Prestige Tour

Datum konání: 14. listopadu 2021 - 15. listopadu 2021 Místo: Bowlingzone Pardubice

Informace k turnaje

Kontakt:
Tesař František
Telefon:
602 116 282
Email:
fanana@post.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Bodovací žebříček
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Prestige tour 2021-2022
Články:
Prestige Tour, 3. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Rác Václav 182 217 195 227 201 180 200,33 95
2. Colon Josef 181 200 168 191 224 226 198,33 94
3. Čižinský Jaroslav 169 206 206 232 194 173 196,67 93
4. Vlachovič Jakub 191 209 178 178 174 230 193,33 92
5. Lang David 156 185 147 238 247 179 192,00 91
6. Kinc Denis 170 169 197 223 197 182 189,67 90
7. Krummerová Eliška[+8] 151 197 187 174 219 206 189,00 89
8. Uher Jaroslav 172 228 203 191 178 155 187,83 88
9. Vojtěchová Markéta[+8] 153 195 197 185 220 161 185,17 87
10. Pitaš Vladimír 168 148 205 126 211 249 184,50 86
11. Mička Daniel 161 141 257 165 183 196 183,83 85
12. Vacek Tomáš 172 175 136 188 232 197 183,33 84
13. Jenšovský Roman 222 171 158 201 172 171 182,50 83
14. Vrážel Jiří st. 185 222 185 189 165 147 182,17 82
15. Jarovský Albert 176 200 171 158 184 200 181,50 81
16. Štícha Bohumil 178 148 205 169 219 169 181,33 80
17. Haxa Martin 165 169 179 181 193 200 181,17 79
18. Janošcová Kateřina[+8] 149 181 166 180 190 219 180,83 78
19. Sovová Alena[+8] 188 164 153 227 185 167 180,67 77
20. Konečný Pavel 176 187 197 191 160 173 180,67 76
21. Prokopová Dagmar[+8] 161 178 164 189 204 180 179,33 75
22. König Antonín 220 190 150 176 169 170 179,17 74
23. Liebich Tomáš 227 174 178 150 150 193 178,67 73
24. Minář Zdeněk 172 257 160 151 180 149 178,17 72
25. Škrabal Marek 122 166 170 178 223 209 178,00 71
26. Štefková Eva[+8] 152 184 185 170 181 188 176,67 70
27. Vopička Karel 157 167 196 195 170 168 175,50 69
28. Florík Petr 174 165 166 186 141 213 174,17 68
29. Brychová Eliška[+8] 229 203 160 151 148 152 173,83 67
30. Matějka Antonín 137 182 176 158 212 176 173,50 66
31. Seidl Daniel 215 143 149 138 201 190 172,67 65
32. Jirsa Miloš 160 185 177 161 180 172 172,50 64
33. Čížek Daniel 164 182 158 149 215 166 172,33 63
34. Liebichová Fantová Ingrid[+8] 184 128 163 172 204 179 171,67 62
35. Homola Lukáš 215 170 149 154 166 175 171,50 61
36. Rácová Julie[+8] 222 147 170 166 164 158 171,17 60
37. Vojkovský Matěj 154 178 180 188 156 171 171,17 59
38. Prekop Ondřej 160 171 176 212 157 148 170,67 58
39. Vacík Matěj 156 185 152 127 200 200 170,00 57
40. Koumar Miroslav 180 151 199 156 178 154 169,67 56
41. Henzl Petr 153 153 168 163 168 210 169,17 55
42. Kunc Oto 175 151 182 189 177 141 169,17 54
43. Mareš Michal 166 112 186 202 166 181 168,83 53
44. Lakomý Jan 185 162 113 159 192 191 167,00 52
45. Maléřová Pavlína[+8] 166 154 131 168 165 217 166,83 51
46. Harašta Jiří 167 161 145 166 204 156 166,50 50
47. Straková Irena[+8] 152 174 148 154 180 188 166,00 49
48. Poprocký Michal 202 144 169 177 155 144 165,17 48
49. Kváča Václav 135 157 190 150 160 198 165,00 47
50. Janočková Krystyna[+8] 158 142 155 164 213 151 163,83 46
51. Paclík Vladimír 207 154 177 138 170 133 163,17 45
52. Görg Martin 148 144 151 183 148 199 162,17 44
53. Sýkorová Andrea[+8] 172 175 172 144 164 145 162,00 43
54. Uher Radovan 163 149 154 177 145 183 161,83 42
55. Brokeš Milan 167 150 144 133 202 172 161,33 41
56. Mňačko Matyáš 155 168 194 174 126 146 160,50 40
57. Brokešová Annabel[+8] 170 167 156 136 165 169 160,50 39
58. Horáček Petr 168 169 188 136 145 156 160,33 38
59. Iwazawa Ema[+8] 180 173 152 158 156 143 160,33 37
60. Brokešová Anna[+8] 149 135 156 155 174 191 160,00 36
61. Šimůnek Pavel st. 172 182 147 161 159 138 159,83 35
62. Stojanov Jakub 154 137 207 164 143 147 158,67 34
63. Malcová Gabriela[+8] 133 142 163 170 170 174 158,67 33
64. Fidra Jan 190 142 177 134 142 164 158,17 32
65. Mach Libor 145 179 143 162 189 130 158,00 31
66. Květenský Vítězslav 156 155 156 148 160 172 157,83 30
67. Jirků Ladislav 170 160 157 134 148 177 157,67 29
68. Erben Roman 168 144 141 137 165 189 157,33 28
69. Černíková Karolína[+8] 138 183 159 157 140 165 157,00 27
70. Mojka David 127 169 191 147 136 168 156,33 26
71. Málková Lenka[+8] 186 139 130 146 159 177 156,17 25
72. Palečková Martina[+8] 149 138 134 174 188 151 155,67 24
73. Průša David 178 169 167 142 139 136 155,17 23
74. Jiránek Filip 138 113 163 126 165 225 155,00 22
75. Suchánková Miloslava[+8] 145 153 174 146 167 132 152,83 21
76. Kotrla Ondřej 130 148 149 183 135 163 151,33 20
77. Černík Vojtěch 135 132 143 152 181 165 151,33 19
78. Butal Jaroslav st. 168 154 145 155 129 154 150,83 18
79. Brokeš František st. 161 119 133 124 173 192 150,33 17
80. Meluzinová Adéla[+8] 166 132 148 122 179 150 149,50 16
81. Soukupová Dana[+8] 130 147 134 139 157 186 148,83 15
82. Žáčková Pavla[+8] 169 175 182 99 120 146 148,50 14
83. Jindřišek Milan 144 148 178 147 113 156 147,67 13
84. Hrnčíř Luděk 124 168 146 170 142 136 147,67 12
85. Muránsky Daniel 112 128 159 170 166 144 146,50 11
86. Vavrla Zdeněk 136 161 148 140 126 160 145,17 10
87. Marek Jakub 149 161 155 154 121 123 143,83 9
88. Lencová Anežka[+8] 158 117 143 115 158 170 143,50 8
89. Brokešová Viktorie[+8] 141 132 118 131 202 133 142,83 7
90. Valíčková Agáta[+8] 133 154 124 152 137 131 138,50 6
91. John Jiří VČ 122 127 135 115 158 149 134,33 5
92. Mimrová Linda[+8] 131 122 143 130 118 160 134,00 4
93. Paleček Petr 122 142 135 147 134 120 133,33 3
94. Bílek Miroslav 127 125 126 148 102 144 128,67 2
95. Škrabánek Oskar 141 116 126 123 121 138 127,50 1

Krátké zprávy

06.12.2021 v 09:19

Mistrovství České republiky pětičlenných družstev 2021 - ODLOŽENO.

03.12.2021 v 08:41

Zveřejněny mazací modely pro 4. kolo EXTRALIGY.

26.11.2021 v 13:21

Další bronzové medaile veze z MS Dubai seniorský tým 50+, který hrál ve složení Hindrák, Vrážel, Teame, Šimánek.

25.11.2021 v 15:47

Na MS seniorů 65+ v Dubaji vybojoval tým ve složení Matějka, Colon, Mihulka, Květenský bronzové medaile.

23.11.2021 v 09:57

Na MS seniorů 65+ v Dubaji vybojovala Dáša Stulíková s Annou Brokešovou bronzové medaile v soutěži dvojic

Galerie

Rác Václav
Xbowling club
Rác Václav

Rác Václav

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige Tour 2021/22

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 3. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Krummerová Eliška
ProBowling Hustopeče
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

ProBowling Hustopeče

Nejlepší žena, nejlepší juniorka - 3. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Vojtěchová Markéta
Xbowling club
Vojtěchová Markéta

Vojtěchová Markéta

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P165 - 3. turnaj Prestige Tour 2021/22

Vojkovský Matěj
ProBowling Hustopeče
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Kadet Cup

Hejdučková Kateřina ml.
Bowland Olomouc
Hejdučková Kateřina ml.

Hejdučková Kateřina ml.

Bowland Olomouc

Vítězka 1. turnaje Kadet Cup

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Pražská plynárenská