE TOUR 2, běží též živý přenos z hracího dne.

07.08.2020 v 09:32

Zveřejněn mazací model na 2. turnaj Prestige tour.

04.08.2020 v 12:20

Vydány propozice na EXTRALIGU.

02.08.2020 v 18:16

Juniorskými Mistry ČR pro rok 2020 se stali Lukáš Jelínek a Lucie Hrazdírová

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

1. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Kala Rostislav
Seniorbowling CZ
Kala Rostislav

Kala Rostislav

Seniorbowling CZ

2. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Hladík Karel
ProBowling Hustopeče
Hladík Karel

Hladík Karel

ProBowling Hustopeče

3. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Prokopová Dagmar
bez klubové příslušnosti
Prokopová Dagmar

Prokopová Dagmar

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige Tour 2020/21

Krčma Milan ml.
bez klubové příslušnosti
Krčma Milan ml.

Krčma Milan ml.

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165, 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS