Prestige, 2. turnaj

Datum konání: 23. srpna 2015 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
není k dispozici
Telefon:
není k dispozici
Email:
není k dispozici
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
České rekordy
Série:
Prestige 2015-2016
Články:
Prestige 2015-2016 2. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Lorenc Jaroslav 290 241 159 236 212 243 230,17
2. Otec Hanzlovská Petra 192 190 265 180 195 200 203,67
3. Talpa Marek 179 259 181 198 206 215 206,33
4. Čermák Pavel 242 176 188 196 225 199 204,33
5. Homola Lukáš 204 197 193 232 189 202 202,83
6. Teame Habtegabriel 169 206 159 226 195 245 200,00
7. Lébrová Jana 156 172 210 190 182 236 191,00
8. Harbáček Petr 203 189 181 204 228 168 195,50
9. Tříska Jan 175 200 234 180 159 199 191,17
10. Ruml David 168 176 188 217 223 169 190,17
11. Hanusíková Blanka 154 202 206 150 186 184 180,33
12. Nováková Miluše 183 176 183 180 195 163 180,00
13. Straková Irena 162 194 177 167 179 190 178,17
14. Hejdučková Kateřina ml. 178 155 193 191 186 166 178,17
15. Šlechtová Sylva 162 153 185 195 154 213 177,00
16. Široký Martin 187 167 215 198 147 189 183,83
17. Vopička Karel 149 191 176 223 183 173 182,50
18. Štefková Eva 186 190 169 145 169 187 174,33
19. Schůt Ladislav 198 173 234 157 166 159 181,17
20. Mach Libor 164 156 189 227 158 192 181,00
21. Beštová Kateřina 171 176 159 162 177 189 172,33
22. Vrážel Jiří st. 152 177 196 159 221 170 179,17
23. Fleischmann Jan st. 159 134 190 184 192 214 178,83
24. Beran Jiří ml. 177 174 187 190 147 194 178,17
25. Mička Daniel 164 206 191 212 158 133 177,33
26. Polívka Dalibor 186 152 172 182 178 189 176,50
27. König Antonín 182 179 136 211 176 171 175,83
28. Krňák Pavel 156 202 182 165 172 175 175,33
29. Křesťan Miroslav 176 160 163 159 170 219 174,50
30. Prokůpková Alena 190 169 135 180 159 166 166,50
31. Závladská Svatava 132 164 168 154 156 223 166,17
32. Homola Ladislav 163 176 172 155 169 208 173,83
33. Pádárová Ivana 192 157 174 155 145 171 165,67
34. Ledwoň Martin 124 168 199 205 167 171 172,33
35. Breindlová Anna 149 169 189 175 153 151 164,33
36. Beran Jiří st. 183 156 196 180 162 154 171,83
37. Petáková Anna 148 136 141 219 161 176 163,50
38. Janovský Michal 147 179 171 140 218 172 171,17
39. Vojtěchová Markéta 156 177 154 170 172 150 163,17
40. Štefka Miroslav st. 214 197 180 136 153 144 170,67
41. Nosek Richard 186 182 150 137 178 191 170,67
42. Černík Vojtěch 177 169 203 132 185 145 168,50
43. Vavrla Zdeněk 171 146 156 158 170 208 168,17
44. Květenský Vítězslav 176 151 178 139 187 177 168,00
45. Brokešová Anna 136 201 133 160 139 191 160,00
46. Stulíková Dagmar 169 153 174 153 170 137 159,33
47. Drábek Aleš 139 166 177 190 185 145 167,00
48. Flegelová Dáša 190 123 141 177 184 136 158,50
49. Nejezchleba Stanislav 173 148 155 180 149 191 166,00
50. Janošcová Kateřina 142 145 132 180 172 177 158,00
51. Mrkvičková Lenka 171 176 123 174 145 159 158,00
52. Osička Antonín 142 147 161 204 165 175 165,67
53. Hejdučková Kateřina st. 150 183 149 138 165 160 157,50
54. Slezák Luboš 175 163 163 137 151 197 164,33
55. Kučírek František 146 134 182 180 184 159 164,17
56. Žabka Zdeněk 139 141 150 176 192 184 163,67
57. Brokeš František st. 197 147 177 177 137 146 163,50
58. Sůva Jan 135 161 158 158 183 183 163,00
59. Hindrák Jiří 167 167 140 179 170 155 163,00
60. Fryšová Věra 166 156 187 131 128 159 154,50
61. Bílek Miroslav 126 168 158 166 144 206 161,33
62. Krňáková Šárka 166 114 161 147 168 163 153,17
63. Pechar Patrik 159 125 137 176 212 157 161,00
64. Morávková Drahomíra 174 176 153 140 154 116 152,17
65. Krejčová Danuše 156 147 124 142 200 143 152,00
66. Stulík Jiří 180 171 166 161 144 136 159,67
67. Černíková Karolína 138 156 183 146 137 149 151,50
68. Egert Jiří 125 132 171 183 162 180 158,83
69. Hošek Petr 159 152 141 186 144 168 158,33
70. Lukeš Vladimír 187 163 163 148 151 137 158,17
71. Tříska Roman 119 181 168 141 149 190 158,00
72. Talaš Vlastimír 176 144 178 139 135 166 156,33
73. Souček Roman 133 164 168 125 195 151 156,00
74. Vohryzka Jaromír 152 181 134 170 124 165 154,33
75. Soukupová Dana 154 159 157 117 128 147 143,67
76. Kyncl Karel 178 115 136 119 164 164 146,00
77. Gruncl Josef 168 127 117 132 167 165 146,00
78. Morávek Jaroslav 132 129 172 127 173 141 145,67

Krátké zprávy

18.10.2019 v 07:30

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.C je přesunuta z technických důvodů z Ústí nad Orlicí do Pardubic.

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS