VychLeas Pardubice Bowling Cup

Datum konání: 27. listopadu 2009 - 28. listopadu 2009 Místo: Bowlingzone Pardubice

Informace k turnaje

Kontakt:
Kutina Karel
Telefon:
608 862 698
Email:
info@bowlingweb.cz
Web:
http://www.luka-bowling.cz/

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Vychleas Pardubice
Články:
VychLeas Pardubice BC, 9. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Morrison Bill 219 194 191 238 214 279 188 191 297 265 216 257 229,08
2. Kutina Karel 203 215 227 279 279 265 269 191 224 226 226 278 240,17
3. Hindrák Jiří 245 246 268 174 247 226 214 258 225 201 215 245 230,33
4. Žváček Petr 254 247 216 205 203 257 226 224 257 247 204 192 227,67
5. Kurzveil Jiří 248 200 252 219 256 202 211 234 265 194 233 203 226,42
6. Florík Petr 170 246 191 233 234 186 245 235 212 276 201 168 216,42
7. Kobal Bohdan 169 212 212 203 182 191 195 213 203 254 235 215 207,00
8. Včeliš Michal 239 181 279 221 259 226 241 240 234 194 172 224 225,83
9. Čiperová Michaela 156 144 237 220 191 215 238 177 213 221 228 225 205,42
10. Lanč Radek 210 205 258 215 225 204 247 233 184 213 205 216 217,92
11. Koráb Jan 256 246 204 210 233 206 200 224 195 213 213 238 219,83
12. Dohnálek Pavel st. 225 226 225 183 226 189 198 205 244 185 269 181 213,00
13. Orsava Radek 191 221 223 255 257 222 208 200 180 215 238 232 220,17
14. Koumar Miroslav 178 232 232 202 184 236 222 246 232 161 253 151 210,75
15. Tabačko Martin 288 203 191 200 255 198 248 174 236 213 214 178 216,50
16. Navrátil Miloš 153 177 168 237 236 187 224 200 210 196 179 213 198,33
17. Hanušová Dana 218 227 222 226 246 169 183 199 215 200 213 207 210,42
18. Hoschna Jan 200 192 228 180 155 223 155 217 229 175 244 192 199,17
19. Malíček Dušan 235 223 268 213 170 176 221 183 202 173 212 196 206,00
20. Koráb Michal 157 229 151 223 212 172 208 179 197 201 205 192 193,83
21. Dvořáček Pavel 205 194 243 223 195 173 202 202 173 186 200 199 199,58
22. Stulík Jiří 194 177 190 226 210 201 232 214 131 197 206 175 196,08
23. Drtil Lukáš 159 156 188 176 195 247 198 180 235 203 181 155 189,42
24. Kučírek František 185 148 181 160 203 214 187 187 194 177 222 178 186,33
25. Janda Ota 211 245 199 188 228 175 162 169 191 201 203 199 197,58
26. Růžek Jan 196 223 215 209 213 191 186 222 208 138 209 156 197,17
27. Fleischmann Jan st. 203 224 204 247 257 235 168 185 168 194 190 205 206,67
28. Žabka Zdeněk 180 202 140 215 205 204 158 212 204 170 158 202 187,50
29. Lébrová Jana 246 216 221 232 204 194 188 195 186 185 193 157 201,42
30. Krejčí Jarmila st. 182 182 211 159 154 224 179 224 144 178 180 187 183,67
31. Jelínek Michal 202 228 242 191 182 247 223 167 246 136 156 155 197,92
32. Kolářová Hana 217 226 160 184 126 191 178 171 159 174 211 169 180,50
33. Hanusíková Blanka 171 191 178 193 238 169 157 233 139 158 187 185 183,25
34. Vykopal Tomáš 191 129 214 181 237 201 131 149 152 247 200 174 183,83
35. Slavíková Kateřina 154 153 187 202 172 181 144 132 153 162 213 192 170,42
36. Pindurová Jana 211 165 200 217 166 159 171 144 150 213 180 137 176,08
37. Kulhánek Vratislav 233 199 207 197 215 192 207,17
38. Šimánek Ladislav 155 235 169 207 259 228 208,83
39. Loučka Michal 210 199 189 190 223 240 208,50
40. Bešík Josef st. 233 202 181 190 169 195 195,00
41. Lank Ivan ml. 235 235 163 185 176 203 199,50
42. Veselý Milan 248 197 191 177 197 191 200,17
43. Malík Zdeněk 168 214 192 191 234 176 195,83
44. Kolář Jan st. 198 231 151 171 247 186 197,33
45. Rathouský Tomáš 174 207 203 172 168 199 187,17
46. Komínek Petr 223 172 158 193 201 205 192,00
47. Bittala Petr 192 168 181 200 214 183 189,67
48. Deák Bohumil 199 180 181 244 154 214 195,33
49. Nosek Richard 196 210 221 181 175 176 193,17
50. Mikeš Václav 182 155 191 191 194 166 179,83
51. Fencl Boris st. 191 151 178 198 208 224 191,67
52. Dvořáček Ladislav 171 183 198 174 216 188 188,33
53. Synek Aleš 189 199 175 192 182 203 190,00
54. Kurka Zdeněk 171 169 190 183 227 208 191,33
55. Vítek Jozef st. 217 169 181 214 166 169 186,00
56. Bárta Karel st. 179 167 179 191 189 187 182,00
57. Krepindl Tomáš 181 179 175 197 187 195 185,67
58. Breindlová Anna 132 148 192 194 224 187 179,50
59. Egert Jiří 142 199 181 178 217 177 182,33
60. Stulíková Dagmar 165 193 177 131 223 199 181,33
61. Koráb Pavel 216 158 183 201 238 144 190,00
62. Kovaříček Jaroslav 178 234 163 169 183 184 185,17
63. Křesťan Miroslav 191 178 207 198 178 149 183,50
64. Sedláček Daniel 177 169 158 226 185 178 182,17
65. Kala Rostislav 170 208 164 177 203 204 187,67
66. Opatrný Pavel 203 167 178 168 152 227 182,50
67. Wehrberger Karel 201 130 211 169 188 195 182,33
68. Baier Jan 192 193 177 137 222 201 187,00
69. Lank Ivan st. 199 204 181 153 200 184 186,83
70. Glezgo Štefan 160 169 168 227 200 149 178,83
71. Opatrná Jana 140 155 185 201 168 191 173,33
72. Vašek Ivan 185 166 171 160 194 169 174,17
73. Bouchner Aleš 131 150 191 191 228 181 178,67
74. Bešíková Romana 190 156 198 144 153 158 166,50
75. Otčenášek Jaroslav 158 215 160 148 155 167 167,17
76. Bittalová Anna 162 166 180 159 130 176 162,17
77. Bora František 177 185 140 153 152 213 170,00
78. Lukeš Vladimír 173 194 167 161 149 164 168,00
79. Drábek Aleš 182 158 173 199 150 171 172,17
80. Kolářová Hana 138 190 151 152 128 194 158,83
81. Pilařová Petra 144 123 159 190 178 158 158,67
82. Vítková Jaroslava 169 133 132 167 176 126 150,50
83. Dohnálek Stanislav 167 182 161 137 147 167 160,17
84. Kratochvílová Ivana 148 133 176 167 141 170 155,83
85. Prediger Jiří 166 180 167 168 188 186 175,83
86. Motyka Milan 157 180 177 156 162 161 165,50
87. Kamenská Marie 90 125 128 117 155 165 130,00
ReBárta Karel st. 135 181 160 169 205 212 177,00
ReKratochvílová Ivana 159 178 142 131 132 168 151,67
ReKulhánek Vratislav 233 199 214 167 161 190 194,00
ReKulhánek Vratislav 200 224 161 189 210 167 191,83
ReLanč Radek 210 199 181 241 243 178 208,67
ReSynek Aleš 202 169 208 188 205 167 189,83
ReKratochvílová Ivana 113 153 140 146 113 119 130,67
ReBešík Josef st. 180 195 214 162 183 210 190,67
RePilařová Petra 157 153 155 166 175 138 157,33
ReSlavíková Kateřina 192 137 187 205 138 170 171,50
ReLoučka Michal 161 202 209 177 152 172 178,83
ReKutina Karel 202 142 239 175 180 263 200,17
ReOpatrná Jana 188 161 176 168 160 180 172,17
ReOpatrný Pavel 177 179 157 157 192 175 172,83
ReMalíček Dušan 203 180 181 180 152 173 178,17
ReKoumar Miroslav 182 215 204 204 184 245 205,67
ReKolářová Hana 140 169 155 243 169 130 167,67
ReKolář Jan st. 198 154 161 211 235 185 190,67
ReRůžek Jan 201 192 203 193 169 254 202,00
ReKulhánek Vratislav 188 212 236 173 193 212 202,33
ReKučírek František 165 181 200 162 189 183 180,00
ReHindrák Jiří 174 245 248 211 238 231 224,50
ReHanusíková Blanka 142 178 178 223 170 194 180,83
ReDeák Bohumil 176 165 181 182 225 199 188,00
ReFencl Boris st. 181 185 168 163 170 184 175,17
ReLébrová Jana 176 181 203 183 171 214 188,00
ReŽabka Zdeněk 146 130 211 169 188 195 173,17
ReKulhánek Vratislav 213 184 158 236 175 259 204,17
ReWehrberger Karel 173 135 178 202 196 183 177,83
ReBreindlová Anna 147 156 151 149 142 146 148,50
ReDvořáček Ladislav 157 170 196 187 169 158 172,83
ReBora František 182 123 185 167 197 161 169,17

Krátké zprávy

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

10.10.2019 v 08:59

Zveřejněny mazací modely na MČR dvojic.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS