Raketa Cup

Datum konání: 9. června 2024 Místo: Restaurace Raketa bowling

Informace k turnaje

Kontakt:
Kaštovský Dušan
Telefon:
777 222 396
Email:
kastovsky@transa.cz
Web:
https://www.raketabowling.cz

Souvislosti

Žebříčky:
Turnajový žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Raketa Cup
Články:
Raketa Cup, 5. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Vojkovský Matěj 246 237 235 227 190 226 279 234,29 57
2. Lex Jakub 176 189 215 237 196 212 195 202,86 56
3. Filuš Jan ml. 201 193 245 175 175 236 170 199,29 55
4. Kurka Ondřej 225 279 150 153 172 181 205 195,00 54
5. Orálek Martin 163 181 197 176 178 165 232 184,57 53
6. Benna Daniel 166 184 186 214 180 208 169 186,71 52
7. Šimeček Jan 178 155 193 232 158 201 196 187,57 51
8. Uher Radovan 200 223 234 205 161 180 186 198,43 50
9. Bednarz Andrzej 178 167 214 159 176 189 191 182,00 49
10. Jenšovský Roman 179 197 213 202 184 160 191 189,43 48
11. Kelnar Aleš 243 229 176 223 156 177 180 197,71 47
12. Filuš Jan 195 157 183 176 176 204 168 179,86 46
13. Kluz Miroslaw 145 192 200 204 187 162 187 182,43 45
14. Hejdučková Kateřina ml. 177 176 195 227 162 174 191 186,00 44
15. Vojkovský Ondřej 167 187 157 180 201 174 157 174,71 43
16. Ryška Jiří 202 167 164 161 146 170 195 172,14 42
17. Štefko Miroslav 220 131 199 155 151 173 121 164,29 41
18. Poprocký Michal 140 185 180 188 146 146 128 159,00 40
19. Filušová Anna 176 174 160 175 171,25 39
20. Ivanec Ludovít 177 181 155 191 176,00 38
21. Hoschna Jan 205 170 180 153 177,00 37
22. Stoniš Miroslav 186 184 152 186 177,00 36
23. Hejdučková Kateřina st. 177 178 156 158 167,25 35
24. Lesniewski Dawid 132 186 233 146 174,25 34
25. Lelek Andrzej 133 152 176 225 171,50 33
26. Kurka Adam 170 179 157 176 170,50 32
27. Kaštovský Dušan 141 210 158 152 165,25 31
28. Martyna Julia 110 184 176 164 158,50 30
29. Kurka Kamil 133 167 147 197 161,00 29
30. Šimečková Jana 151 180 144 144 154,75 28
31. Kavan Martin 147 168 189 146 162,50 27
32. Sochacki Jan 152 160 159 173 161,00 26
33. Kamrádek Jiří 188 136 156 154 158,50 25
34. Vágner Karel 167 160 129 147 150,75 24
35. Soroczynsky Tomasz 137 187 166 134 156,00 23
36. Zak Dariusz 120 172 166 166 156,00 22
37. Holeček Robert 133 184 158 145 155,00 21
38. Štefková Květoslava 156 145 151 134 146,50 20
39. Kozyra Marta 148 150 155 132 146,25 19
40. Vozniak Tomáš 184 115 159 158 154,00 18
41. Miazga Szczepan 150 161 163 139 153,25 17
42. Zoń Kamil 158 112 162 178 152,50 16
43. Socha Anna 142 135 156 133 141,50 15
44. Sochacka Daria 116 136 131 182 141,25 14
45. Katolík Tomáš 158 149 167 95 142,25 13
46. Lex Vladimír 162 138 135 134 142,25 12
47. Grzesik Daniel 103 130 166 153 138,00 11
48. Kulczycki Renislaw 188 101 99 151 134,75 10
49. Prokop Martin 115 146 127 145 133,25 9
50. Kuchař Slavomír 134 126 137 132 132,25 8
51. Kawac Slowomir 98 192 89 124 125,75 7
52. Bojanowicz Anna 107 138 113 111 117,25 6
53. Pierzchala Mieczyslaw 127 116 126 131 125,00 5
54. Gnot Lukasz 133 114 123 115 121,25 4
55. Centner Krzysztof 105 116 134 129 121,00 3
56. Nowak Magdalena 102 123 99 72 99,00 2
57. Mikulski Mariusz 91 69 119 119 99,50 1
ReVozniak Tomáš 148 178 149 124 149,75

Krátké zprávy

21.07.2024 v 17:26

Další medaile z ESBC: Jana Lébrová bronz za All Event, kat. B + zlato v Masters, Ondrej Surán bronz v Masters.

20.07.2024 v 11:15

Druhá medaile pro ČR z ESBC: Jana Lébrová a Jana Marešová ve dvojicích žen 60-69 let vybojovali zlato.

18.07.2024 v 08:53

Tým chlapců na Mistrovství světa do 21 let obhájil titul pro Českou republiku!

16.07.2024 v 06:31

ESBC Hamburk - Ondrej Surán vybojoval v jednotlivcích zlatou medaili.

15.07.2024 v 09:27

Na Mistrovství světa do 21 let vybojovali bronzové medaile Lukáš Jelínek s Ondřejem Trojkem v soutěži dvojic.

Galerie

Colon Josef
Strike
Colon Josef

Colon Josef

Strike

Bodovací žebříček, nejlepší hráč červen 2024

Doubravová Květoslava
bez klubové příslušnosti
Doubravová Květoslava

Doubravová Květoslava

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka + nej. hráčka P165, červen 2024

Šarišský Jakub
Notaxo, z.s.
Šarišský Jakub

Šarišský Jakub

Notaxo, z.s.

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190, červen 2024

Janočková Krystyna
bez klubové příslušnosti
Janočková Krystyna

Janočková Krystyna

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190, červen 2024

Marval Jiří
Strike
Marval Jiří

Marval Jiří

Strike

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165, červen 2024

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/
  • JMP - studio zdravého spaní/