Bodovací žebříček, ročník 2020 - 2021

listop28

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Janošcová Kateřina SK Skivelo P190 3 86 86 43 189,00 215
2. Beštová Kateřina expert King Pins 3 96 90 27 192,83 213
3. Otec Hanzlovská Petra Bowling Rokycany 2 100 93 203,67 193
4. Palečková Martina P190 2 91 70 186,33 161
5. Stulíková Dagmar P190 3 92 32 31 178,83 155
6. Maléřová Pavlína P190 2 81 73 184,92 154
7. Mazalová Andrea BC Bowlingzone P190 3 51 49 45 177,00 145
8. Straková Irena Strike Řevnice P190 5 47 46 36 180,96 129
9. Sýkorová Andrea P190 2 69 44 173,50 113
10. Vondráčková Linda BC Bowlingzone P190 3 46 44 23 166,65 113
11. Brychová Eliška BC Bowlingzone P165 2 79 28 174,25 107
12. Fojtíková Ivana P190 2 54 50 171,00 104
13. Liebichová Fantová Ingrid Xbowling club P190 3 39 29 28 166,24 96
14. Iwazawa Ema JKM bowling P190 2 52 42 168,17 94
15. Brokešová Anna P190 4 47 23 19 158,68 89
16. Sovová Alena Notaxo, z.s. P190 3 45 26 17 165,17 88
17. Janočková Krystyna P190 3 42 27 15 175,80 84
18. Krummerová Eliška ProBowling Hustopeče P190 1 77 187,50 77
19. Lébrová Jana Car Citon Olomouc 1 75 187,17 75
20. Kolářová Hana BC BLACK RIDERS, o.s. P190 5 32 22 19 174,16 73
21. Hrazdírová Lucie Bowling Blansko, z.s. P190 2 70 163,92 70
22. Brokešová Viktorie BC Bowlingzone P165 2 69 163,25 69
23. Slavíková Kateřina BC BLACK RIDERS, o.s. P190 4 21 20 19 176,31 60
24. Brokešová Annabel BC Bowlingzone P165 2 57 3 161,33 60
25. Prokopová Dagmar P190 3 39 10 6 160,78 55
26. Klepáček Mašková Yvona P190 2 28 24 165,33 52
27. Bajgarová Anna st. P165 2 26 25 51
28. Honomichlová Martina Bowlingjunior Plzeň P190 2 36 14 159,17 50
29. Schönová Jana P165 3 19 18 6 161,73 43
30. Malcová Gabriela Notaxo, z.s. P190 2 33 10 160,50 43
31. Winklerová Sára ProBowling Hustopeče P165 1 42 42
32. Bočanová Ivana P165 2 21 20 161,60 41
33. Bittalová Anna P165 1 37 37
34. Lencová Anežka P165 4 16 10 10 148,06 36
35. Klusáčková Dana Bowlingový spolek Jadran P190 1 36 36
36. Nosková Jitka Xbowling club P190 1 33 169,10 33
37. Štefková Eva Car Citon Olomouc P190 1 33 166,83 33
38. Líbalová Dagmar P190 1 32 32
39. Černíková Karolína expert King Pins P190 3 15 12 4 154,17 31
40. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P165 3 16 6 6 146,55 28
41. Faitová Iveta P165 1 27 27
42. Sopková Irena P190 2 23 2 131,20 25
43. Musilová Anna ProBowling Hustopeče P165 1 25 25
44. Šimková Dana PH P190 1 24 24
Martinková Naděžda P165 1 24 24
46. Filušová Anna P165 1 23 23
47. Rácová Julie Xbowling club P165 2 20 2 155,00 22
48. Málková Lenka JKM bowling P165 2 19 3 131,50 22
49. Růžičková Mirka P165 2 14 8 22
50. Tenorová Sabina ProBowling Hustopeče P165 1 21 21
Kričinská Lenka P165 2 11 10 21
52. Meluzinová Adéla ProBowling Hustopeče P165 1 20 20
Uhlířová Hana BC Rabbits Praha P165 1 20 20
54. Bojdová Nathalie ProBowling Hustopeče P165 1 18 163,33 18
55. Převorová Monika P165 1 18 18
56. Černíková Michaela Xbowling club P165 1 17 151,83 17
57. Endersová Alena P190 1 17 17
58. Kadlecová Jaroslava P165 2 9 7 177,22 16
59. Vlachovičová Sylvie P165 1 16 16
60. Frýbortová Marie BC Tábor P190 2 13 2 183,78 15
61. Pospíšilová Jitka P190 2 13 2 166,86 15
62. Sněhotová Romana P165 1 15 15
63. Hrušková Libuše P190 1 14 163,78 14
64. Dufková Veronika BDR P165 1 14 14
65. Biskupová Martina P190 2 7 6 167,07 13
66. Hojková Irena P190 1 13 13
67. Breiova Anna P165 1 12 12
Vaníčková Kristýna P165 1 12 12
Pořízková Žaneta P165 1 12 12
70. Filipová Milena BC Tábor P165 1 11 11
Kubíková Dana P165 1 11 11
Skokanová Milada P165 1 11 11
73. Krňáková Šárka BK KLÍŠE P165 2 10 147,75 10
74. Valíčková Agáta Bowlingový spolek Jadran P165 1 10 10
75. Holinková Naďa P165 2 8 1 131,75 9
76. Kafková Danica P165 1 9 9
Veselá Marcela P165 1 9 9
Tenorová Renata P165 1 9 9
Zmijková Radka P165 1 9 9
Valder Sabina P165 1 9 9
81. Bartůšková Eva P165 1 8 156,00 8
82. Soukupová Dana P165 2 8 142,09 8
83. Kamenská Marie P165 1 8 8
Talašová Julie P165 1 8 8
Musilová Erika P165 1 8 8
Kubešová Andrea P165 1 8 8
87. Dvořáková Lenka BC Bowlingzone P165 1 7 183,83 7
88. Šulcová Hana P165 1 7 151,00 7
89. Plešingerová Jana P190 1 7 7
Němcová Denisa BDR P165 1 7 7
Valíčková Beata P165 1 7 7
Suránová Sára P165 2 5 2 7
Zezulová Pavla P165 1 7 7
94. Svačinová Ivana P190 2 4 2 157,21 6
95. Mazzaferro Edita P190 1 6 6
96. Kapustová Dagmar P165 1 5 5
97. Míková Kateřina P165 1 4 139,50 4
98. Rechtoriková Eva P165 1 4 4
99. Sovová Ivana - JČ P190 1 3 149,57 3
100. Žáčková Pavla JKM bowling P165 2 3 143,83 3
101. Weissová Jitka P165 1 3 143,25 3
102. Matoušková Hana P165 3 2 1 132,00 3
103. Navrátilová Karolína P165 1 3 3
Navrátilová Vlaďka P165 1 3 3
105. Glezgo Nelya P165 1 2 2
Hovůrková Linda P165 1 2 2
Tišnovská Eva P165 2 1 1 2
Chloubová Adéla P165 1 2 2
Haxová Kateřina ProBowling Hustopeče P165 1 2 2
Bojanovská Jana P165 1 2 2
111. Housková Petra P165 1 1 121,00 1
112. Chrdlová Adéla P165 1 1 1
Winklerová Radmila P165 1 1 1
Chloubová Barbora P165 1 1 1
Rejžková Štěpánka P165 1 1 1
Hermanová Marie P165 1 1 1
117. Sekowská Beatrica JKM bowling P165 2 0 120,17 0

Krátké zprávy

26.11.2021 v 13:21

Další bronzové medaile veze z MS Dubai seniorský tým 50+, který hrál ve složení Hindrák, Vrážel, Teame, Šimánek.

25.11.2021 v 15:47

Na MS seniorů 65+ v Dubaji vybojoval tým ve složení Matějka, Colon, Mihulka, Květenský bronzové medaile.

23.11.2021 v 09:57

Na MS seniorů 65+ v Dubaji vybojovala Dáša Stulíková s Annou Brokešovou bronzové medaile v soutěži dvojic

18.11.2021 v 08:56

Otevřena obsazovačka na 4. turnaj PRESTIGE, který se hraje v Brně.

12.11.2021 v 08:42

STK zveřejnila mazací model na 3. turnaj Prestige a MČR juniorských dvojic.

Galerie

Rác Václav
Xbowling club
Rác Václav

Rác Václav

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige Tour 2021/22

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 3. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Krummerová Eliška
ProBowling Hustopeče
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

ProBowling Hustopeče

Nejlepší žena, nejlepší juniorka - 3. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Vojtěchová Markéta
Xbowling club
Vojtěchová Markéta

Vojtěchová Markéta

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P165 - 3. turnaj Prestige Tour 2021/22

Vojkovský Matěj
ProBowling Hustopeče
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Kadet Cup

Hejdučková Kateřina ml.
Bowland Olomouc
Hejdučková Kateřina ml.

Hejdučková Kateřina ml.

Bowland Olomouc

Vítězka 1. turnaje Kadet Cup

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Pražská plynárenská