Mistrovství ČR - ABL, družstva

Datum konání: 18. června 2022 Místo: Xbowling Prosek

Informace k turnaje

Kontakt:
Kutina Karel
Telefon:
608 862 698
Email:
info@bowlingweb.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
není součástí žádné série
Články:
Mistrovství ČR - ABL, družstva

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
Tříska Jan 258 226 168 252 223 225 233 230 226,88
Homola Lukáš 224 237 216 220 224,25
Kordulík Václav ml. 255 189 278 168 226 233 210 210 221,13
Kinc Denis 242 244 236 255 166 183 168 179 209,13
Trojek Ondřej 192 213 182 237 233 177 240 196 215 193 207,80
Semerák Stanislav 205 192 235 233 186 184 205,83
Lang David 223 199 213 227 180 189 205,17
Vlachovič Jakub 214 232 234 221 157 190 192 199 204,88
Chytil Lukáš 187 203 189 195 255 177 226 204,57
Mlynář Ondřej 244 223 199 163 206 225 192 178 203,75
Rác Václav 204 193 204 204 201,25
Bail Šimon 176 225 213 184 199,50
Bílek Tomáš 193 213 173 160 183 234 236 198,86
Kváča Václav 214 187 210 208 215 158 198,67
Erben Roman 265 176 211 242 122 179 175 213 197,88
Krčma Milan ml. 171 204 220 195 197,50
Janovský Michal 243 182 246 233 172 153 153 197,43
Šarišský Jakub 217 171 193 213 199 190 197,17
Gürtler Tomáš 179 220 158 186 213 197 180 239 196,50
Uhlíř Jiří st. 203 145 209 188 186 205 193 210 244 176 195,90
Prekop Ondřej 210 196 219 202 169 170 194,33
Švec Ladislav 172 199 248 204 142 199 194,00
Homola Pavel 213 203 194 210 147 193,40
Vácha Jiří 192 192 185 151 215 210 216 199 167 206 193,30
Vondráček Adam 222 205 211 172 194 161 203 175 192,88
Jelínek Jan SvČ 194 150 235 191 192,50
Heligr Ondřej 224 236 192 188 179 163 218 136 192,00
Šteffek Milan st. 163 212 221 172 192,00
Mácha Ivan 204 171 231 175 180 189 191,67
Kováč Ondřej 143 236 192 220 199 180 170 191,43
Beran Jiří ml. 185 248 203 180 181 148 190,83
Navrátil Marek ml. 187 160 184 226 189,25
Stulík Jiří 202 214 170 171 189,25
Černý Jiří 225 193 158 179 188,75
Rain David 214 193 179 197 213 134 188,33
Novák Antonín 183 161 197 211 188,00
Beneš Michal 192 174 197 187,67
Salaquarda Tadeáš 154 170 217 194 156 177 229 196 186,63
Fojtíková Ivana 183 212 160 189 186,00
Nahodil Antonín 171 180 193 234 180 163 220 146 185,88
Drábek Aleš 162 232 160 184,67
Hindrák Jiří 178 182 189 183 197 214 151 180 184,25
Kolář Jan ml. 206 204 176 170 188 170 170 183,43
Indra Martin 256 151 168 163 169 190 182,83
Grunda Daniel 235 173 167 188 173 175 159 184 181,75
Tichý Tomáš 190 222 145 190 123 220 181,67
Mrocek Miroslav 212 202 188 165 160 172 171 172 176 189 180,70
Ježek Daniel 217 163 198 141 179,75
Klepáček Adolf 188 172 170 202 180 181 207 160 178 149 178,70
Robertson Thomas 200 128 200 206 168 170 178,67
Šamšová Alena 162 150 223 178,33
Šimánek Ladislav 183 203 167 190 158 168 178,17
Straková Irena 132 177 254 177 147 177,40
Sovová Alena 192 207 194 115 177,00
Škorvánek Marek 234 194 154 186 147 146 176,83
Vrážel Jiří st. 157 221 167 160 176,25
Stromšíková Anna 169 188 179 169 176,25
Kvasnička Ondřej 187 170 194 159 176 168 175,67
Chmelař Michal 179 227 148 147 175,25
Štefková Eva 164 179 153 204 175,00
Pekár Petr 170 179 193 156 174,50
Stružka Vít 148 217 186 157 171 166 174,17
Motyka Milan 179 169 174,00
Gurgul Lukáš 197 171 153 173,67
Klein David 169 186 182 155 173,00
Uhlíř Jiří ml. 192 183 130 171 181 178 172,50
Poprocký Michal 174 145 197 172,00
Kolář Jan st. 180 193 154 188 152 168 168 171,86
Frýbortová Marie 146 171 169 201 171,75
Liberda Radek 166 145 177 190 153 195 171,00
Hypius Martin 168 165 153 198 171,00
Růta Stanislav 181 146 183 172 170,50
Klepáček Mašková Yvona 177 151 139 177 149 170 157 217 161 201 169,90
Váchová Věra 146 169 199 145 190 169,80
Stříbrský Václav 200 113 148 188 162 205 169,33
Stulíková Dagmar 178 167 168 164 169,25
Lébrová Jana 161 194 141 180 169,00
Hladík Karel 168 175 157 174 168,50
Manhart Petr 174 218 139 148 160 166 167,50
Široký Martin 130 142 230 167,33
Černák Ondřej 174 160 168 167,33
Cenek Michal 187 148 191 143 167,25
Vlk Jakub 205 125 127 169 198 179 167,17
Rácová Julie 167 167,00
Rálek Robert 203 130 166,50
Furik Ludvík 162 175 145 183 166,25
Čikeš Milan 129 165 182 168 181 165,00
Balog Atila 178 190 123 168 164,75
Fait Roman 137 190 149 183 164,75
Frýbort Otakar 125 201 169 162 164,25
Mráček Petr 149 183 193 151 141 163,40
Malec Jaromír st. 152 148 189 163,00
Staněk Libor 158 191 150 150 162,25
Procházka Robert 158 136 170 185 157 160 188 130 160,50
Hradilová Daniela 160 152 161 163 159,00
Brychová Eliška 156 125 189 199 145 137 158,50
Horčička Lumír 158 158,00
Bikár Peter 172 178 169 159 128 140 157,67
Ježek Jan ml. 160 149 164 155 157,00
Zelený Miroslav 167 200 127 130 156,00
Lebeda Pavel 126 169 151 178 156,00
Liebich Tomáš 156 156,00
Nosková Jitka 164 132 169 157 155,50
Růžička Karel 192 150 142 137 155,25
Bikár Mikuláš 155 145 137 156 184 142 153,17
Stoklásek Radek 146 160 153,00
Butal Jaroslav st. 146 155 158 147 157 152,60
Malcová Gabriela 166 145 138 157 151,50
Svák David 142 153 143 167 151,25
Křižka Filip 168 128 121 189 166 144 115 179 134 156 150,00
Křížek Martin 162 155 133 150,00
Varhaníček Pavel 156 142 149,00
Antalík Ivan 163 146 118 167 148,50
Leskovjanský Martin 136 178 154 124 148,00
Rozporka Radek 142 142 154 152 147,50
Krch Miroslav 148 139 155 149 130 144,20
Mihalcsak Silvester 125 158 141,50
Spilka František 130 162 144 124 140,00
Macháček Karel 142 138 140,00
Faitová Iveta 135 146 143 128 138,00

Krátké zprávy

09.08.2022 v 23:43

Na zářijové MČR seniorských dvojic je rozšířena obsazovačka o 16 míst.

27.07.2022 v 14:22

Otevřena obsazovačka na 2. turnaj Prestige Tour.

27.07.2022 v 01:48

Zveřejněny propozice MČR dvojic seniorů 2022 otevřena obsazovačka.

22.07.2022 v 09:50

Zveřejněn mazací model na 1. turnaj Prestige Tour.

13.07.2022 v 15:02

Zveřejněny propozice pro EXTRALIGA ČBL 2022/23

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 1. turnaje Prestige Tour 2022/23

Krummerová Eliška
ProBowling Hustopeče
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

ProBowling Hustopeče

Nejlepší žena 1. turnaje Prestige Tour 2022/2023

Marešová Jana
bez klubové příslušnosti
Marešová Jana

Marešová Jana

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráčka kategorie P190, nejlepší seniorka - 1. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Rácová Julie
Xbowling club
Rácová Julie

Rácová Julie

Xbowling club

Nejlepší hráčka kategorie P165 - 1. turnaj Prestige Tour 2022/23

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Vítěz 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Prekop Ondřej
BC Bowlingzone
Prekop Ondřej

Prekop Ondřej

BC Bowlingzone

Nejlepší junior, 1. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Hrazdírová Lucie
ProBowling Hustopeče
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

ProBowling Hustopeče

Vítězka 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Pražská plynárenská
  • Silvernite/