MČR jednotlivců (muži)

Datum konání: 18. května 2024 - 19. května 2024 Místo: Bowland Olomouc

Informace k turnaje

Kontakt:
Spáčil Jan
Telefon:
730 892 284
Email:
spacil@bowland-center.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
MČR jednotlivců a dvojic 2024
Články:
Mistrovství České republiky jednotlivců 2024

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Kotrla Ondřej 217 201 190 213 229 243 193 243 166 215 183 210 257 198 215 232 219 167 235 205 226 212,24
2. Jelínek Lukáš 158 183 234 179 210 180 239 200 269 246 227 241 258 225 226 173 265 290 245 223 223,55
3. Prekop Ondřej 168 191 247 208 153 213 233 205 180 158 249 218 221 174 235 259 189 222 222 216 182 206,81
4. Tříska Jan 175 200 212 241 278 226 191 222 170 201 190 214 200 183 247 257 203 191 213 179 209,65
5. Lang David 191 205 193 179 167 209 247 191 180 189 267 204 225 166 189 191 179 180 214 198,21
6. Michal Ondřej 201 201 216 226 198 180 195 182 169 178 197 162 190 218 210 204 234 222 167 197,37
7. Zapletal Jaroslav 224 185 224 187 213 195 154 167 222 215 190 206 162 227 246 202 166 202 168 197,63
8. Kordulík Václav ml. 148 173 225 226 194 233 190 229 256 169 161 157 173 248 163 199 186 146 198 193,37
9. Seidl Daniel 199 171 204 199 214 168 256 138 169 202 175 202 191,42
10. Vojkovský Matěj 163 189 237 193 196 225 182 210 178 169 129 205 189,67
11. Hladík Karel 189 204 200 196 169 172 191 181 177 235 157 182 187,75
12. Sedláček Jakub 201 186 164 235 159 204 189 167 227 170 155 175 186,00
13. Vrážel Jiří st. 179 223 177 171 179 246 146 170 155 180 200 204 185,83
14. Homola Lukáš 139 213 163 223 137 255 216 194 158 176 164 188 185,50
15. Borek Jiří 195 221 215 203 210 223 162 114 169 191 174 146 185,25
16. Liebich Tomáš 181 255 187 165 235 188 155 165 217 176 160 118 183,50
17. Rác Václav 186 175 163 210 187 201 171 170 156 182 198 201 183,33
18. Jiránek Filip 198 188 189 163 257 192 173 156 128 183 190 171 182,33
19. Hindrák Jiří 233 176 191 170 187 176 200 153 163 176 182 171 181,50
20. Mojka David 138 195 193 193 201 208 191 166 119 176 167 194 178,42
21. Lakomý Jan 201 176 135 205 216 193 151 168 178 142 199 161 177,08
22. Haxa Adam 188 174 153 199 197 219 180 150 149 176 157 181 176,92
23. Hrazdíra Jan 179 207 128 217 156 232 145 145 211 143 169 160 174,33
24. Muránsky Daniel 233 226 215 134 158 173 130 135 149 167 146 145 167,58
25. Haxa Martin 167 176 166 212 189 195 184,17
26. Seidl Michal 201 209 177 162 194 160 183,83
27. Mareš Michal 175 204 191 176 158 194 183,00
28. Klein David 144 139 201 173 228 207 182,00
29. Kunc Oto 159 176 223 174 171 183 181,00
30. Hasník Vít 169 223 162 188 187 145 179,00
31. Šenk Petr 158 169 187 173 186 194 177,83
32. Hasoň Jiří 142 227 163 181 156 196 177,50
33. Trojek Ondřej 178 191 217 142 153 177 176,33
34. Procházka Aleš JČ 174 155 165 156 214 180 174,00
35. Nádvorník Pavel 160 171 127 177 166 210 168,50
36. Brázda Bohumil 168 190 175 139 200 135 167,83
37. Průša David 147 181 149 171 179 178 167,50
38. Láslo Jiří 128 169 150 147 214 180 164,67
39. Kurka Ondřej 137 167 139 179 182 176 163,33
40. Mňačko Matyáš 147 130 192 174 174 146 160,50
41. Vopička Karel 146 158 178 152 154 146 155,67
42. Minář Zdeněk 147 148 136 139 178 179 154,50
43. König Antonín 119 177 156 181 158 135 154,33
44. Filuš Jan ml. 156 154 181 132 147 145 152,50
45. Jirků Ladislav 180 156 142 154 139 124 149,17
46. Šimůnek Pavel st. 158 134 109 152 153 176 147,00
47. Macke Matyáš 176 201 211 147 123 171,60

Krátké zprávy

20.07.2024 v 11:15

Druhá medaile pro ČR z ESBC: Jana Lébrová a Jana Marešová ve dvojicích žen 60-69 let vybojovali zlato.

18.07.2024 v 08:53

Tým chlapců na Mistrovství světa do 21 let obhájil titul pro Českou republiku!

16.07.2024 v 06:31

ESBC Hamburk - Ondrej Surán vybojoval v jednotlivcích zlatou medaili.

15.07.2024 v 09:27

Na Mistrovství světa do 21 let vybojovali bronzové medaile Lukáš Jelínek s Ondřejem Trojkem v soutěži dvojic.

06.07.2024 v 01:38

Obsazovačka na 1. turnaj Prestige 2024/25 bude otevřena v sobotu 6. 7. v 17:00. Začíná se 27. července v centru Olympia Bowling Všenory.

Galerie

Trojek Ondřej
Xbowling club
Trojek Ondřej

Trojek Ondřej

Xbowling club

Vítěz 10. turnaje Prestige Tour 2023/24

Iwazawa Ema
JKM bowling
Iwazawa Ema

Iwazawa Ema

JKM bowling

Nejlepší žena, nejlepší hráčka kategorie P190, nejlepší juniorka - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Muránsky Daniel
Xbowling club
Muránsky Daniel

Muránsky Daniel

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P165 - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Klepáček Adolf
bez klubové příslušnosti
Klepáček Adolf

Klepáček Adolf

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/
  • JMP - studio zdravého spaní/