Prestige, 9. turnaj

Datum konání: 20. března 2016 Místo: Bowlingzone Pardubice

Informace k turnaje

Kontakt:
Vondráček Adam
Telefon:
725 828 477
Email:
není k dispozici
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
České rekordy
Série:
Prestige 2015-2016
Články:
Prestige 2015-2016, 9. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Otec Hanzlovská Petra 224 157 172 215 182 197 191,17
2. Závladská Svatava 142 186 214 237 171 189 189,83
3. Drábek Aleš 168 206 164 219 204 202 193,83
4. Schindler Radek 197 184 157 215 187 215 192,50
5. Brokeš František st. 183 170 244 171 199 184 191,83
6. Pitaš Vladimír 153 165 236 199 196 201 191,67
7. Homola Lukáš 174 200 211 176 181 205 191,17
8. Lakomý Jan 202 202 188 194 174 186 191,00
9. Teame Habtegabriel 181 181 163 217 200 201 190,50
10. Hindrák Jiří 198 212 169 204 172 183 189,67
11. Černíková Karolína 167 152 211 213 189 157 181,50
12. Slezák Luboš 157 205 201 199 174 197 188,83
13. Janošcová Kateřina 181 161 212 167 181 182 180,67
14. Štefková Eva 213 202 179 175 166 145 180,00
15. Synek Aleš 178 200 179 202 143 223 187,50
16. Flegelová Dáša 161 197 172 172 180 194 179,33
17. Ledwoň Martin 146 202 178 185 213 199 187,17
18. Straková Irena 189 170 141 192 208 171 178,50
19. Lebeda František 163 179 218 199 189 168 186,00
20. Florík Petr 183 231 203 160 166 171 185,67
21. Vopička Karel 193 183 171 193 182 191 185,50
22. Krejchová Věra 197 162 158 186 143 212 176,33
23. Nosek Richard 155 206 175 188 187 194 184,17
24. Prokůpková Alena 196 195 187 150 168 157 175,50
25. Vohryzka Jaromír 209 171 179 201 147 191 183,00
26. Stulíková Dagmar 130 201 215 183 159 162 175,00
27. Heřmánková Blanka 159 169 214 168 137 201 174,67
28. Uhlíř Jiří 226 170 144 160 182 204 181,00
29. Polívka Dalibor 155 178 167 223 181 180 180,67
30. Květenský Vítězslav 167 182 179 204 173 178 180,50
31. Kubelková Lucie 154 167 181 193 179 161 172,50
32. Brokešová Anna 148 137 160 223 189 177 172,33
33. Nováková Miluše 199 165 171 168 170 159 172,00
34. Bešík Josef st. 170 195 164 188 167 192 179,33
35. Schůt Ladislav 189 180 161 195 173 172 178,33
36. Pankivová Božena 139 162 185 145 210 181 170,33
37. Mach Libor 179 145 156 182 222 179 177,17
38. Šlechtová Sylva 180 122 170 175 182 184 168,83
39. Jindřišek Milan 155 190 192 173 194 156 176,67
40. Křesťan Miroslav 161 165 198 158 168 207 176,17
41. Mrkvičková Lenka 183 199 150 116 166 195 168,17
42. Bílek Miroslav 192 149 174 197 196 144 175,33
43. Černá Pavla 184 138 182 197 137 165 167,17
44. Chládková Hana 205 132 177 197 117 174 167,00
45. Görg Martin 130 160 203 168 195 192 174,67
46. Vrážel Jiří 194 195 162 143 163 187 174,00
47. Ruml David 158 184 139 186 188 181 172,67
48. Erben Roman 188 162 187 221 139 135 172,00
49. Klečka Vít 149 158 190 159 198 178 172,00
50. Zapletalová Jiřina 162 169 168 146 171 165 163,50
51. Hanušová Dana 188 156 149 181 137 159 161,67
52. Široký Martin 170 170 169 183 155 170 169,50
53. Čižinský Jaroslav 157 165 184 161 164 185 169,33
54. Křesťan Ladislav 167 183 173 158 183 152 169,33
55. Burian Ivan 176 163 160 167 172 176 169,00
56. Burianová Eva 146 190 169 181 143 137 161,00
57. Hanusíková Blanka 155 152 158 160 162 178 160,83
58. Lebedová Zuzana 144 129 170 156 195 168 160,33
59. Štefka Miroslav st. 165 153 175 157 172 181 167,17
60. Homola Ladislav 154 178 167 155 168 166 164,67
61. Grunda Aleš 134 179 173 200 125 174 164,17
62. Maléřová Pavlína 172 137 146 172 168 140 155,83
63. Chrpa Jindřich 136 125 149 209 193 170 163,67
64. Hargašová Nikola 194 136 140 178 133 140 153,50
65. Kocmanová Jana 157 175 146 158 117 167 153,33
66. Vavrla Zdeněk 144 179 174 137 160 167 160,17
67. Ladžov Alexandr 168 129 157 152 168 186 160,00
68. Egert Jiří 184 170 141 145 154 165 159,83
69. Grunda Daniel 193 163 148 121 189 143 159,50
70. Kučírek František 127 136 149 156 159 205 155,33
71. Fryšová Věra 144 161 139 125 165 145 146,50
72. Osička Antonín 153 173 149 158 135 157 154,17
73. Krejčová Danuše 125 157 123 138 148 173 144,00
74. Sůva Jan 183 150 149 166 144 106 149,67
75. Bora František 144 115 148 161 163 79 135,00

Krátké zprávy

18.09.2019 v 07:21

Na turnaj Prestige 3, se uvolnila 2. místa.

07.09.2019 v 21:34

Vítězi národního finále QubicaAMF se stali Jaroslav Lorenc a Lenka Zvěřinová

05.09.2019 v 09:09

STK zveřejnila mazací model na Národní kvalifikaci QubicaAMF.

03.09.2019 v 08:20

Otevřena "obsazovačka" na kvalifikace MČR dvojic v Olomouci.

30.08.2019 v 07:23

Otevřeny "obsazovačky" na kvalifikace MČR dvojic v Brně a Pardubicích.

Galerie

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc
Vítěz 2. turnaje Prestige 2019-2020
Uher Jaroslav
ProBowling
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling
2. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
3. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
Nejlepší hráč kategorie P190, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší senior, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti
Nejlepší žena, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše
Nejlepší hráč kategorie P165, 2. turnaj Prestige 2019-2020