Pardubice Bowling Cup

Datum konání: 26. února 2010 - 27. února 2010 Místo: Bowlingzone Pardubice

Informace k turnaje

Kontakt:
Kutina Karel
Telefon:
608 862 698
Email:
info@bowlingweb.cz
Web:
http://www.luka-bowling.cz/

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Pardubice Bowling Cup
Články:
Luka Pardubice BC 2010, 1. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Hindrák Jiří 178 210 266 208 238 164 268 213 252 149 178 234 213,17
2. Včeliš Michal 236 174 246 208 215 215 180 193 217 215 226 233 213,17
3. Fencl Boris st. 190 213 158 191 213 230 216 224 195 184 201 236 204,25
4. Kurka Zdeněk 171 221 224 207 161 225 207 191 233 192 199 215 203,83
5. Žváček Petr 210 202 247 213 222 194 181 226 208 205 181 231 210,00
6. Orálek Martin 237 222 174 166 238 202 187 222 211 178 222 202 205,08
7. Kolář Jan st. 166 191 194 258 214 171 186 222 193 203 224 192 201,17
8. Ty Treddenbarger 227 277 198 158 213 203 211 192 184 196 222 203 207,00
9. Sedláček Daniel 193 229 214 223 201 215 156 184 216 238 160 226 204,58
10. Holubčák Petr 203 161 210 234 200 204 184 182 192 204 213 192 198,25
11. Opatrný Pavel 233 192 188 190 137 245 167 203 190 185 180 237 195,58
12. Drábek Aleš 178 194 231 178 204 185 226 173 183 178 196 201 193,92
13. Kovaříček Jaroslav 207 192 202 178 267 196 195 203 185 204 208 160 199,75
14. Mach Libor 188 255 222 178 174 173 222 175 195 155 178 229 195,33
15. Sádlík Vojtěch ml. 211 267 162 193 178 224 161 207 181 203 191 204 198,50
16. Malíček Dušan 186 256 185 215 193 161 233 158 161 190 208 183 194,08
17. Rain David 193 266 204 168 190 203 152 180 212 209 214 157 195,67
18. Čiperová Michaela 170 184 191 236 194 160 169 168 200 236 186 162 188,00
19. Lébrová Jana 193 195 194 209 191 195 190 180 181 168 202 200 191,50
20. Rathouský Tomáš 202 179 187 179 179 189 184 179 224 163 200 171 186,33
21. Lanč Radek 210 176 195 192 222 205 204 145 217 168 156 220 192,50
22. Krejčí Jarmila st. 237 179 176 211 196 158 184 167 192 204 176 179 188,25
23. Beštová Kateřina 225 172 185 227 165 204 195 150 183 152 215 205 189,83
24. Žabka Zdeněk 212 138 256 156 227 215 164 192 190 200 151 202 191,92
25. Hanušová Dana 180 172 232 177 199 200 181 201 178 172 180 168 186,67
26. Slavíková Kateřina 164 165 232 169 209 165 177 166 149 207 177 200 181,67
27. Bešík Josef st. 192 165 182 181 187 211 191 185 171 150 221 150 182,17
28. Rodr Jaroslav 135 199 201 215 217 194 173 190 212 166 136 190 185,67
29. Hanusíková Blanka 191 173 200 207 192 163 181 166 157 175 175 200 181,67
30. Bittala Petr 179 186 228 184 203 162 191 165 182 188 160 167 182,92
31. Deák Bohumil 203 217 199 209 196 197 148 174 169 183 187 191 189,42
32. Dohnálek Stanislav 146 171 212 169 267 203 184 170 158 136 184 187 182,25
33. Holub Vladislav st. 194 186 225 198 172 201 188 156 200 157 167 148 182,67
34. Havel Petr ml. 206 212 178 179 217 202 167 170 169 173 175 156 183,67
35. Tabačko Martin 208 203 237 205 186 159 142 145 144 178 170 190 180,58
36. Breindlová Anna 164 211 207 159 182 202 133 159 128 164 147 150 167,17
37. Synek Aleš 175 191 227 217 208 200 203,00
38. Loučka Michal 211 201 195 200 179 207 198,83
39. Kutina Karel 182 179 181 166 202 279 198,17
40. Bednarz Andrzej 206 216 194 173 202 177 194,67
41. Bárta Karel st. 208 168 210 173 160 205 187,33
42. Kučírek František 168 194 172 217 159 159 178,17
43. Brzák Vlastimil 226 161 172 160 213 183 185,83
44. Čižinský Jaroslav 197 185 180 163 212 191 188,00
45. Kratochvílová Ivana 181 172 200 130 136 215 172,33
46. Bittalová Anna 179 171 120 186 149 214 169,83
47. Veselý Milan 172 172 171 234 168 198 185,83
48. Kolářová Hana 176 162 183 203 203 146 178,83
49. Opatrná Jana 193 171 171 206 180 175 182,67
50. Křesťan Miroslav 206 234 170 166 166 168 185,00
51. Vrána Roman 170 222 161 163 188 188 182,00
52. Jelínek Michal 204 191 152 220 171 183 186,83
53. Kwiatkowski Maciel 143 178 167 216 233 154 181,83
54. Olarescu Jana 158 165 171 158 177 190 169,83
55. Motyka Milan 188 147 193 202 195 160 180,83
56. Kulhánek Vratislav 218 213 164 178 160 181 185,67
57. Koumar Miroslav 207 164 197 191 182 171 185,33
58. Turina Jaroslav 153 180 202 166 200 179 180,00
59. Mikeš Václav 154 149 199 188 184 133 167,83
60. Klein David 165 193 191 157 180 168 175,67
61. Pindurová Jana 159 166 136 209 173 199 173,67
62. Čermák Pavel 162 206 214 154 184 192 185,33
63. Morávková Drahomíra 190 151 170 226 162 140 173,17
64. Otčenášek Jaroslav 149 190 203 178 135 166 170,17
65. Kokurowski Zygmund 134 177 169 215 162 204 176,83
66. Pilařová Petra 157 184 191 142 154 157 164,17
67. Bora František 168 153 186 177 182 151 169,50
68. Fleischmann Jan st. 182 192 175 153 195 196 182,17
69. Deáková Eva 165 167 179 168 147 193 169,83
70. Stulíková Dagmar 175 191 158 142 174 176 169,33
71. Kocman Lukáš 166 182 202 166 151 170 172,83
72. Lank Ivan st. 182 189 168 160 189 193 180,17
73. Malík Zdeněk 146 165 190 204 162 180 174,50
74. Vítek Jozef st. 145 161 222 190 159 158 172,50
75. Šefl Martin 159 189 128 168 210 179 172,17
76. Mucha Robin 183 146 144 142 129 189 155,50
77. Egert Jiří 151 168 135 185 171 175 164,17
78. Oudran Petr 205 173 182 169 156 141 171,00
79. Morávek Jaroslav 189 158 174 170 142 177 168,33
80. Lukeš Vladimír 199 185 140 169 137 118 158,00
81. Morávek Karel 165 138 172 193 146 175 164,83
82. Horáková Marie 137 116 160 144 181 179 152,83
83. Kolářová Hana 158 148 161 129 137 178 151,83
84. Rusin František 120 198 164 138 177 171 161,33
85. Rechtorik Milan 141 139 183 188 157 181 164,83
86. Šimánek Ladislav 151 179 164 166 157 170 164,50
87. Rechtoriková Eva 112 156 133 120 115 134 128,33

Dnes se hraje

Prestige 2020-2021
Bowland Olomouc

Krátké zprávy

09.08.2020 v 15:43

Jakub Vlachovič zahrál na PRESTIGE v 4. hře PERFECT GAME.

09.08.2020 v 10:45

Začal výsledkový ON-LINE servis PRESTIGE TOUR 2, běží též živý přenos z hracího dne.

07.08.2020 v 09:32

Zveřejněn mazací model na 2. turnaj Prestige tour.

04.08.2020 v 12:20

Vydány propozice na EXTRALIGU.

02.08.2020 v 18:16

Juniorskými Mistry ČR pro rok 2020 se stali Lukáš Jelínek a Lucie Hrazdírová

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

1. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Kala Rostislav
Seniorbowling CZ
Kala Rostislav

Kala Rostislav

Seniorbowling CZ

2. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Hladík Karel
ProBowling Hustopeče
Hladík Karel

Hladík Karel

ProBowling Hustopeče

3. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Prokopová Dagmar
bez klubové příslušnosti
Prokopová Dagmar

Prokopová Dagmar

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige Tour 2020/21

Krčma Milan ml.
bez klubové příslušnosti
Krčma Milan ml.

Krčma Milan ml.

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165, 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS